Jump to content
GIGN Forum

LMT Vai TELE2


0xDEAD BEEF
 Share

Izdomaju poolu par to, kaadu sakaru operatoru lietojat  

121 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tele 2 (ZZ) + Bite

Link to comment
Share on other sites

Es metu aci uz Tele2 brivo tarifu.. visos tiklos tikai 9santimi prima minute un 5 katra nakama... vienigi ja grib ietaupit, tad siem 7Ls ir minimums, ko janoruna, bet tapat sanak letak, ka sukas LMT kur vispar bez runasanas visi 10Ls sanaca... esmu ta apvainojies uz LMT. Laikam nemsu tele2 starta tarifu bez numura noteiceja un telosu ope ekonometaju ar tel rekiniem zem 5Ls menesi.. laugh.gif

Isteniba ir debilisms tie tarifi - ja tu stundu plapa pa telefonu, sanak norunat vairak, ka tu vari nopelniit stundas laika (lielakajai dalja profesiju). Tas nav normali, jo pakalpojums runashana nav tik vertigs, ka tas, ko cilveks var pa stundu paveikt.. ai demagodija panesas biggrin.gif

Beefy

Link to comment
Share on other sites

Es metu aci uz Tele2 brivo tarifu.. visos tiklos tikai 9santimi prima minute un 5 katra nakama... vienigi ja grib ietaupit, tad siem 7Ls ir minimums, ko janoruna, bet tapat sanak letak, ka sukas LMT kur vispar bez runasanas visi 10Ls sanaca... esmu ta apvainojies uz LMT. Laikam nemsu tele2 starta tarifu bez numura noteiceja un telosu ope ekonometaju ar tel rekiniem zem 5Ls menesi.. laugh.gif

Isteniba ir debilisms tie tarifi - ja tu stundu plapa pa telefonu, sanak norunat vairak, ka tu vari nopelniit stundas laika (lielakajai dalja profesiju). Tas nav normali, jo pakalpojums runashana nav tik vertigs, ka tas, ko cilveks var pa stundu paveikt.. ai demagodija panesas biggrin.gif

Beefy

Hmmm nezinu, kas tev ar to Lmt ir, bet es runaaju pa mob looti daudz, veel dodu zvaniit braalim visu laiku, un nabadzigakajiem atzvanu, zvanu biezhi ari uz Norvegiju un grozies kaa gribi 20-25 ls smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...