Jump to content
GIGN Forum

:((((


*venceso
 Share

Recommended Posts

man liela liela probleema sad.gif

man ieprieksh CS nelagoja, bet tagad man lago pat pasham savaa serevrii sad.gif bet pings ir tikai 6 smile.gif

kaads nezin aks par vainu???

P.S. ja tam kaads sakars tad fps agraak bija 60 tad izsleedzu vsync vai kaa tur vinju sauc tad ielikku citu cfg u tad man fps bija 100 dazhreiz pat 190 ! kaadu nedeelkju vai divas jau speleeju ar to cfg bet peekshnji shodien man saaka lagot un fps tikai 30 un mazaak sad.gif

KAS TĀ IR PAR LIETU???? blink.gifsad.gif

Link to comment
Share on other sites

bljin iisteniibaa man arii leikas ka kautkaads viiruss man ir! sad.gif jo man biezhi kompis uzskaraas! serveris arii resursus daudz rij! sad.gif

kaads antiviiruss varetu buut labs un ko vareetu no interneta nokachaat! protams lai man nebuutu jaamaxaa! aa un ja akads var tad iedodiet man linku uz antivirusu! tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

1.kārt pārbaudi vai video karte atbilst cs'ā esošajam resolution ,cik tev bit uzlikts un kāds drivers ieslēgts.

2.izlasot šo visu tiešām var spriest ka tev var būt vīrus.

P.S.:Man ar bija dažas problēmas video karti kad tik tikko parādijās cs.

P.S.S.:Nevajag netā līst kur nevajag ,kā piem te vai kur citur tā viegli var dabūt vīrusu.

Link to comment
Share on other sites

Da atver task manigari un paskaties kas vis vairaak rij resursus ja kautkas nepaziistams end task man bija vienreiz sitaada fignja un exej bija nosaukums windows un peectam pameiganju izrbuiit un vis norm taa ka restarteju vai iesledzu kompi vajadzeeja rubiit ara atkal, liidz ko kaspersky tik talu updatojas ka uzraava ^^

Edited by BlackDrake
Link to comment
Share on other sites

man liela liela probleema sad.gif

man ieprieksh CS nelagoja, bet tagad man lago pat pasham savaa serevrii sad.gif bet pings ir tikai 6 smile.gif

kaads nezin aks par vainu???

P.S. ja tam kaads sakars tad fps agraak bija 60 tad izsleedzu vsync vai kaa tur vinju sauc tad ielikku citu cfg u tad man fps bija 100 dazhreiz pat 190 ! kaadu nedeelkju vai divas jau speleeju ar to cfg bet peekshnji shodien man saaka lagot un fps tikai 30 un mazaak sad.gif

KAS TĀ IR PAR LIETU???? blink.gifsad.gif

Tu gadijumaa par skype nerunaaji tajaa laikaa? Jo cik atceros man videokartei bija gluks. Speeleeju cs + vel runaaju ar kaadu skype fps 15, beidzu sarunu viss atkal normaali..

Ko es varu ieteikt uzraksti: fps_max 999, developer 1... un vel izmeegjini vai tev gadijumaa pie settingiem csaa nestaav 3D.. ja staav samaini uz openGL...

Link to comment
Share on other sites

bljin iisteniibaa man arii leikas ka kautkaads viiruss man ir! sad.gif jo man biezhi kompis uzskaraas! serveris arii resursus daudz rij! sad.gif

kaads antiviiruss varetu buut labs un ko vareetu no interneta nokachaat! protams lai man nebuutu jaamaxaa! aa un ja akads var tad iedodiet man linku uz antivirusu! tongue.gif

antiviruss - panda 2007 - ideals!

Link to comment
Share on other sites

bljin man serveris visbvairaak resursus rij! sad.gif bet gribu vinju tureet jo diezgan populaars jau palicis tongue.gif tikai no 1.oktobra man vinjhs ir un jau poa dienu pilns serveris ar tautu tongue.gif

EDITED: man antiviiruss ir AVG! es nezinu tas ir labs vai kaads ir labs?? plss pasakiet!! aaa un veel nokachaaju Kasperksy un tas ir labas vai slikts??

Edited by *venceso
Link to comment
Share on other sites

1.kārt pārbaudi vai video karte atbilst cs'ā esošajam resolution ,cik tev bit uzlikts un kāds drivers ieslēgts.

Tu taču esi debīls

aa man videokarte ir GeForce 7300 GT!

aa un es pamaaniiju kad speeleju CS tad kad tuvumaa man atrodas kaads pretinieks tad uzreiz saak lagot un arii fps ljoti samazinaas loiidz pat 6 fps sad.gifsad.gif

Link to comment
Share on other sites

ew nu tak nelieciet man taisiit dubultpostus!

es vairs nevaru iztureet ka man ir jaaspeele pat pasham savaaa serverii ar lagiem !! sad.gif kautgan pings ir tikai 6!

aaa un piereizes veelviena probleema!-

CS kad izshauju lodes pret sienu vai piemeeram de_aztec mapee kad liist lietus tad man ir visaadi melni mazi kvadraatinji leekaa!

lab es uzliku cl_weather 0 tad lab lietus neliist tachu vienalga kaad traapu pa sienu tad uzmetaas melni kvadraatinji un tas traucee speeleet! sad.gifupset.gif

Link to comment
Share on other sites

ew nu tak nelieciet man taisiit dubultpostus!

es vairs nevaru iztureet ka man ir jaaspeele pat pasham savaaa serverii ar lagiem !! sad.gif kautgan pings ir tikai 6!

aaa un piereizes veelviena probleema!-

CS kad izshauju lodes pret sienu vai piemeeram de_aztec mapee kad liist lietus tad man ir visaadi melni mazi kvadraatinji leekaa!

lab es uzliku cl_weather 0 tad lab lietus neliist tachu vienalga kaad traapu pa sienu tad uzmetaas melni kvadraatinji un tas traucee speeleet! sad.gifupset.gif

uzinstalē vecāku video driver wink.gif man bija ši pati problēma, ja negribi instalēt, tad liec D3D, bet fps būs mazāks un nebūs decals wacko.gif un par tiem lagiem, varbūt tu esi k-ko čakarējis ar cfg ar rate`iem?

Link to comment
Share on other sites

Tu gadijumaa par skype nerunaaji tajaa laikaa? Jo cik atceros man videokartei bija gluks. Speeleeju cs + vel runaaju ar kaadu skype fps 15, beidzu sarunu viss atkal normaali..

Ko es varu ieteikt uzraksti: fps_max 999, developer 1... un vel izmeegjini vai tev gadijumaa pie settingiem csaa nestaav 3D.. ja staav samaini uz openGL...

Tur jau tā lieta. Man pašam video karte ir sūds tapēc man stāv D3D jo oGL rij pa daudz resursus

Link to comment
Share on other sites

1. Run>MsConfig>Services +Hide all Microsoft Services

Un skaties kas nav tāds ko tu neesi instalējis un "Unknown manufacter"

2. Taspats tikai ne Services bet Startup un nonjem nevajadzīgās progas vai vīrusus smile.gif kurus nevaig startēt.

Vai reinstalē OS ieteicams ar diska formatēšanu wink.gif

Ja pēc visa šitā kompis lago, nokačā kādu PC Test programmu, iztestē vai nav problēmu sistēmā. Ja ir pērc jaunu PC 4.gif

Link to comment
Share on other sites

psc kompi jaunu negribas pirkt! es vinju tikai augustaa nopiirku!

arii ar D3D vai kaa tur speeleejot lago! bet man viens teica kad vaina vareetu buut procesooraa- vinjsh teica lai atskruuveeju kasti un notiiru kautkaadus huinjus no procesora putekljus vai kautko taadu! smile.gif bet man garantija 2 gadi negribas skruuveet valjaa! tongue.gif

par to kur tu teici jaaiet Run . Config vai ka tur nehuja neziu kas an ir jaaizkjeksee sad.gif

plss pasakiet kas veel var buut par vainu gribu zinaat visu iespeejamo! tongue.gifwacko.gifunsure.gif

EDITED: kasperksy niokachaajis esmu man liekas vienu no jaunaakajaam versijaam!

Edited by *venceso
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...