Jump to content
GIGN Forum

The Heritage


bencik
 Share

Recommended Posts

Screeni labi, cerams ka speele buus tikpat laba wink.gif Shii laikam buus pirmaa LV speele ko meegjinaashu uzspeeleet mazliet vairaak kaa 2min....

Nu mees pedejas 4 dienas jau neguljam, jo spele peec 2 dienaam janodod, nesolu es visu perfektu, jo tikai demo, bet vizuali buus kaut kas jauns prieks Latvija un mees daram visu lai uztaisiitu peec iespejas labaaku smile.gif

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

Beefy mle tev cik gadi? Tu runa tajaa Indago ta it kaa pats kaut ko saprastu, bet tu tikai paraadi to cik tu nezinosh esi, tachu gribi buut visszinosh....

Saakuma tev nepatiik, kad grafika tik kruta kad tava grabazha nevelk...

Nu labi ko dariit visiem nevar izpatikt, taagad tev atkal nepatiik tas kad chuubijs uz saniem sliid kaa tramvajs, paspelee hitman, tur ir tas pats.

Cilveki staav uz vietas un neko nedara, tu vispaar saproti ko nozimee AI uztaisiit spelei?

Talaak tev nepatiik texturas tjipa vienveidiigas, tu vispaar zini kaa textura taisaas, uztaisi vienu textuuru un tad runaa, es nedelju bildeju bildes, lai buutu paaris textuuras normalas...

Tjipa ekaam nav eenas, eu tu esi stulbs vai izliecies, aizej un apskaties veelreiz mle

smiliez.de_2469.gif

Karoche ko lai saka, kritiku es maaku uznemt, bet tu esi vnk lohs, kurs runaa par lietaam kuras nezin, tapecc piedod man atlaushos to par kritiku nepienemt.

Runajot par to kad tu esi viilies... Varbuut iemet aci, kas ir uztaisiits ieprieksheejos gados un tad runaa, vienigaa spele, kura bijusi tieshaam laba Paradise Island.

Tas, ko mees esam prieksh Latvijas uztaisiijushi jau domaaju ir daudz, lai ir bagi un gluki mees pie tiem straadaajam, un daram visu lai speele kluutu spelejamaaka thumbsup.gif

P.S. Beefy GUDRI DIRST NAV MALKU CIRST!!!

Link to comment
Share on other sites

Vai es vispar saprotu - cik gruti ir uztaisit AI...

Ja - es saprotu. Tas nav gruti! Neviens jau neprasa, lai jusu cilveki bla nezinu - jaunu relativitates teoriju izdomatu! smile.gif

Ja vini staigatu pa kaut kadam noteiktam trajektorijam - daritu kaut kadu sviestu - runatos - tas jau butu 100x krutak, ka ja vini vienkarsi stav. Viniem PAT nevajag neironu tiklu - tas var but parasts nosacijumu un randomu darbibas apraksts. Un saubos, ka nokodet ka cubaki var staigat butu PARAK gruti. Es teiktu - 1na diena.

Ja es kaut kam nezinu grutibu, tad tas ir apgaismojumam un visam tam krepam. Vienigais, ko esmu darijis saja joma - uztaisijis dinamiski apgaismotu kubu, kursh rote un kuram ir textura un kur darbojas enas un atstaroshans - njemot vera, ka es to kodeju no 0, neizmanotjot neko citu, ka putpixel un paris 3d vektoru vienadojumus, BET fps bija 5fps prieks 30x30 liela atela - nozelojami.. smile.gif

Jus jau machijat ar gatavu engine - tapec noteikti guuglei butu jaatbild, ka dabut, lai tam eglem ir smuka ena.

KAroche, nedoma, ka es neko nejedzu no programeshanas - man vinekarsi liekas, ka jus nesat pareizi sadalijusi prioritates..

ai nu po! turaties un uztaisat, lai viss ir DAUDZ krutak!

Beefy

Link to comment
Share on other sites

un es te ta padomaju... wink.gif

Ja jums ir ispejams mainit punktam x,y uz zemes krasu, tad uztaisit, lai kokam ir ena butu vispar elementari.

Jums tikai vajag parbaudit, vai no zemes xyz uz sauli vektors krustojas ar kadu prieskmetu vai ne. Nesaubos, ka taja engina ir funkcijas, kas sito mak izdarit.

protams, to darit kompilejot mapi. Grutak, ja saule var mainit savu poziciju, bet ari to var atrisinat.

Beefy

Link to comment
Share on other sites

Beefy davai vnk nernuaa, jo shitaadi gudrie runataaji ir daudz, runajot par enaam tu teici, kad ekaam nav eenas, nevis eglei!!!

Karoche, ja tas buutu tik viegli tad butu speele ar Oblivion grafiku, Neverwinter gameplay un quest un veel daudzi citi prichendalji...

Tachu reaali pie projekta stradaaja 3 cilveeki, parejie palidzeeja ar viskaut kaadiem siikumiem.

Tapeec Beefy izturies ar cienju pret cilveekiem, kuri kaut ko taadu ir paveikushi, un normaali nokritizee, nevis kul tukshus salmu, par kritiku tiekai priecaashos, jo bez taas nekas uz priekshu jau nenotiek smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Karoche, ja tas buutu tik viegli tad butu speele ar Oblivion grafiku

Nū oblivion grafika, pret prasībām mani nemaz neapmierina, es sacītu ka Morrowind bij' labāks ūdens. Izskatījās reālāks un neēda tik daudz resursus.

Par šo spēli, nu ūdens man likās OK(bet aplauzos kad domāju tur iekāpt biggrin.gif )

Protams ir briesmīgi ka strafe izskatās kā slīdēšana(var saprast, nav tač līdz galam uztaisīts)

Staigāju, iegāju kaut kādā teritorijā apjoztā ar žogu, un atradu māju kur ir divi NPC, tad kad es biju visādi izmēģinājies ko var ar viņiem iesākt, bet nesekmīgi(laikam nav izveidota tāda lieta pagaidām, vai arī es nemāku biggrin.gif ) es netīšām pamanīju ka var diezgan veiksmīgi izslīdēt cauri tam NPC ja kādu brīdi triecas viņam virsū, tad nu es sadomāju ja nu šāds bags ir arī ar sienu, un tiešām ES nokritu nebūtībā... sad.gif

Gribēju vaicāt cik ir paredzēts šim requirements? Jo šķiet ka man gludi negāja, itkā uz 30fps norm, bet tomēr likās savādi, it īpaši kad skrien. Varbūt ka kaste man par vāju? Man ir: Athlon 3200+(2Ghz) 512 DDRAM GeForce6600 (256Mb)

Link to comment
Share on other sites

Beefy davai vnk nernuaa, jo shitaadi gudrie runataaji ir daudz, runajot par enaam tu teici, kad ekaam nav eenas, nevis eglei!!!

Karoche, ja tas buutu tik viegli tad butu speele ar Oblivion grafiku, Neverwinter gameplay un quest un veel daudzi citi prichendalji...

Tachu reaali pie projekta stradaaja 3 cilveeki, parejie palidzeeja ar viskaut kaadiem siikumiem.

Tapeec Beefy izturies ar cienju pret cilveekiem, kuri kaut ko taadu ir paveikushi, un normaali nokritizee, nevis kul tukshus salmu, par kritiku tiekai priecaashos, jo bez taas nekas uz priekshu jau nenotiek smile.gif

Bencik - protams, respekt! Bet tomer man liekas, ka jus sevi mazliet par daudz salielijat! wink.gif

Nu nekas, to jau visu var izlabot, salikt visadus HDR lightus un ta talak, sataisit krutos algoritmus cilvecinu kustibam un lieta darita! smile.gif

Es vakar ineta atradu kaut kadu 3d demo programinu, kur bumbas rote - aa.. hdr sample.. nu pizdjec, vinekarshi afigel! smile.gif Bet hdr nav parak sarezgiti, cik sapratu no samplem!

Beefy

Link to comment
Share on other sites

Beefy pateikshu vienu... Cik es lasu tavus postus tu vienmeer gribi buut gudraaks par parejiem, tev vienmeer ir savs kruts viedoklis, un tev looti patiik kritizeet parejos, nerunajot nemaz par tavu veleshanu agitaciju gign.lv, kur protams tikai tavai partijai bija speeks rokaas, un parejie sucks forever biggrin.gif

Nu atziisim ir taa...

Arii shajaa gadiijuma, neko daudz nezinot par apstakliem tu saac te kaut ko muldeet - Tu esi vienigais, kurs shitik dzili par mums izteicies, tik daudz kluudas atradis, un tik daudz nepilniibas, tev tik daudz, kas nav paticis...

Varbuut tev vnk gribaas buut uzmanibas centraa, varbut tev vnk patiik meklet probleemas, es chista nezinu. Bet vienu es tev varu pateikt, ar shito uzvediibu tu jau daudziem uz nerviem esi uzkritis, briizhiem liekaas runaa sakariigi, bet citreiz ta ka 13 gadiigs pussaudzis.

unsure.gif

No offense, bet vnk shis ir man sleedziens par tevi, varbuut aplams, bet manaas aciis taads tu esi confused.gif

Link to comment
Share on other sites

vakar mazliet paspeeleeju speeliiti, tiiri ok thumbsup.gif, bet man bija viens gljuks dzheks pie maajas pashas aaraa - kad saaku ar vinju runaat un pateicu vinjam ka neko nedoshu man vnk speele uzkaaraas.. huh.gif Nezinu 2 reizi nemeegjinaaju, paskataas mozh vel kaadam ir taads gluks... confused.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...