Jump to content
GIGN Forum

Ninozeeee


ngEAr
 Share

Recommended Posts

  • Replies 158
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:muahaha:

grow up kids =]

Upgrade your brain. Tu laikam arī esi viens no tiem, kas topikus lasa sākot ar pēdējām lpp. Ja negribi izskatīties pēc klauna nesteidzies, izlasi visu topiku, tad arī no tavas puses moška nenāks tādas aplamības ārā. You are an epic fail.

Ok nebūs unban, pisināšu jūs ākstus tālāk tā pat. Cik tur tā darba.

Edited by varenaazekje
Link to comment
Share on other sites

Man uz otra PC un vēl vienam čomakam bija sataisītas tādas kā funny irc quotes. Vienā no tām bija kesh :)

Es tagad nevaru nokopēt, bet nu stāsts bija tāds - kesh, Tev meitenes nav? -kesh: "Priekš kam man meiteni, ja man ir dators :) "

Tas, protams, nav pa tēmu, bet šajā brīdi, kad viņš te cilvēkus sauc par cs adiktiem, man tas liekas uzjautrinoši. Pārāk daudz čaļus ar niku kesh nezinu, tā ka peidod mzaais :)

Link to comment
Share on other sites

:)

Lai kā es centos sev visu laiku iestāstīt, ka tev varbūt vienkārši ir uznācis prāta aptumsums, bet patiesībā tu esi tīri sakarīgs cilvēks, tomēr ar šo topiku tu savu idiotismu parādi pilnā apmērā. Vienkārši apbrīnojami, ka pieaudzis cilvēks var būt tik aprobežots un tizls. Runā vien tālāk ar savu iedomu draugu, varbūt kādreiz tev no tā izaugs garāks. Lai veicas. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

:) jo servers tapat visu laiku pilns :) Vinsh tikai ir paradiijis,kaads pokemons vinsh isteniibaa ir :lalala:

pa naktiim serverii speeju samazinaat cilveku skaitu no 20 uz 2 pa dienu dazhas mapees kad nav adminu no 20 uz 10. vakar veicas labaak. :)

un neskatoties uz to cik ir admini serverii , iekshaa esmu visu laiku. un protams ar chiitiem , kaa jau teicu.

to eziit: juus vel jo projaam domajat ka varensox un kesh ir viens un tas pats ? :)

Edited by kesh
Link to comment
Share on other sites

:DD Sorry bet to es visu secinu cik biezhi tu esi pieejams forumaa un citaas vietaas ;)

lol man pc reti kad ir izsleegts un visur esmu ielogojies tas ka raada ka esmu online nenozimee ka esmu pie PC , atbildu kad pienaaku pie PC tagad 2h paseedeeshu un ieshu braukaaties ar ragavam + mashinu :D lai nu kaa pectam , par cik man kraaninjsh mazinjsh un es cs'aa to kompenseeju speeleejot ar chiitiem , ieshu paspeeleet gignaa vakaraa un pa nakti.

Edited by kesh
Link to comment
Share on other sites

Ok nebūs unban, pisināšu jūs ākstus tālāk tā pat. Cik tur tā darba.

Jaa blje es neesu lasiijis tos juusu entos postus, bet bljadj naxuj te pat bez rupjiibaam nevar lai aprakstiitu tavu vai KESH (visas vinja izpistaas bandas) vaarsmojumos... Ko juus te pishaties! Blje juus te ar savu "4iitoshanu" nogaaziisiet gignu!!! Blje tu esi faking debiils vai kaa?? Patieshaam izskataas, ka tu es naxuj galvaa pists jebiits! Bez iemesla tevi neviens neaiztiek (piemirsu, ka tu esi galvaa pists jebiits un tu neko nerubij :blelohs: ) Man personiigi uzdirst uz to juusu vai 4iitoshanu! Redzeeshu - banoshu, palaidiishu garaam - my bad! Karoch viss ko es gribeeju pateikt droshi 4iito, izklaideejies, kavee savu bezveertiigo laiku un izpisies dirsaa!

LOL izlasiiju tavu peedeejo postu! mashiina + ragavas! Ceru ka shofers buus atmarozaks! AHAHA! aaa izpisies dirsaa!

Edited by LAVRx
Link to comment
Share on other sites

tas ta ja nu tomer vinsh visus izkaitina , bet diezvai, ne jau pirma atlieka gign vesturee.

talak - hmm. varbut vienkarshi vinju nahrenizet uz kadam paris dienam :)

ar shito postu juus aizejat daunisma galeejiibaa :D:D

iesuudziet mani tiesaa , pazvaniet policijai pasakiet ka uz juusu piratiskaa servera speelee chiiteris.

es nesaprotu ko juus ar tiem baniem gribat panaakt ? teiksim tagad nobanojot kesh accountu.

© kesh

Link to comment
Share on other sites

tas ta ja nu tomer vinsh visus izkaitina , bet diezvai, ne jau pirma atlieka gign vesturee.

talak - hmm. varbut vienkarshi vinju nahrenizet uz kadam paris dienam :)

Dyversant nahuj tur kaut kaads taads muflons jaaiztiek! Lai seezh ar saviem kretiiniskajiem pirkstinjiem un spaida kodus!

Es tev veelreiz saku nevienu nepish tava rebel attieksme! UUUU chiitoshu kameer nebuus tautas! Taaa tik tureet pacanchik, seedi pa naktiim kad nav adminu un uzstaadi savus 1000:0 rezultaatus ar smaidu uz luupaam tikai neaizmirsti, ka nevienu tas nepish! aaa un izpisies dirsaa!

Link to comment
Share on other sites

tas ta ja nu tomer vinsh visus izkaitina , bet diezvai, ne jau pirma atlieka gign vesturee.

talak - hmm. varbut vienkarshi vinju nahrenizet uz kadam paris dienam :)

Racionālāk būtu viņu nahuj nobanot no foruma un lapas. Jonathan visai naivi vaicāja, vai pašam Kesh viņa rīcība neliekas bērnišķīga.

Bezjēdzīgs jautājums - nu kā cilvēks, kuram ir sūdi galvā, varētu pats spēt kautko aptvert, piemēram savas rīcības bērnišķīgumu. Pēdējais laiks adminiem būtu patīrīt GIGN rindas no spēlētājiem kuriem ir personības dubultošanās un kuri paši nepetrī ko viņi raksta vai dara...

Link to comment
Share on other sites

ideja sekojosha - kesh jau kadu bridi nerakstis. tas ir skaidrs.. tagad laikam janahrenizee jukka. tikai laikam foruma rokas man bki pa iisu.

bla bla bla , bani , bani , bani. kaa tu vel neesi sapratis , ka bani mani neietekmee ?

un to cik ljoti jums nepish tas ka es chiitoju serverii , neskatoties uz baniem utt var redzeet shitajaa topicaa 10 lpp garumaa.

Edited by jukka
Link to comment
Share on other sites

Bet tu nesaproti, ka tu mūs neietekmē, visi ar tevīm te runā tikai tāpēc lai tev pierādītu, ka tu esi padebīls un tas savukārt ir bērnišķigi. Apdomājaties jūs visi te rakstat 1 iemesla dēļ, lai mazam bērnam pierādītu, ka viņam nav taisnība.

Es varu tikai ieteikt šo topiku aizvērt, un vēl labāk - izdzēst. Un visus nākamos šā indivīda postus un topikus dzēst ārā un vispār nepievērst viņam uzmanību.

Link to comment
Share on other sites

nu jaa. ar to pieraadishanu juums taa pasuudiigaak notiek ja jau jums vajadzeeja ieklauties 10 lapaas un i to jus vel neko neesat pieradijushi. viss jautajums ir par to ka dareks bano iznjeemumus kautgan noziegushies ir daudzi vins nobano tikai varensoxu.

GooD^MeN , tavi paarspiileejumi man liekas paari robezhaam tapec negaidi atbildi :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...