Jump to content
GIGN Forum

Busteris


m3rsy
 Share

Recommended Posts

V principe, BUSTER nafig ne nu#en !

Tak kak 4iteri bistro paljatsja iz za opita adminov i drugix igrakof, edinstvennij minus eto kogda na servere netu admina i drugie stradajut iz za etogo....no eto melo4i po sravneniju s tem 4to server postojanno koleblitsja s posetitiljami....ja sam ofigel kogda v 4asov 10 utra za6ol na server a tam ni kavo ne bilo !

Mnogie ne zaregannie dzheki imeli xot kakueto vozmo#nost poigrat i zainteresovatsja v oplate zareganova nika...a 4to teper, + k tomu 4to o4en drudno zajti na server oni vinu#deni iskat znakomix kotorie priglasjat ix na sajt, 4to bi zatem ska4at BUSTER !

Karo4e kak po mne eto ideja s BUSTEROM - MIMO smiliez.de_2538.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 161
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

a 4to teper, + k tomu 4to o4en drudno zajti na server oni vinu#deni iskat znakomix kotorie priglasjat ix na sajt, 4to bi zatem ska4at BUSTER !

Karo4e kak po mne eto ideja s BUSTEROM - MIMO smiliez.de_2538.gif

ti chitatj umeesh?? 4tobi skachatj buster njenada regovatsa na sajte! 1d71.jpg

BUSTER download

na main page est link.

bet, runājot par busteri, es neizprotu viņa izveidošanas iemeslus. admini tak bija labi un pieredzējuši. kopā ar sakarīgiem spēlētājiem vienmēr visus čīterus nobanoja. pat dažš labs maniaks naktīs sēdēja un adminēja.

cik saprotu, tad vienīgais reālais iemesls ir pro papu pārbaudīšana. vai tiešām tas ir tik svarīgi? lai jau papas paliek...

Link to comment
Share on other sites

Es ar domāju, ka ir daudz par ātru šitam atmest ar roku. Sākumā jau vienmēr grūti. Vot ja teiksim pēc kāda pusgada nebūs nekas uzlabojies, tad es arī domāšu, ka busteri nevajag. Bet tagad - nu kamon, pirmos cālēnus, kucēnus, teļus un ihtiozauriņus vienmēr slīcina. Tā ka nevajag nokārt galvu. Worms tiešām cenšas fiksējot tos bagus un šitādai lietai, kura, ja palaidīsies, ierullēs nenormāli, iespēju vajag dot. Nebūs vairs raudošie nobanotie mdsl jūzeri, nebūs aizdomīgu pidiņu, vārdu sakot īsta cs paradīze zemes virsū.

Hago - tagad tieši cilvēkiem, kuri nav reģistrēti, bet uzliek busteri, ir lielāka iespēja paspēlēt serverī. Kas attiecas uz naktīm un 10 no rīta, nez, es nekad tajos laikos cs nespēlēju smile.gif

p.s.

man nezkāpēc liekas, ka busteris lago uz švakākiem kompjiem. Uz manējā pat visniecīgākā bremzēšana nav bijusi, ja neskaita pašu pirmo reizi, kad busteri palaidu - tad vajadzēja rr kompim un nu jau bez restarta kādu nedēļu iet griezdamies.

Link to comment
Share on other sites

nu tas, ka lago tieрi uz рvakвkiem kompjiem, man liekas, varзtu bыt izskaidrojams ar to, ka tiek uzтemts skrоns un sыtоts uz serveri ( tв taиu ir, ne ? ) un vnk vajвki kompi tajos brоюos nolago

personоgi man bija tas sыds, ka nelaiювs vispaє kontra, рovakar apdeitojвs un tagad mani mзc brоюa met laukв, pagaidорu

Link to comment
Share on other sites

ti chitatj umeesh?? 4tobi skachatj buster njenada regovatsa na sajte! 1d71.jpg

BUSTER download

na main page est link.

bet, runājot par busteri, es neizprotu viņa izveidošanas iemeslus. admini tak bija labi un pieredzējuši. kopā ar sakarīgiem spēlētājiem vienmēr visus čīterus nobanoja. pat dažš labs maniaks naktīs sēdēja un adminēja.

cik saprotu, tad vienīgais reālais iemesls ir pro papu pārbaudīšana. vai tiešām tas ir tik svarīgi? lai jau papas paliek...

manus chiitus buster's neuzozh liidz ar to man nav iebildumu cool2.gif

Link to comment
Share on other sites

Cerams, a to 5 no riita es speleeju cs.cybergames.lv biggrin.gif

Lai veicaas atraak atdabuut tautu atpakal smile.gif

a tur ping check ir vai nee??

ja anv naksies man ar tur iegriezties... tongue.gif

lielakaa problema dlej buster ir taa ka naktis speleja nepatstavigie speletaaji un vinjiem buster vienkarsi nav un vinji arii nezin kur vinju dabuut, tapec tauta naktis pazudusi

Link to comment
Share on other sites

Lai nemestu ārā no servera un nerādītu ka nav ieslēgts Busters , ir jāpagaida kad bustera lodziņā parādās teksts "Gatavs lietošanai" un tikai tad iet cs!

Ja ieiesiet kad viņš tur vēl apdaitojas jūs metīs ārā. wink.gif

Link to comment
Share on other sites

vaitad busteris nav razhots uz CD bazes, nevis SSC? vismaz ta pirmstam sapratu

pirmais buster`is bija uz SSC, vaita ne ta ?

un ppli esies pacietigi gan jau pienaks ari mana un visu parejo karta normali fragot smile.gif

un klausiet kaki!

ps gribetu iznat kuri ir tie kas nepagaida jauno apdeitu biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

bled, nevis UZ cd, bet radīts iedvesmojoties no CD. Iedomājies tu ej pa ielu, redzi skaistu meiteni, kurai uzdirš balodis un tev rodas iedvesma aiziet mājās padirst. Tas tak nenozīmē, ka tu izkakā skaistu meiteni, kurai uz galvas uzdirsis balodis, ne?

Link to comment
Share on other sites

bled, nevis UZ cd, bet radīts iedvesmojoties no CD. Iedomājies tu ej pa ielu, redzi skaistu meiteni, kurai uzdirš balodis un tev rodas iedvesma aiziet mājās padirst. Tas tak nenozīmē, ka tu izkakā skaistu meiteni, kurai uz galvas uzdirsis balodis, ne?

vot bļe, salīdzinājums smiliez.de_2125.gif

Link to comment
Share on other sites

bled, nevis UZ cd, bet radīts iedvesmojoties no CD. Iedomājies tu ej pa ielu, redzi skaistu meiteni, kurai uzdirš balodis un tev rodas iedvesma aiziet mājās padirst. Tas tak nenozīmē, ka tu izkakā skaistu meiteni, kurai uz galvas uzdirsis balodis, ne?

laughing4.gif

vot uzlaida

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...