Jump to content
GIGN Forum

Vajag Kādu Pasākumu!


krish
 Share

Recommended Posts

Bet tai pirtij (ja tas pasākums vispār notiks pirtī) obligāti jābūt pie kāda kalna, lai var pa dienu visi kopīgi izslēpoties/izsnovoties un vakarā atpūsties (vai arī nenormāli piedzerties)!

Nu tas jau buutu ideaali, bet tadu vietu par sapratiigu cenu atrast.... teiksim taa looti gruuti smile.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Karoche teikshu taa pirtis visas praktiski >100ls, ir kaadi 6 varianti kurus riit apzvaniishu, uzzinaashu aptuvenaas cenas.

Viena vieta ir ahujenna kruta, bet tur no purna toch 10 ls (30 cilvekus vajag), bet blakus kalns, pirts baseins, pool 2 stavs gulamizstaba utt...

Riit doshu talaakaas zinjas, varbuut kaut ko sanaaaks sabidiit naughty.gif

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

10ls domaju ir norm par to visu !

Kaut jel buutu vairaak tadu kaa tu smile.gif

Es neshaubos, kad veel 10 cilveki nutu gatavi likt 10 ls, bet ja mees savaaktu kaadus 30 cilveeku, varetu reaali krutas telpa dabuut smile.gif

Protams, veel japieskaita nauda shmiga, paika celjs...

Un taa summinja aug, bet visi nevar atlauties taapat kaut vai to pashus 15 ls nolikt sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Nu labi ,bet kur tu tagad lētāk tiksi pa 10ls un neviens jau negribēs arī kautkādā uķī sēdēt!

Ja reāli tikai pirti tad var runāt vienu jaunmārupē guļbūve samērā lēti baseins pirts daudz veitas kur gulēt dancfloors smile.gif un cilvēkus 50-60 tur var mierīgi !

Link to comment
Share on other sites

Nu labi ,bet kur tu tagad lētāk tiksi pa 10ls un neviens jau negribēs arī kautkādā uķī sēdēt!

Ja reāli tikai pirti tad var runāt vienu jaunmārupē guļbūve samērā lēti baseins pirts daudz veitas kur gulēt dancfloors smile.gif un cilvēkus 50-60 tur var mierīgi !

Taa vietaa ir nostaak no civilizaacijas ? biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Nu bet 20ls prieksh gign pasaakuma - taa tak nav nemaz tik liela summa! Galu galaa to gign pasaakumu nav nemaz tik daudz un paaris reizes gadaa, taadu summinju jau nu vareetu atljauties ikviens, pilngadiigs (ali, tu ar cool2.gif ), straadaajosh, vai kaa citaadi naudu pelnosh cilveeks! Esmu tikai par! Citaadaak zb gaidiit gign vasaras pasaakumu, kad varees ar visiem gign kraaniem sadzert! biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Taatad, ja runajam aktiva atpuuta+parastaa atpuuta, atradu taadu piedavaajumu....

Vieus nams Mezkalni smile.gif www.mezkalni.lv

Par vienu nakti prasa 300ls, cenas aar kalnu var redzeet majas lapa .

Runajot par datumiem tad pagaidaam ir briivs decembris lidz 15 datumam, pec tam tur viss baigi pilns:(

Tas buutu pirmais variants thumbsup.gif

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

Otrs variants viesu nams Kāļi, vieta super un cenas arii sapraatiigas tikai 140 ls par nakti, tieshi tapeec visas brivdienas tuvakaas jau ir aizsistas, datumi kuri palikushi ir 7,11,12 decembris varbuut veel kada darba diena ir briva, bet nu kopumaa izskataas taa smile.gif

Man jau der arii darba diena, bet domaju kad parejiem varbuut ne gluzhi sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Pagaidaam baigi labs variants ir shis viesu nams Madaras smile.gif

Atrodas netalu no Riigas:) Pats esmu bijis un vieta super, pats galvenais, kad maaja baigi liela tur 50 cilveeki var saliist smile.gif

Taatad par cenaam...

12 h 2 staavi - 120ls +3 stavs 20 Ls, ja gribam vairaak kaa 12h katra nakamaa h -10ls.

Nu ja mees forshi vakaraa 9 sakam un liidz nakama riita 12 nemamies, tad sanaka visi 3 staavi 170 ls smile.gif

Runajot par datumiem 8 un 15 dec briivs tas ir 5dienas, karoche baigi labi... thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Ja taa ir taa vieta ko domaaju... biggrin.gif Es domaju uz tallinas ielas stuura...

Gign man liekaas nav tik zemu kritis lai taadaas vietaas tuseetos tongue.gif

nu kaut kads pagrabins un tur ari akvarijs ir un 2vas gulamistabas! smile.gif

Ja godigi - pirts ir suuds! biggrin.gif

Varetu jus uzaicinat uz savu maju, ko celju, bet nedomaju, ka toletes neesamiba un 2vas spuldzites jums liksies cool biggrin.gif

- 2vas spuldzites ir viss, kas tur ir - toties nahalavu vieta! biggrin.gif

Beefy

p.s. nu ok... pec kada laika bus ari dazas sienas! biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Ierosinaajums:

*)datumi: 27.-28.novembris vai 28-29.novembris, respektiivi samita laikaa

*)vieta: viesu nams "raksi": www.hotelraksi.lv

*)cenas: 9ls/no cilveeka ja ir > kaa 20 cilveeki

*)tas atrodas ljoti tuvu zhagarkalnam, kas jau buutiibaa straadaa + pa to summu dabuujam gan pirti, gan guljvietas, gan karaoki, gan solaariju (taatad buus arii cilveeks 18.gif. Izchekojat maajaslapu! - vinji piedaavaa arii peintbolu (ja ~ +2 graaadi, var arii speeleet) + sniega mochus.

Ko teiksiet? Veel ir iespeejams rezerveer shitos datumus...

edit: aizmirsu piebilst, ka ja buutu shie datumi uz sho vietu, tad mees jau 4 (es, worms, big_shit un darek) buutu droshi brauceeji.

Edited by spite
Link to comment
Share on other sites

šitā ideja vislabākā liekas. Man patīk tieši tie piedāvātie bonusiņi (peinbols un tie sniegamocīši) + (un tāds leils un trekns plussssss) cilveeks smile.gif

Edit: Manuprāt, cilvēki jau varētu lēnām teikt vai vispār brauktu, jo pagaidām tāda maza tā aktivitāte.

Edited by big_shit
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...