Jump to content
GIGN Forum

Bustera Bugreports


macho
 Share

Recommended Posts

  • Replies 286
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Busters vienu lietu vismaz ir padariijis - tagad arii neregjistreetie var paspeelet gignaa (ja protams vinjiem izdodas palaist busteru). Sen neredzeeta situaacija, dienas vidus, karte aztec, un tikai 14 cilveeki serverii.

No riita arii vairs nav iespeejams pashaudiities (pirms darba nokjert iisto noskanjojumu), jo servers ir tukshs sad.gif

ps. Man viss it kaa gaaja, bija baigi jautri vienam pasham skraidiit par karti, man pat izdevaas izglaabt kljiilniekus wink.gif

Link to comment
Share on other sites

beefy man ir viss norm ar open gl atd ir atshkiriibaa no videoartes man uz 3d iz ekraans sviitrains smile.gif labaak opengl

points bija tads, ka jaiesledz opengl, lai ietu cs ar busteri!

vismaz es domaju, tas ari ir iemesls kapec citiem busteris neiet. nu.. gan jau ir vel citi iemesli ari.. smile.gif

Beefy

Link to comment
Share on other sites

worm, sitas ir bustera bazars?

...."wT.............7F.v...|........................C:\Program Files\Counter Strike 1.6\hl.exe...3..`..C:\WINDOWS\system32\ntdll.dll.p.......C:\WINDOWS\system32\[email protected]:\WINDOWS\system32\WSOCK32.dll.zJQn....C:\WINDOWS\system32\WS2_32.dll.V.8..p..C:\WINDOWS\system32

...........

ja ja, kapec vinam visam ip pakam nepareizs cheksums??? 36.gif

Beefy

Link to comment
Share on other sites

' date='Nov 16 2006, 20:22'] Nospēlēju apmēram stundu ,kad mani izmeta ar tekstu ka nepieciešams busters,hmm jocīgi ne.

tas bija bustera bags, tā ka tas tiek risināts.

trash - tu īstenībā esi vienīgais cilvēks, kam busteris vienkārši brutāli neiet. Dīvaini...

Link to comment
Share on other sites

tak to busteru var izmest miskastee sad.gif

ja tev ir kadas problemas, tad tu vari droshi iet dirst...

p.s.

Pec tava nakamaa GUDRAA komentara, tu dabusi atvalinajumu uz ilgu laiku... shis topiks ir problemu risinashanai nevis tavu stulbo ideju izteikshanai...

p.p.s.

kas attiecas uz kreshiem un kickiem delj taa ka nav bustera - pirmais ir safikseets un serverim nevajadzetu vairs restarteties... otrais bugs pagaidam vel paliek neatrisinaats, es gaidu kad tas atkal notiks lai redzeetu KAPEC tas notiek... diemzhel suuds ir taads, ka man ir jaatrodas pie datora tad, kad notiek kartejais gljuks, bet takaa tas notiek reizi pa 5-6 karteem, tad to ir sameraa gruuti realizeet... neko nesolu, bet nu ceru ka nedeljas laikaa izkjershu to gljuku

Link to comment
Share on other sites

Tas pats kas redBoot. Nezinu skaidri kompja parametrus. Uzrakstīšu cik zinu:

ram 512

videokarte geforce fx5200 128mb.

2,42ghz.

Spēlēt gandrīz nav iespējams, jo tā jau mans diezgan zemais fps-max 75 ik pa brīdim nokrīt uz 30. Man šķiet, ka tas ir biežāk, kā reizi minūtē.

Link to comment
Share on other sites

Man gan bija viena cita hernja

Speeleju speleeju . Domaaju iejieshu gigna . nu kaa jau nomainijies ip . protams zinot ka uz orgjinaala gign servera busteris jau staav padomaaju ka varbut uz csdm nestaav .. ka ne kaa neko kachaajis nebiju

Iegaaju serveri itkaa viss ok . rounds sakas . mani izmet no servera un uzmet ka vajag busteri . es neko galva nenjemdams soljoju talak mochiities .. ieeju serveri nav svarigii kadaa..

Sakas rounds es izlidoju ar svc_bad erroru , domaaju ka tas taa nu meibi citreiz ir .

Pectam palika taa aizdomigi .. eju jebkura serveri ka rounds sakas ta izlidoju ara .. nu nevaru saprast no kaa .. pec tam aizdomajos ka delj gigna tas varetu buut .. nu jebkura gadijuma shii sudziiba nav tikai no manis . pectam reinstall csu viss atkal iet ka smeretes atkal nejaushi uzspiedu gign serveri favorites . Un atkal tas pats errors vislaik

Taatad esmu parinstellejis csu 2 reizes paaris miinushu laika ..

Varbut worm vai kkas no veidotajiem varetu izskaidrot kas par fignju?

Starp citu bija suudziiba arii

Ej Iekša

Link to comment
Share on other sites

Lieliski tagad is busters admini iet pensijaa laugh.gif vai arii Es kljuudos un tas nepasargaa 100% no 4iiteriem blink.gif

shis anti cheats nestraadaa kaa Cheating - Death, respektiivi, vinjsh neaiztur 4iiterus, Buster'is tikai uznjem skriinus, liidziigi kaa anti cheats ScreenShotClient, taatad bez adminiem shis anti cheats pilniigi neko nedot.

p.s. lasot visus entos bugreportus rodas sajuuta, ka man vieniigam viss iet perfekti.

p.p.s. Buster'is straadaa ar antiviirusu Kaspersky 6.0 .

Link to comment
Share on other sites

Vispār tā gluži nav (nu tb tas nav viss). Ja kāds ar čītiem grib palaist busteri un viņu met ārā sakot ka nav bustera, tad tas ir dēļ čītiem. Teiksim man parastais cdhaks neiet. Kaut kādi citi (nezinu tieši kuri) atkal iet. Nav viss tik vienkārši kā gluži skrīnu ņemšana smile.gif tur ir vēl vairāki knifiņi.

Link to comment
Share on other sites

man tikai 1 taa bij, bet ejot 2 vis aizgaja!

ko tu ar to gribeeji teikt?

man tikai vienaa taa bija, bet, ejot otraa, taa nebija?

man tikai vienreiz taa bija, bet, ejot otrreiz, taa nebija?

man tikai pirmajaa taa bija, bet, ejot otrajaa, taa nebija?

man tikai vienaa taa bija, bet, ejot divos, taa nebija?

p.s. izsakieties skaidraak

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...