Jump to content
GIGN Forum

Kartes Sagatavošana Spēlēšanai Cs


Oddish
 Share

Recommended Posts

  • 5 weeks later...

Man interesē tikai viena teksta daļa... tātad vietā kur ir rakstīts

Nospiežot uz tikko izveidotā objekta veicam funkciju Tie to entity.

Jautājums ar ko nospiežot kurā vietā vai tā teikt kurā skatā (3d, virsskatā u.t.t.)... huh.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

ARMOURY_ENTITY ? ieroči, bruņas

Item ? no saraksta izvēlamies vajadzīgo ieroci vai armoru(ar item_ sākas armor, ar weapon_ ieroči).

Count ? daudzums (parasti liek 1).

Viss ir jauki, bet kā var uzlikt lai būtu pistoles vai arī Krieg550(automātiskā snaiperene)

tajā sarakstā ir tikai 20 itemi no mp5 līdz m249 + granātas un vel bruņas.

A jā shieldu ar vajadzētu

GAME_PLAYER_EQUIP ? nosaka ko un cik iedot raunda sākumā.

Pieņemsim, ka spēlētājs ir jāapbruņo ar desert eagle pistoli un patronām, kā arī nazi, un nenāktu par sliktu arī armors.

Nu ir vel arī tāds player_weaponstrip, lai atņemtu kādus ieročus, teiksim nedod pistoli vispār naughty.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...
Speciāli priekš idiotiem izcēlu sarkanā krāsā, bet izrādās ir arī lielāki idioti... 1d71.jpg

sorre neizlasiju. Es tik lasīju to vietu par de mapēm smile.gif visu pārējo no galvas taisīju šo pamācību pārāk neizmantoju, tāpēc neizlasīju zemāk...

Lai netaisītu jaunu topiku. Es pajautāšu te pat. Tiko kompilēju savu mapi. Pēc iekompilēšanas man nesaglabājas .bsm mapes fails.. Vakar kad vēl mape bija pusē pabeigta kompilēju un viss bija. Bet tagad kā liku neiekompilējas .bsp fails un man liekas vēl pāris, bet visi pārējie ir.. !!!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Zinu ka nav ista vieta, bet es nevaru tikt ieksa neviena GIGN serveri jo prasa BUSTERU bet nokacat es nevaru. Lai nokacatu vajag registreties, bet lai registretos vajag ielugumu. Nekur tada topika kur sudzeties nav tapec rakstu vien site. Ja var kads ludzu atsutat ielugumu uz [email protected]

mle, ceru ka tagad dabūsi ilgu atvaļinājumu gudrīt!

Link to comment
Share on other sites

Zinu ka nav ista vieta, bet es nevaru tikt ieksa neviena GIGN serveri jo prasa BUSTERU bet nokacat es nevaru. Lai nokacatu vajag registreties, bet lai registretos vajag ielugumu. Nekur tada topika kur sudzeties nav tapec rakstu vien site. Ja var kads ludzu atsutat ielugumu uz [email protected]

loli,raksti to sadaļā Spams.tur ir topiks iekš ielūgumiem,un ceru,dabūsi ilgu (un laimīgu!)atvaļinājumu. gussa.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...