Jump to content
GIGN Forum

Need For Speed Carbon


flashback
 Share

Recommended Posts

  • Replies 163
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tikko palaidu spēli un man liekas, ka es viņu jau tagad MĪLU!!! w00t2.gifw00t2.gifw00t2.gif

Viņu var braukt onlainā un nav vajadzīgi nekādi smirdīgi cd-keyi happy.gifhappy.gifhappy.gif

Bā, tikko jau normāli izdrāzu vienu k-kādu kreiso čalīti ar Camaro 1vs1 speedtrapaa smile.gif LUV THIS GAME smile.gif

Link to comment
Share on other sites

smird<--------Grafika

smird<--------Engine

smird<--------Gameplay

smird<--------Mašīnu vadība

tādas nav<---Fizika

Daudzvārdsakot: Žēl tos nelaimīgos, kas šito EA atrabotku pērk pa naudu.

paldies par uzmanību.

Link to comment
Share on other sites

man arii ieaptikaas, vismaz kkas savaadaas un bik atskiraas no paareejaam daljaam.

To Oddinsh: nepiekritiisu tev, varbuut nav tik labs kaa bija cereets, tacu tik slikts jau arii nav. es uzskatu, ka vareetu buut viena no labaakajaam nfs daljaam.Vismaz gameplay ir LJOTI mainiijies un vairs nav tik apniciigi... un engine.. ko tu visp. par to zini?es domaaju tu jau sajaa jomaa nebuusi tas iistais specis kam par to spriest!

Link to comment
Share on other sites

naakas atziit, ka katrs naakamais nfs siikvels peec nfs:porsche ir aizvien dranjkjiigaaks un dranjkjiigaaks. vai tieshaam ea nevar kautcik pacensties un uztaisiit kautko kvalitatiivu..

kur ir mans replays?

kur ir mana atpakaljskata poga?

un vel taa pretiigi spiidiigaa grafika... taa vien liekas, ka mw grafika bij labaaka.

principaa, speele ir viens liels miinuss ar dazhiem plusinjiem:

+ drifts ir kautcik baudaams

+ laba ideja par pashrociigu detalju veidoshanu, bet izpildiijums vareeja buut labaaks.

Link to comment
Share on other sites

NFS 1-4 - bija labākie drivingi uz pc (tajā laikā)

NFS 5 Porshe unleashed - bija ļoti laba, ar porshe vēsturi un vēl alternatīvo karjeru kā porshe darbiniekam.

NFS 6 aka underground - lieliska grafika (tam laikam) un geimplejs, tūnings utt.

NFS 7 aka u2 - underground otrabotka (bet visiem jau patīk) YO! Lai neatpaliktu no tā laika grāvēja GTASA ir iespēja pašam braukāt pa pilsētu un meklēt neskaitāmās sacīkstes. Apnicīgi gari un vienveidīgi.

NFS 8 aka Most wanted - tresho otrabotku kauns laist ārā, tāpēc no naksnīgajām ielām pārvacamies uz spožo dienasgaismu (YO) un pieliekam tik ļoti iecienītos mentus no trešās daļas.

NFS 9 aka Carbon - Arī šogad novembrī ir kaut kas jāizlaizh, tāpēc iemetam mixerī underground un mw, un pasniedzam OMG lielisko, jauno NFS versiju.

pa vidu šitam (precīzi pirms undergrounda) iznāk Motorcity online - lai arī izstrādes stadijā lika visu sirsniņam pukstēt straujāk, pēc tam par šo spēli praktiski nekas vairs netika dzirdēts. Tika uzturēts 2 gadus.

un lielākā EA haltūra, kurai pat negribas dot nummuru un vispār aprakstīt - NFS Hot Pursuit 2.

Link to comment
Share on other sites

smird<--------Grafika

smird<--------Engine

smird<--------Gameplay

smird<--------Mašīnu vadība

tādas nav<---Fizika

Daudzvārdsakot: Žēl tos nelaimīgos, kas šito EA atrabotku pērk pa naudu.

paldies par uzmanību.

Odinj pilniigi manas domas, tapat ka iepriekshejie underground, tapat arii shitas ir liels suuds, tikai sitam sudam ir lielaakas iespejas un grafika labaaka...

Ar porsche beidzaas normalie Need for Speed, protams patrenkaat autinjus var, bet man arcade nav patikushi un nepatiks....

Fizika SUUUUUUUUUDs pilniigs besii araa !!!!!

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

LOL Oddish tu savaa review storiju aizmirsi. tas gan tur ir izcils smile.gif

p.s. NFS 2 FOREVER!!! ja taa padomaa, cik stundas uz taa esmu pavadiijis, tas nopietni ir PSC. btw Odinj, tu jauc, menti tachu bija arii pirmajaa NFS... tas arii ir normaali atspeeleets smile.gif savukaart treshais bija pwnt pwnage ar eL NINO.... ahh teh good ol' times. nu ja, un Porsche unleashed es tachu pirmo reizi izmeegjinaaju manuaalo kaarbu un normaali arii iePWNEEJU vinju smile.gif nu ja, kaa jau teicu doog OLD times sad.gif

Link to comment
Share on other sites

nja, otrajā nfsā es biju kārtīgs zadrots, grieķijas labāko laiku ar maklārenu pārsitu ar indigo,bet pēctam atkal ar maklārenu. Pilsētā vispār - biju nobraucis tik daudz reizes, ka ievēroju apļa laikus pa sekundes desmitdaļām. Lielākā mīla joprojām ir 4ais NFS ar savām bonusmašīnām un trasēm & to šotrkatiem. Poršs arī būtu paticis, bet mana mīļā roķene tur bija skujova uztaisīta.

pārējās daļas vispār īsti neatceros. Kaut kādi undergroundi, most wantedi. Neatšķiru viņus, jo neviens nav īpaši palicis atmiņā. Tad jau labāk es GTA:SA ar mašīnām pabraukāju - i to prikolīgāk.

man arii ieaptikaas, vismaz kkas savaadaas un bik atskiraas no paareejaam daljaam.

To Oddinsh: (...) un engine.. ko tu visp. par to zini?es domaaju tu jau sajaa jomaa nebuusi tas iistais specis kam par to spriest!

LOL tu ķipa esi īstais specs, kurš spriedīs par to, kurš ir īstais specs, kad runa iet par endžiniem. laugh.gif

vismaz kkas savādāks... Labs iemesls lai kaut ko taisītu - tā lai būtu kaut kas savādāks. Varētu uzlikt NFS: NASCAR kur brauc tikai pa apli - vo būtu interesanti, jo būtu kaut kas savādāks.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...