Jump to content
GIGN Forum

Free Cat !


Ziediņš
 Share

Recommended Posts

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

OI OI OI KĀDI MUMS TE PAREIZIE DZĪVNIEKMĪĻI SALASĪJUŠIES!

Derētu izlīst no savas rutīnas un cs, un pasmaidīt arī kādreiz stulbi par stulbiem jokiem thumbsup.gif

P.S. Pirms nedēļas or so gāju pāri tiltam naktī un redzēju maisu ar kaķiem mazajiem - mests ūdenī bet trāpīts uz zemes/betona.. Lai arī tas ir pretīgi, tomēr ar čaļiem skolā par to pasmaidam, smaids paildzina dzīvi utt. smile.gif

Link to comment
Share on other sites

normālie 11

dzīvniekmīļi 9

Edited by vbyuer
Link to comment
Share on other sites

normālie 11

dzīvniekmīļi 9

šaubos, vai ko tādu, kam sagādā prieku skatīties uz beigtu radību, kura naturāli ne sūda nejēdz, kas notiek, un nevar sevi kontrolēt, var saukt par normālu.

ja tu, vjuberi, skaities "normāls", tad man tiešām būtu prieks tevi redzēt tā normāli atpistu pret asfaltu. wink.gif

Edited by whitesnake
Link to comment
Share on other sites

tādi grīnpīsisti un vēl hvz, kas atradušies.. uztraucās par k-kādu sūda kaķi, bet nabaga nēģeri āfrikā, kuri mirst no slimībām, cieš badu nemaz nekasa a.k.a. neztrauc. par bomāriem (bomžiem), kuri nosalst pa naktīm uz ielām nemaz nerunāsim.

P.S. bilde ar kaķi - smiliez.de_2125.gif

Edited by shadyzz
Link to comment
Share on other sites

tādi grīnpīsisti un vēl hvz, kas atradušies.. uztraucās par k-kādu sūda kaķi, bet nabaga nēģeri āfrikā, kuri mirst no slimībām, cieš badu nemaz nekasa a.k.a. neztrauc. par bomāriem (bomžiem), kuri nosalst pa naktīm uz ielām nemaz nerunāsim.

P.S. bilde ar kaķi - smiliez.de_2125.gif

Neieslīgsti ik dziļi - man vienkārši nobraukts kaķis neliekas "baigi" smieklīgs sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Neieslīgsti ik dziļi - man vienkārši nobraukts kaķis neliekas "baigi" smieklīgs sad.gif

Par nosalušu bomāru man rēka arī neparauj!

To rakstīju tāpēc, ka k-kādi idioti (grīnpīsisti) dzīvnieka dzīvību nostāda augstāk par cilvēka.

Link to comment
Share on other sites

šaubos, vai ko tādu, kam sagādā prieku skatīties uz beigtu radību, kura naturāli ne sūda nejēdz, kas notiek, un nevar sevi kontrolēt, var saukt par normālu.

ja tu, vjuberi, skaities "normāls", tad man tiešām būtu prieks tevi redzēt tā normāli atpistu pret asfaltu. wink.gif

"Naturāli ne sūda nejēdz?" Tātad arī skatīšanas uz galdu ir megaamorāla, jo galds ir nedzīvs un ne sūda sevi nespēj kontrolēt.Tātad katru mirušo mušu tu apglabā un katru dzīvi izvārīto vēzi tu izvadi ar sēru maršu ? Vai arī medības.Ko tu saki par tām ? Neesmu redzējis nevienu latviešu aktīvistu, kas pret to protestētu tik dedzīgi kā tu tagad centies aizstāvēt nejauši nobrauktu kaķi, kuru asprātīgi cilvēki ir izmantojuši, lai simtiem cilvēku uzlabotu garastāvokli.Savukārt tavs pēdējais teikums ir kronis visam.Tā vien liekas, ka esi dzīvojis bērnunamā un tava vērtību sistēma ir mākslīgi radīta.

edit: wink.gifwink.gif

Edited by vbyuer
Link to comment
Share on other sites

"Naturāli ne sūda nejēdz?" Tātad arī skatīšanas uz galdu ir megaamorāla, jo galds ir nedzīvs un ne sūda sevi nespēj kontrolēt.

kāds galdam sakars ar to, ka kaķis nejēdz, ka, ja ies pāri ielai, tad tiks izšķaidīts? es saprotu, ka gribi rakstīt gudras lietas, bet pirms tam padomā, ko es ar to tev cenšos pastāstīt.

ir pilnīgi debīli smieties par beigtu kaķi, nemaz nerunājot par cilvēku. saprotu, ka 80% pasaules iedzīvotāju ir amorāli nūģi, kurus sasmīdināt var pat kūpošs sūds uz galda, bet kkā mani tas nerausta. var jau parēkt, bet ne jau pa to, kas ir nahuj miris nežēlīgās sāpēs. mani pašu bļin viens daunis notrieca un aizbrauca, tāpēc es zinu, kā ir asiņojošam pisties cauri āgenskalnam uz slimnīcu, kur tāpat nevienam neinteresē, kas ar tevi notiek, tāpēc nevajag.

ņirgāšanās pa ko tādu man izraisa tikai naturālu vēlmi sadot kādam pa purnuun neko vairāk.

not an edit: wink.gifwink.gifwink.gifwink.gif

Link to comment
Share on other sites

pirmais, ko gribētu pateikt, ir, ka lil_grower atvadījās no foruma uz 3 mēnešiem.

otrais - ka visi, kas man nepiekrīt/nepiekritīs, domā nepareizi.

trešais - manuprāt visiem derētu profilaksei izlasīt šos divus linkus:

Dzīvnieku tiesību deklarācija

Bērnu tiesību deklarācija

kā ekstru visiem sīkpiržiem, kam slinkums lasīt tik vērtīgus dokumentus (lasi: garīgi atpalikušiem sabiedrības atkritumiem) izvilkšu rindas, kas visvairāk attiecas uz lietu, respektīvi, dzīvnieku tiesību deklarācijas preambulu:

Ņemot vērā to, ka visa Dzīvība ir vienota un visām dzīvajām būtnēm, kas evolūcijas gaitā ir attīstījušās daudzās sugās, ir kopīga izcelsme,

ņemot vērā, ka visām dzīvajām būtnēm ir dabiskās tiesības un ka jebkuram dzīvniekam, kam ir centrālā nervu sistēma, ir īpašas tiesības,

ņemot vērā, ka šo tiesību noniecināšana vai pat to vienkārša neievērošana nodara lielu postu Dabai un liek cilvēkiem pastrādāt noziegumus pret dzīvniekiem,

ņemot vērā, ka cilvēku cieņa pret dzīvniekiem nav nošķirama no cilvēku cieņas citam pret citu,

pāris domugraudi/sekas no manas puses:

* dažiem asprāšiem palielināju wārnus. shadyzz, piemēram, arī paņēma atvaļinājumu.

* tam idiotam, kas kaut ko runāja par mušām speciāli pasvītroju atsevišķu teksta daļu no preambulas.

* ieliku bērnu, nevis cilvēka tiesības, jo lielākā daļa no tiem rēcējiem nebūt nav tuvu pilngadībai.

* grow up, ffs. jūs taču smietos arī tad, ja būtu nobraukta sieviete un gulētu uz muguras, tā ka redzama pēcpuse un kāds būtu blakus uzlicis zīmi "free sex". kā jau r&r aptuveni pateica, viena lieta ir smieties par interpretāciju, pavisam cita - par beigtu dzīvnieku kā tādu.

* iedomājos skatu - nobraukts lil_grower. citiem vārdiem, sīks cincis, no kura pasaulei tāpat nekad nekāda labuma nebūs. iztēlojieties, viņa māte raud, stāvēdama blakus viņas dēla nekustīgajam līķim, kuram visas iekšas un puse no smadzenēm izsmērētas pa asfaltu... un klāt pienāku es, paskatos - un pasmejos smile.gif ahh, priceless.

*gribētu vēl piebilst, ka in general, es vidēja dzīvnieka dzīvību esmu sācis vērtēt krietni augstāk, nekā vidēja cilvēka (pēdējā laikā sevišķi augstāk, nekā vidēja latvieša). īpaši jau ja runa ir par minētajiem bomžiem. un vispār - cilvēkiem, kas tāpat kā foršās rūpnīcas pie brasas, zemitāniem, uz sarkandaugavas pusi - ir nederīgs, sūdains padomju mantojums. tikai tērē resursus, kurus daudz labāk varētu ieguldīt normālās lietās.

p.s. vēlreiz atgādināšu, ka, šis ir viens no tiem gadījumiem, kad, ja man kāds nepiekrīt, viņam nav taisnība wink.gif tas attiecas uz visu manis teikti, izņemot pēdējo *rindkopu. atcerieties to.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...