Jump to content
GIGN Forum

Transportēšanās Topiks


macho
 Share

Recommended Posts

Vispār žēl ka nav gign 07 pasākums. Vajadzētu dzert 07. Šis topiks? āa.

Es (un citi kas var editot manus postus) te sarakstīšu(-im) braucējus apmēram šādā formātā.

(šajā sarakstā ir cilvēki, kas brauc ar autobusu un kuriem nav mašīnas)

Zvejniekciems:

Koshkers, acido (bet derot arī Rīga)

Rīga:

Vesels bars ar geļikiem, ponponiem un nājsikiem.

Sākot ar

Nak3D (atrada mašīnu)

r&r (atrada mašīnu)

deadalive (mašīnā uzvedīšoties rātni, ja nu gadījumā kāds viņam grib piedāvāt vietu)

overmind

Teddy

naziic

vbyuer (stāstīs jums jociņus par ksenofobiju, ja vēlēsieties :) )

Bijach +1 (laikam owna)

moby

Jimbuga

Liepāja:

Good Men(lai niks neliktu vilties, viņš tomēr ir viens. Ik pēc 100km mīziens un pīpējiens un pa aliņam ceļa biedriem)

Jelgava:

Zorg (ja gadījumā redboot nedabūs mašīnu)

Talsi:

samuray & blade braucam ar busu: Talsi - Rīga, Rīga - Bauska, ja kāds izdomā braukt ar mums kopā, vai piesakās mūs aizvest, msg samuray!

Mazbrenguļi:

Ciema Vecākais

Stalīdzāni:

Visa pamatskola

Cilvēki kam ir mašīnas un ar kuriem vajadzētu kontaktēt transportēties gribēšanās gadījumā:

X ID (4 vietas)

Allworth un ali (abi uz jautājuma zīmes par to vai būs vietas)

ManuVietuIenemRegistretais (pilns)

Tad nu jūs te (vai, citur) sarunājat kad, kur un kā brauksiet. Kas attiecas uz šmigas pirkšanu, tad vai nu pērciet paši, vai kontaktējaties ar mašīnistiem-cilvēkiem un organizējieties.

Lūdzu, rakstiet visi pilsētas - es no galvas nezinu, kur jūs visi dzīvojat

Link to comment
Share on other sites

Buushu pirmais un uzreiz pieteikshos uz vietu mashiinaa. Savaacams esmu no Rīgas.

Mashiinaa varu nepiipeet visu celju un notureeties nemiizhot arii varu megjinaat, automashiinaas nepaliek slikti - paklajinju nenovemshu!

Link to comment
Share on other sites

es vēl aizvien ceru uz lunātiķu mobīli, ar kuriem abus pēdējos gadus ir izdevies braukt, bet kaut kā neredz, ka šie te būtu pieteikušies. tā ka es arī esmu potenciāls mašīngribētājs.

[EDIT] Tā ka lunātīķu mobīlis neiet, es tik tiešām meklēju kādu transport-iespēju, esmu labs pasažieris, mierīgs un kulturāls, rupjus vārdus nelietoju!

Edited by r&r
Link to comment
Share on other sites

Būtu jau forši ja kāds varētu mani paķert no Rīgas. Uzvestos rātni, aliņu neizlietu, nevemtu ;)

Ā, jā pačurāt gan varbūt savajdzēsies (ja dzeršu aliņu), bet to tā kolektīvi, kad visiem vajadzēs.

Edited by overmind
Link to comment
Share on other sites

p.s der gan Rīga

gan Zvejniekciems

Man tas pats, der gan Rīga, gan Zvejniekciems. Nu Saulkrasti arī. Centīšos līdz brauciena sākumam neaizdzerties, tapēc mašīnu nepiecūkošu :) Būtu jauki, ja mašīnā atrastos vieta arī Koshkeram.

Edited by acido
Link to comment
Share on other sites

Es jau arī visticamāk braukšu ar savu autombīli, bet nezinu, vai man būs brīvas vietas. Defaultā jau pie manis droši vien bloodlords, moš bračka. Ali jau ar savu dampi droši vien brauks... Laikam gribēju tikai pateikt, ka ja arī pie manis būs kāda brīva vieta, tad tas būs pēdējā brīža piedāvājums. Braukšu es no Rīgas.

P.S. 2200 B)

Link to comment
Share on other sites

allworth, ja nedabūšu no senča multivanu tad es piesakos ar tevi braukt, ja gribi aidzerties tad varam runāt kā otrajā vakarā es piebremzēju un varu atpakaļ stūrēt. A ja tomēr dabūšu busiņu tad būs, domāju kāda vieta :)

Link to comment
Share on other sites

Piesakos uz vietu auto, kas plāno izbraukt no Rīgas.

EDIT: ir sarunāts braukt ar X_ID

Edited by vbyuer
Link to comment
Share on other sites

vajadziigi 2 sloti mashiinaa no riigas uz pasaakumu :) komplektaa ar mums dazhaadi bonusinji B)

p.s. ja ir daudz brauceeji no riigas, kas domaa shaut ar autinju ir varbuut veerts apsveert variantu par sava autobusa iziireeshanu?!

Link to comment
Share on other sites

it kaa 4uwis uz vienu jau pieteicas, bet par vinu neesu veel 100% parliecinats...

tad paliek veel 2 vietas, panjemsu jebkuru kurs apsolas nepievemt, neipeet ieksaa :D

Piesakos, ja izbraukshana notiek no Riigas.

Link to comment
Share on other sites

domaaju ka mana tad sanaaks pilna:

es, 4uwis, r&r, nak3d...

kaut kad velak (kad pasakums buus tuvak) atsutat man pm forumaa, pateiksu precizaak kur varu savakt visus (Riga robezas) un iedoshu savu numuru,...

P.S. Alwi varbut varesim atkal kaut kur satikties un braukt kopaa, a to es veel apmaldishos :)

Link to comment
Share on other sites

es, 4uwis, r&r, nak3d...

kaut kad velak (kad pasakums buus tuvak) atsutat man pm forumaa, pateiksu precizaak kur varu savakt visus (Riga robezas) un iedoshu savu numuru,...

P.S. Alwi varbut varesim atkal kaut kur satikties un braukt kopaa, a to es veel apmaldishos :)

Manavieta

Kas tev tas par auto? Parasti ir 5 vietas :khehehe:

Link to comment
Share on other sites

es, 4uwis, r&r, nak3d...

kaut kad velak (kad pasakums buus tuvak) atsutat man pm forumaa, pateiksu precizaak kur varu savakt visus (Riga robezas) un iedoshu savu numuru,...

P.S. Alwi varbut varesim atkal kaut kur satikties un braukt kopaa, a to es veel apmaldishos :)

es ceru, ka jūs nebūsiet tādi mīkstie kā mahmeds un paliksiet līdz svētdienai?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...