Jump to content
GIGN Forum

Bustera Bugreports


macho
 Share

Recommended Posts

Šeit rakstīt visas problēmas, kuras rodas palaižot busteri.

Tak rakstas kas pa CS versiju ir, no kurienes vilkta, kaapeec. + mani vel interesee vai ir firewallis, vai ir antivirus. Konkreti man interesee vai staav kaspersky 6.0, jo ar to ir problemas...

peec teksta "man neiet, ko lai dara?" visticamak sekos NEKAS, vai arii ja man bus slikts garstavoklis, tad vel izbanoshu juusu smirdigaas dirsas nahuj...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 286
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

NEZ KAS TAS PA MESLU JAA CILVEKU MAZ VINI VNK NETIEK IEKSAA TAPAT KAA ES KAUT MAN VINS IR PALAIST MET MANI LAUKAA

UZLIKU NO JAUNA CS TAS PATS NU ES NES KAS TUR PA VAINU IRA????

perhaps - broken caps lock key?

Link to comment
Share on other sites

naisiks .... virus nevis busteris! biggrin.gif

WARNING: eShield has detected a virus in this

file!

The file has been intentionally corrupted to

protect your network.

eShield Administrator: ***@***.***

05/18/06 11:46:26

eShield (Version 5.1 R1i (5.0.64.37)) - http://www.bluecoat.com/

Antivirus Vendor: Sophos, Plc.

Scan Engine Version: 2.39

Pattern File Version: 4.11.194757.735801464 (Timestamp: 2006/11/15 03:39:00)

Machine name: eShield

Machine IP address: 10.100.1.3

Server: www.gign.lv

Client: 10.100.1.245

Protocol: HTTP

Virus: "Mal/Behav-027" found!

URL: http://www.gign.lv:80/tmpfaili/buster2.0.rar

Beefy

Link to comment
Share on other sites

beef, ko tev izsaka "The file has been intentionally corrupted to

protect your network. " ???

nu man ir skaidrs, ko tas izsaka - pashi to messagi kodejam un eShieldu biggrin.gifwink.gif

Nav smuki, ka busteris tiek klasificets ka virus ! wink.gif

edit: ja sophos vinu uzskata par virusu, iespejams, citi vendori ari!

Beefy

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

thus neustraucies. tas pamataa vareetu buut taa deelj, ko busteris dara, lai nodroshinaatu efektiivu chiiteru eliminaaciju. ja gribi zinaat dazhus siikumus, vari veersties pie manis, ja plashaaku info, tad logjiski pie worma smile.gif

Link to comment
Share on other sites

thus neustraucies. tas pamataa vareetu buut taa deelj, ko busteris dara, lai nodroshinaatu efektiivu chiiteru eliminaaciju. ja gribi zinaat dazhus siikumus, vari veersties pie manis, ja plashaaku info, tad logjiski pie worma smile.gif

Zini, ko es gribu zinat?wink.gif nokertos chiiterus un paris screnoshotus! smile.gif tas buutu nice!

Beefy

Link to comment
Share on other sites

nekas tur neiet viss izdariits kaa prasiits, bet tikuntaaa paraadas, lai speeleetu tralalalal.... kaaa lai es tagad izziileeju kas c fg'os jaamaina lai nebuutu shis pazinjojums

ar konfigurāciju es nedomāju .cfg. Bet gan windowza versiju un cs pacha versiju. Nezinu kas vēl varētu būt pie vainas.

pieliku pie pirmā posta quoti ar to ko vajadzētu te rakstīt.

Link to comment
Share on other sites

Šeit rakstīt visas problēmas, kuras rodas palaižot busteri.

Tak rakstas kas pa CS versiju ir, no kurienes vilkta, kaapeec. + mani vel interesee vai ir firewallis, vai ir antivirus. Konkreti man interesee vai staav kaspersky 6.0, jo ar to ir problemas...

peec teksta "man neiet, ko lai dara?" visticamak sekos NEKAS, vai arii ja man bus slikts garstavoklis, tad vel izbanoshu juusu smirdigaas dirsas nahuj...

cs versija 1.6 vilkta no www.gign.lv , ir firewalls un arī antivītus, bet antivīrus ir avg! zaban.gif

kapec es nevaru atachot bildi, nets takā stāvētu uz vietas !? lamer2.gif Šādi man rādās kad palaižu busteri! Nav iespējams pieslēgties hl.exe, lūdzu pārastartējiet programu.

Edited by OGIIO
Link to comment
Share on other sites

psc,noka4aju ieeju CSDM serveri izmet ara saka ka nav LOL uz desktopa minimizets stav,talak ieeju PUB serveri un nenormali sak lagot vrodi pings normals bet lagi kaa uz 400 (NEKAD TA NAV BIJIS) izeju ara ieeju kada cita neGIGN serveri (shoreiz jav bez bustera)vienalga lago RRoju kopmpi kompis sak nenormali bremzet un par cs wsp nerunasim

NEKAD TA NAV BIJIS (RAM=1024,VIDEO=256)psc laikam sanak ka shitais busteris sa4akarejis visu PC mad.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...