Jump to content
GIGN Forum

Eziic


RiSKS
 Share

Recommended Posts

liekas, mans draugs pirms pāris gadiem uzvarēja indago ar spēli paradise island (ja viņš neuzvarēja, tad indago sucks, jo tā spēle nereāli OWNO).

Paradīzes sala bija grāvējs smile.gif Vasarā kādu mēnesi vakaros dzenāju, pēdējās 2 istabas pec čītiem = impossible biggrin.gif

Čīti vispār easy sh1d bija smile.gif Ko iedomājos - uzrakstu konsolē un derēja happy.gif

Link to comment
Share on other sites

bencik, nokačā paradise island smile.gif spēle reāli ir 3d crimsonland. un spēlējot atceries, ka to uztaisīja viens pusis, tobrīd sanāk vēl 17-18 gadu vecs, tikai pāris tekstūras un idejas aizņemoties no fātera un pāris citu paziņu iepriekšējiem darbiem. reāli praktiski viss tur ir viņa paša darbs, arī teiksim ūdens ar sheideriem smile.gif

links uz speeli

Link to comment
Share on other sites

bencik, nokačā paradise island smile.gif spēle reāli ir 3d crimsonland. un spēlējot atceries, ka to uztaisīja viens pusis, tobrīd sanāk vēl 17-18 gadu vecs, tikai pāris tekstūras un idejas aizņemoties no fātera un pāris citu paziņu iepriekšējiem darbiem. reāli praktiski viss tur ir viņa paša darbs, arī teiksim ūdens ar sheideriem smile.gif

links uz speeli

Edd ta kaa pats piedalos Indago visas shiis speeles zinu smile.gif Island ir teiksim pagaidaam vieniga spelee, kuru ir veerts speeleet tur tev taisniiba, nedaudz piemirsu par vinju, bet runajot par parejam.... Cilveki taas taisa just for fun un malachi, kad vismaz kaut ko dara, bet nav spelee, kura butu domata nevis tikai sev papriecaties bet arii citiem smile.gif

The Heritage Indago 2006

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

najs thumbsup.gif

skrīnus ekskluzīvi gadījumā nevar dabūt? biggrin.gif kaut vai tekstūras? PZLZPZLZPZPL PRETTY PZL?

Apsolu Edd, kad gign redzeesi pirmais screenus biggrin.gif

Pagaidaam citiigi stradajam, kad demo buus uzreiz iemetiishu gign, veel paaris dienas tikai japacieshaas thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Par paradise island. Besij man restartēkas kompis kad iegribās spēles vidū. Un pasakat lūdzu kādus kodiņus tongue.gif pats pirmais ko es ieraxtīju konsolē bija god un whollaa god mode on laugh.gif nedomāju ka tik vienkārši gan būs. Bet mož tur ir vēl kādi funny 4ītiņi?

Link to comment
Share on other sites

Jaatziist, kad pagaidam visas speles kas tiek taisitas Latvija ir garigi un morali novecojushas un ir tikai zemaa liimenii sad.gif Tachu cerams, kad drizumaa kaut kas mainisies smile.gif

ee patiesmaa intresanta laugh.giflaugh.giflaugh.gif tiku liidz Ziime.... Supeer.... Dubultaa slepkavoshana....Luuuzers....

Link to comment
Share on other sites

The Heritage scriini... he he bencik, aber es jau esmu redzeejis.. biggrin.giftongue.gif

Tu pirms kada laika mekleji entuziastus, kas nahalavu kodes tavu speeli, un man palika interesanti (just for fun), bet tad, kad es ieraudziju, ka ta spele ir diablo veidiga, bet grafika bija galiiga dirsaa, mans funa pazuda.. smile.gif SOrry vecais! smile.gif

Ceru, ka esat grafiku dabujusi liimeni! Galvenais jau ir gameplay - 60%

Nezinu, esi vai nesi spelejis twinsen odysey kaut kas tur, bet ta spele ir mana visu laiku milaka... tb vina bija baigi forsaa.. un ties zilonisi un visi teksti tik sweet un gameplay super.. naisiks! biggrin.gif

Beefy

Link to comment
Share on other sites

The Heritage scriini... he he bencik, aber es jau esmu redzeejis.. biggrin.giftongue.gif

Tu pirms kada laika mekleji entuziastus, kas nahalavu kodes tavu speeli, un man palika interesanti (just for fun), bet tad, kad es ieraudziju, ka ta spele ir diablo veidiga, bet grafika bija galiiga dirsaa, mans funa pazuda.. smile.gif SOrry vecais! smile.gif

Ceru, ka esat grafiku dabujusi liimeni! Galvenais jau ir gameplay - 60%

Nezinu, esi vai nesi spelejis twinsen odysey kaut kas tur, bet ta spele ir mana visu laiku milaka... tb vina bija baigi forsaa.. un ties zilonisi un visi teksti tik sweet un gameplay super.. naisiks! biggrin.gif

Beefy

Beef neesi nedaudz sapisies, sudiga grafika, un diablo veidiga biggrin.gif Iesaku peec paris dienaam ieiet indago.gamez.lv un apskatities uz grafiku smiliez.de_2428.gif

Vot paradi man to screen kur grafika dirsaa smiliez.de_2125.gif

Link to comment
Share on other sites

Beef neesi nedaudz sapisies, sudiga grafika, un diablo veidiga biggrin.gif Iesaku peec paris dienaam ieiet indago.gamez.lv un apskatities uz grafiku smiliez.de_2428.gif

Vot paradi man to screen kur grafika dirsaa smiliez.de_2125.gif

Tas bija SEEN un toreiz es redzeju kaut kadu trulu babu uz kautkada trual parak gaisa diabloveidiga labirinta.. nebija pat 3d bet kaut kads sveists tocna ka diablo 1maja.. smile.gif

nu labi labi.. apskatisos to jusu kruto speeli! smile.gif

Jasaka, ka paradise island ir tiesam tiri ok! Vakar visu dienu kapaaju! biggrin.gif NEzinu, kapec vinai 1ma vieta.. gameplay itka nav parak interesants... :/

Medium liimeni nereali iziet pedejos 2vus limenjus.. hard liimeni jau 3sais ir unreal! biggrin.gif

un hedshoti nepaliidz!

Beefy

Link to comment
Share on other sites

Beef neesi nedaudz sapisies, sudiga grafika, un diablo veidiga biggrin.gif Iesaku peec paris dienaam ieiet indago.gamez.lv un apskatities uz grafiku smiliez.de_2428.gif

Vot paradi man to screen kur grafika dirsaa smiliez.de_2125.gif

Klau, a jusu spele varees ka cs 3d person view un mociit monstrus? Es vienmer esmu brinijies, kapec war3, piemeram, nevar pateikt saviem troopiem, lai vini kaujas gudri (ka dators to dara) un pats ar galveno hero panemt person view un atmociit advanceeti visus sliktos! smile.gif

Beefy

sorry par 2nd post, bet vajadzeja!

Link to comment
Share on other sites

Tas bija SEEN un toreiz es redzeju kaut kadu trulu babu uz kautkada trual parak gaisa diabloveidiga labirinta.. nebija pat 3d bet kaut kads sveists tocna ka diablo 1maja.. smile.gif

nu labi labi.. apskatisos to jusu kruto speeli! smile.gif

Jasaka, ka paradise island ir tiesam tiri ok! Vakar visu dienu kapaaju! biggrin.gif NEzinu, kapec vinai 1ma vieta.. gameplay itka nav parak interesants... :/

Medium liimeni nereali iziet pedejos 2vus limenjus.. hard liimeni jau 3sais ir unreal! biggrin.gif

un hedshoti nepaliidz!

Beefy

Tu Beef domaa citu speeli, mums nav bijushi veel screen, shodien tikai officiali pirmo screen likshu, peec paaris h, tad arii varesi apskatiities muusu 2d diablo speliiti biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Tu Beef domaa citu speeli, mums nav bijushi veel screen, shodien tikai officiali pirmo screen likshu, peec paaris h, tad arii varesi apskatiities muusu 2d diablo speliiti biggrin.gif

Iemet pa priesku Gigna! Ta tu paradisi ka esi kruts un visi tevi vairak respecteS! 18.gif

CMONNN!!!

Un neesi liekulis! Neliec krutakos scriinus.. ieliec ari garaliciigu screenu!

Beefy

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...