Jump to content
GIGN Forum

A Nuka Banu Nost!


dcshoes
 Share

Recommended Posts

BAN] ----------------------------------------------------------------------

BAN] Tu esi izbanots no shii servera!!!

BAN] Izbanojis tevi ir: jonathan

BAN] Nobanotaa speletaja niks ir: dcshoes

BAN] Iemesls banam: wh

BAN] Bans uzlikts pirms 0 dienam 0 stundam 12 minutem 16 sekundeem

BAN] Bana terminsh ir peec nenoteikta laika

BAN] Par jautajumiem shai sakara griezties www.gign.lv forumaa sudzibu sadaljaa

BAN] -------------------------------------------------------------

Netaisos baarstiities ar laipniibaam, paskaidrojumiem!

Redzeeju, ka paaris murmulji chataa apspriedaas - "Jaa, man ar liekaas, ka chiito!" , "Man ar liekaas.."

Nakoshais, kas seko - bans no Jonathan! Vinjsh nemaz mani nepaveeroja!

Zinu, ka taa prosta banu nost nenjemat, demkas man nav.. bet nu .. sorry, ja? - Neesmu nekad chiitojis!

Vispaar zheel to 5min, ko veltiju, jo shaubos, ka nonjemsiet.

Link to comment
Share on other sites

Toch nechiitoju! Atvainojos par topica toni.. vienkaarshi bija bish dusma pakjerta! :blelohs::lol:

Focheeties? Why?

Nez., nekaadaa paraakaa sajuusmaa neesmu, bet nu principaa neiebilstu!

p.s. - iespeejams ep1demic.. nez., es vispaar pie choma esmu, ar vinja peli (kaut kaada uuberaa) taa nepierasti bij kapaat.. pieljauju, ka bij kaadas lucky haljavas!

Edited by dcshoes
Link to comment
Share on other sites

2008.01.15 00:37

Mani izbrīna šādi subjekti. Laikam kārtējais, kas domā, ka busteris neļauj čītot un ja jau reiz tu esi tomēr uzdabūjis čītus virsū ar visu busteri, tad neviens tevi nekad aizdomās neturēs.

WROOOOOONG.

Redzi dcshoes (dē cē kurpes lol), neskaitot to, ka mēs zinām, ka tu čītoji, tu vēl arī runā kā čitoks, teiksim teksti "Vispaar zheel to 5min, ko veltiju, jo shaubos, ka nonjemsiet." un " nez., es vispaar pie choma esmu, ar vinja peli (kaut kaada uuberaa) taa nepierasti bij kapaat.. pieljauju, ka bij kaadas lucky haljavas!" jau vien liecina, ka tu esi čīteris.

ūberā pele lol, tik ūberīga, ka rāda cilvēkus aiz sienām.

Link to comment
Share on other sites

takš d**st ej, psihologs analzieetaajs! Daudzreiz iespeejams tev taisniiiba buutu, bet nu nepaarveerttee sevi - ne vienmeer!

Es nerunāju kā čīteris, es to visu teicu tik tāpēc, ka saprotu, ka iespējams adminam Jonathanam varēja likties, ka čītoju, jo pietiekoši ilgi mani nepētija! Lai pateiktu, ka viņš nav suudiigs, bet tā VARBŪT varēja jebkuram likties! Norm admins viņš, cik novēroju

Un par tām 5min ko veltiju un nez vai buus unban, tapēc, ka man tiešām nav tik svarīgi būs man unban vai nē, lol :DD

atskjiriibaa no daudziem cs nav man visa dziive! lol

Edited by dcshoes
Link to comment
Share on other sites

Es nerunāju kā čīteris, es to visu teicu tik tāpēc, ka saprotu, ka iespējams adminam Jonathanam varēja likties, ka čītoju, jo pietiekoši ilgi mani nepētija! Lai pateiktu, ka viņš nav suudiigs, bet tā VARBŪT varēja jebkuram likties! Norm admins viņš, cik novēroju

Un par tām 5min ko veltiju un nez vai buus unban, tapēc, ka man tiešām nav tik svarīgi būs man unban vai nē, lol :DD

atskjiriibaa no daudziem cs nav man visa dziive! lol

tas ,ka tu chiito, pieraada, ka CS ir visa tava nozheelojamaa bota dziive, muahahahaa

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...