Jump to content
GIGN Forum

Vajag Kādu Pasākumu!


krish
 Share

Recommended Posts

  • Replies 107
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Datumi samita laikaa neder daaa, ka ieprieksh rakstija - Macho,Edd,Test2,Pain netiek, tad jau tas nebuus nekaads gign pasakums biggrin.gif

Teikshu vienu zakalebalo shitas viss, shitaa mees te dirs...sim veel menesi....

Es saku 15 decembris, viesu nams it kaa ir jau atrasts smile.gif

Naudu savakshu, kaa to pateikshu, kad vajadzees naudu biggrin.gif

Naudu no katra purna vajag 10 ls, tas ir neieskaitot shmiga,cels un paika...

Talaak man interesee galveno gignieshu viedoklis vai shita datumu buushana der, talaak tad jau domasim smile.gif

Ja kaadam ir veel kaads reaals variants(kas nav Nato samita laika) droshi rakstat smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Oxdead arī ieradīsies uz tusu? Ja tā, tad es savu slinko pakaļu arī varētu aizvilkt , lai tev apstaigātu 3x apkārt ar izbolītām acīm. smile.gif

LOL ! smile.gif ka tas jasaprot! 36.gif

Beefy

ps bet nu tad jau nevar nenakt, ne? biggrin.gif

edit ps - visiem vajadzetu ierasties ar mazam lapinam, piespraustam, kur rakstits niks un skills biggrin.gif

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

Datumi samita laikaa neder daaa, ka ieprieksh rakstija -  Macho,Edd,Test2,Pain netiek, tad jau tas nebuus nekaads gign pasakums  biggrin.gif

Teikshu vienu zakalebalo shitas viss, shitaa mees te dirs...sim veel menesi....

Es saku 15 decembris, viesu nams it kaa ir jau atrasts smile.gif

Naudu savakshu, kaa to pateikshu, kad vajadzees naudu biggrin.gif

Naudu no katra purna vajag 10 ls, tas ir neieskaitot shmiga,cels un paika...

Talaak man interesee galveno gignieshu viedoklis vai shita datumu buushana der, talaak tad jau domasim smile.gif

Ja kaadam ir veel kaads reaals variants(kas nav Nato samita laika) droshi rakstat smile.gif

cik kopā vajag un kurā vietā atrodas tas viesu nams?

15 man liekas der.

p.s.

bīfs kapeiku pisējs smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Un tie ir tie datumi,kad skolniekiem un studentiem kjipa skola nava taas 3dienas?Jeb visiem kjipa briivs?kaa tur isti ir?negrib kads paskaidrot jeb kadu linku iemest!Paldies!bushu ljoti pateicigs!Jutos toch kaa no meness nokapis!

NATO Sabats, visiem anv uz skolu,l darbu, studeet nu kr4 VISS CIET, VEIKALi nestraadaa, latgaliite ciet!!!!!!! statoili ciet, visi majaas pie kamiina varees skatiities viasat sporta kanaalus, vai arii 'bishkinj' iedzert gign burzinjaa

kaads shodien datums un meenesis?

Edited by jerrico
Link to comment
Share on other sites

Un tie ir tie datumi,kad skolniekiem un studentiem kjipa skola nava taas 3dienas?Jeb visiem kjipa briivs?kaa tur isti ir?negrib kads paskaidrot jeb kadu linku iemest!Paldies!bushu ljoti pateicigs!Jutos toch kaa no meness nokapis!

http://www.rigasummit.lv/lv/id/cats/nid/645/

Nedzīvoju Rīgā, bet esmu labāk informēta smile.gif.

Link to comment
Share on other sites

Taa kaa nekada lielaa atsauciiba neparadijaas, un tas nozimee, kad nekada liela nauda varetu tikt neievakta, negribaas pasham iebersties un savu laiku tereet unsure.gif

Vieta bija nosaukta un datums arii bija atrasts smile.gif

p.s.

Ja kaads atrodaas kurs sariko, mani 100% var skaitiit iekshaa thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

turpmaak shitadus shitainus topikus nevajg taisiiit, kas ir sanjemies kko dariit uzraxta vieta datums utt , posto sheit tie kas grib un viss kka tml

Hmmm tadas siikums, kurs iemaksaas garantijas naudu?

Un ja cilveki nesanaak, kurs tev to garantijas naudu atdos - neviens smile.gif

Ja nepamaniji vieta un datums tika nosaukti, atsauciba - 0.

Saproti nu nevaru es samaksaat taa nahaljavu garantijas naudu, ar ceribu, kad cilveki savaksies... 20.gif

Tam visam vajag kaadu pamatojumu - garantiju, kuras nav dry.gif

Link to comment
Share on other sites

Hmmm tadas siikums, kurs iemaksaas garantijas naudu?

Un ja cilveki nesanaak, kurs tev to garantijas naudu atdos - neviens smile.gif

Ja nepamaniji vieta un datums tika nosaukti, atsauciba - 0.

Saproti nu nevaru es samaksaat taa nahaljavu garantijas naudu, ar ceribu, kad cilveki savaksies... 20.gif

Tam visam vajag kaadu pamatojumu - garantiju, kuras nav dry.gif

15. novembris kaut kada uber vietinja pie Rigas robezas.

Ja topiku sita pispamo, neviens to ari nepamana! smile.gif

Varetu vel panemt muzikas aparaturu un strobu un reaali iekalbasit prodigy un kaut kadu sitainu dance vai hvz ko! lai ir reals drug party

un es esmu IN.

Beefy

Link to comment
Share on other sites

15. novembris kaut kada uber vietinja pie Rigas robezas.

Ja topiku sita pispamo, neviens to ari nepamana! smile.gif

Varetu vel panemt muzikas aparaturu un strobu un reaali iekalbasit prodigy un kaut kadu sitainu dance vai hvz ko! lai ir reals drug party

un es esmu IN.

Beefy

Beefy, bet lai to vietu aiznemtu ir jaiemaksaa droshibas nauda sad.gif (Varbuut jau pa shiim dienaam tas datums ir aizsists).

Un pagaidaam sanaak man tikai kaadi 5 cilveki, kas butu brauceji, vai vinji riskees ar saviem 10 Ls, lai samaksaatu rezervaciju, un iespejams naudinju pazaudetu.

Ja buutu jau kaadi 10 brauceji, varetu lietas bidiit, un kaut ko domat, un vismaz paldies Spite pateica, kad Worms un vinja netiek, Macho teicaas kad buus, un kur tad parejie gignieshi, Krish gribeja pasakumu, bet pats pazuda...

Ja vinji izraditu kaut kaadu veelmi, mees jau savaktu kaut kaadus 10 cilvekus, un es domaju, tad ar to pietiktu lai parejos ieintereseetu, un pasakums notiktu.

Nu kaut kaa taa pagaidaam shis ir kartejais pasakums par kuru tika runaats unsure.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...