Jump to content
GIGN Forum

Ninozeeee


ngEAr
 Share

Recommended Posts

  • Replies 158
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nahuj juus vienkarshi man nepaprasat ? LOL smejos lasot sho murgu :D

kesh = jukka = jarppi = NINE = sgerhjdfergfdgdf (ir vel daudzi bet neviens nav nobanots par wh. ja ir nobanots tad atbanots jo izskata suudziibu un pasaka ka nav.)

(mosh ir vel kaadi nicki , ja gribat zinat prasiet.)

svolo4 , JHEDAI , NINOZE , un kas tur vel , gan nav manejie nicki.

es varensox nicku jau diezgan pasen atdevu savam kaiminam , pats speleju pa retam tapec nesagadaja problemas pagaidit liidz atbrivojas slots. taatad varensox nicku es nelietoju vairs. shodien vienreiz jo nevareju tikt nekaadiigi :) tapeec juus redzat muus speeleejam kopaa. kopaa speeleejam biezhi , vienkarshi es neesmu taads puba zadrilla lai tur afigena speeleetu ar vienu niku un ar to niku tureetu reputaaciiju :)

ps. NINOZ'i gan juus nevietaa nobanojaat , ja vien juus zinaatu kas vins ir huh. bet ngEAr jau zin labaak ^^.

NINONZE ir cits chalis par varensox un jarppi PILNĪGI cits vakara inferno demku varat novilkt. Tur visi trīs speleja pie T. jerppi un ninonzi C ar awp nošāvu :P

reku tak jums pateica , ko juus vel shpionijat ? :D

? tas varensox kursh ar nicku varensox vairs nespeelee.

Edited by kesh
Link to comment
Share on other sites

Tieshi taa... Es lasu un nesaprotu, a kas tad iisti ir istais varensox? Kaads miitiskskas dabas izcelsmes dabas beerns, kas tagad savas tiesibas nodevis kadam proletarietim ? Ja nu varensox vairs nespelee, un kaads cits ar vinja niku taisa shaizi, tad zheel atziit bet vareno zeki, vajag neitralizeet :) Un par tiem chaliem, kas nespeej paspelet ar vienu niku(nu okey uznak emo uztaisi otru niku), banot savadak serveris tikai piesarojas ar visaadiem svolo4iem, serjogaam, jogaam....

Link to comment
Share on other sites

yep. tas kas tagad speelee ar nicku varensox , nekad nav mainiijis nikus. visu laiku speelee ar vienu , varensox. es gan dazhreiz nomainu uz niku varensox lai tiktu serverii bet peec ieieshanas nomainu uz citu. daru taa jo redzeeju ka EmPoRio rolt0n ZeevisH MMD un citi dara taapat :)

Edited by kesh
Link to comment
Share on other sites

es vienreiz jau teicu , citaa topicaa , tad kad mani nobanoja pirmo reizi , ar niku kesh man liekas. registreju jaunu tapec ja tiek nobanots speletajs ar taadu niku tad speletajam ar tadu niku ari jaatbild ? nu nezinu itkaa jau man vienalga vienkarshi bija taa ka nobanoja varensoxu un man naacaas rakstiit no nicka kesh forumaa jo biju viens un tas pats (saakumaa) par cik tas bija diezgan stulbi ka nobano taads un sudzibu raksta taads , tad saaku registreet nobanotos nickus.

Link to comment
Share on other sites

Izlasot tavu tekstu , var saprast ka tev patiik appist noteikumus , ja ir bans uzlikts nav bijis unbans nespele... Tev jau vien banu par to ka , tev ir bans , kuram sudzibu neesi taisijis , un tikmet spele no citas ip veljoprojam.. Tev banu vajag par to , ka tu izvairies no bana!

Link to comment
Share on other sites

Bljin, bet toreiz kad es tevi nobanoju ar niku NINE tu atbildeeji arii ar nick kesh saciidams, ka NINE tipa esot tiirs! Peec tam tu tipa nekas traks saki, ka nekas slikts neesot pasham par sevi pateikt ko labu pie shiis suudziibas!

Personiigi es neticu, ka tu savu varensox nick esi attdevis kaiminjam! Taa vien izskataas, ka tev akuuta veelme chakareet gign adminus!

Link to comment
Share on other sites

Labi, varensox, paldies par info, tākā citām personām ir aizliegts izmantot citu cilvēku nickus(jā, arī reģistrēts nicks skaitās kā sava veida tiesība un to apzīmē ar burtu "Z") kā pamanīšu serverī banošu. Varētu jau vienkārši tavu nicku izdzēst, bet agrāk tas nebija iespējams, kā ir tagad es gan nezinu.

edit: varensox banots perm. par cita cilvēka nicka izmantošanu, kesh uz 10000 min., par admin abuse.

p.s vislabākais ir tas, ka tu nesaproti, ka viss šis černis ir dēļ tava stulbumu ar ko tu esi panācis, ka tevi serverī neviens cilvēks nevar ciest un kur nu vēl admini... Šis tikai bija iegansts, lai no tevis tiktu vaļā(vismaz no tava nicka) un tici man nevienam tu nepietrūksi ne šeit, ne serverī :)

Edited by darek
Link to comment
Share on other sites

darek , par to ka tu tikko nobanoji varensox'u un mani panaaci IP mainju katras 5 minutes un brutaalu chiitoshanu serverii , peec nedeljas paskatiisimies cik cilveeki serverii speelees. protams varat banot visus kam ir mdsl :D:D:D:D

daunis

tu nobanoji varensoxu par nicku mainaam ? tad nobano rolt0nu emporio un MMD arii par to ka vini izmanto reg nikus lai tiktu serverii.

Edited by kesh
Link to comment
Share on other sites

kaa ta ne , iesaku pashiem salidzinaat speletaaju IP , pus serveris taa dara. ideja ir taada ka ieej serverii ar registreetu nicku un nomaini uz citu (kameer esi miris). tad aatri taisi rekonnekt , vualaa esi serverii ar savu niku , tagad orginalais var vienoties. anyway GL es eju chiitot GL darek GL GIGN. taa ir ka analfabeetiem dod tiesiibas :D

Link to comment
Share on other sites

registreju jaunu tapec ja tiek nobanots speletajs ar taadu niku tad speletajam ar tadu niku ari jaatbild ? nu nezinu itkaa jau man vienalga vienkarshi bija taa ka nobanoja varensoxu un man naacaas rakstiit no nicka kesh forumaa jo biju viens un tas pats (saakumaa) par cik tas bija diezgan stulbi ka nobano taads un sudzibu raksta taads , tad saaku registreet nobanotos nickus.

Da, bļe, es no kesh rakstītā tikai pusi saprotu.

Visi tavi nosauktie tak nav atdevuši kaimiņiem savu akontu ar visu paroli? Rolt0nam ir reģistrēts niks.

EDIT:

Ja reiz citām personām ir aizliegts izmantot citu personu nikus, tā kā tu man darek tagad pierādīsi, kurš ir orģinālais varensox? Es, kesh, vai vēl kāds mistisks čalis? Kurš ir īstais? Pēc idejas īstais ir tas, kuram ir zināma parole, protams, ja tā nav nopizģīta.

Vajadzēja banot abus ;)

Edited by Zorg`s
Link to comment
Share on other sites

Tāks, lai neceptu jaunu topiku spļaušu savu žulti ārā šeit. Jau diezgan pasen manā rīcībā ir nonācis varensox niks, to var redzēt arī pēc IP. Būdams gignā, es vairākas reizes esmu teicis, ka varensox un kesh nav viena un tā pati persona. Neatceros ar kuru no akksesotajiem man bija pēdējā saruna par šo tēmu, protams, neviens netic. Nu lūk, tagad beidzot iepostoju pats.

Tālāk, dareks man šodien uzliek perm. banu, jautājums par ko? Ja reiz citām personām ir aizliegts izmantot citu personu nikus, tā kā tu man darek tagad pierādīsi, kurš ir orģinālais varensox? Es, kesh, vai vēl kāds mistisks čalis? Kurš ir īstais? Pēc idejas īstais ir tas, kuram ir zināma parole, protams, ja tā nav nopizģīta.

Skatos ļoti ļeva te viss iznācis ir.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...