Jump to content
GIGN Forum

Rit JAAAIET VEELET!


0xDEAD BEEF
 Share

Par kuru partiju balsosi  

134 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

balsoju par tp. un jl vispaar var iet kaarties, tur klauni ir vairaak nekaa dariitaaju, ieskaitot repshi. uudre un emsis vispaar viens liels pizdec ir, shlesers 2 vaardus normaali salikt kopaa nevar bez mata( paveerojiet kaa vinjsh runaa ), vairaakarii nekaa nav. pctvl ir aciimredzams piemeers kaa nopirkt pilsoniibu lv, vinjiem 2vi cilveeki zin lv valodu un i to suudiigi. kaut kad skatiijos tos latviju latvieshiem, nu hz kur taadi vispaar rodas. par tp taapeec ka nekas slikts nav noticis kameer kalviitis ir MP. ja arii ir, tad vismaz es to nezinu.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 180
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Es nesaprotu ko jūs te mēģinat panākt ?

Tāpat skaidri zināms ka zog visi. Daži vairāk daži mazāk, bet vai tad tas kādu rausta ? Jo vienmēr varēs uzlikt kluci kādam citam uz galvas, lai piesegtu savu sūdaino seju. wink.gif

edit : Man patiesībā ir pilnīgi vienalga kuru ievēl ( maybe ne pctvl ), tāpat praktiski nekas nemainīsies.

Edited by minOrity
Link to comment
Share on other sites

man patiik kaa kalviitis, lai piesaistiitu veeleetaajus, sataisa zheeliigu gjiimiiti, taapeec vien par vinju nevajag balsot.

un shaubos vai repshe tiishaam pirms veeleeshanaam buutu braucis virsuu kaut kaadam dzeeraajam wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Samēra kruti rezultāti, ņemot vērā, ka vēlētaji nobalsojuši labi pa pagājušo koalīciju un klāt vēl nāk Lembijs, kas tik ienes zināmu dzīvīgumu! smile.gif Bija smieklīgi skatīties kā vakar ap 2 naktī pa ltv1 visi premjera kandidāti runāja, bet JL izvirzītais premjers - Dombrovskis tik visu no lapiņas lasa! smile.gif

p.s nabaga Ždanoka happy.gif

Link to comment
Share on other sites

Lai cik tas dīvaini arī nebūtu, bet Bīfijam ir pilnīga taisnība.JL vai TB/LNNK.Cilvēki, kas balso par komunistiem, JD,VL uc pimpausīšiem ir tautas nodevēji.Cilvēkiem, kas balso par TP,ZZS, LPP/LC ir ļoti vājas zināšanas vai arī ir kāda saistība ar šīm 3 partijām.

piekrītu sad.gif

neesmu gan izcili informēts par TP un LPP, bet kaut kā maģiski zinu, ka viņi ir peģiki smile.gif

(ZZS ar Ingirdu Udri kurai nodzerts muulis vispaar fascinee)

smile.gif

btw gribēju pateikt ka nobalsoju par TB/LNNK, neizlasīdams šo topiku. Politika.lv aizpildīju testu, kuru pildīja arī vairāki deputāti no dažādām partijām un gluži vienkārši mans domu gājiens par lietām, kas šajā valstī būtu jārisina un mans priekšstats par svarīgākajām politiķa īpašībām sakrita visprecīzāk tieši ar TB/LNNK.

un nobalsot par pctvl man vispār liekas noziegums pret valsti dry.gif

Link to comment
Share on other sites

es nobalsoju par JL!

politikaa neesmu nekads specs, bet man liekas, ka JL vismaz ir partija (nu vel Tevzeme ari), jo visi tie sudi kas bij ar auderiem utml liecina, ka ta ir partija. Piemeram TP tads prikols nekad nenotiktu, jo tas ir zaglju grupejums un tur tadus nezinamus vnk nelaidis, jo visu kontrolee nevainigais partijas ierindas biedrs Andris, un nedod dievs tur kads kaut ko palaidiisi ne pec vinja prata, gan jau ta pat ir ar Slesheru un macitaju/pegjiku partiju! Un TP ir respekteejami appiseeji, jo par vinjiem jau balso visi lauki, TP biki tur iegulda, izromente paris ielinjas Valmieraa vai citaos varakljaanos un uzreiz visi delj taa vien balso, bet ja ta padoma tad vinjiem vismaz kaut kas tiek smile.gif

Lembergs tas ir vispar lol, cik es paris tas milzhu cinjas apstijos, vinsh starp visiem gekiem izstas un izkalusaas pec maza suudiga laukja kursh kaut kadu 40k pilseetu tur paremonteejis, nedomaju ka vinsh no valsts kaut ko rubitu!

Link to comment
Share on other sites

Īpaši galvu nelauzot nobalsoju par TP. Īstenībā es padzirdēju , ka Ievēlēšanās dienā pēc politiskās izvēles veikšanas var ievēlēties vienu vēlēšanos un tā piepildīsies . Es ievēlējos stilīgu un pie tam vēl zilu pildspalvu no vēlēšanu kabīnes , un ticiet vai nē mana vēlēšanās piepildījās. Īstenībā būtu kruta , ja viņi uz tām pildspalvam liktu vēlēšanu logo varētu kolekcionēt evil6.gif

Link to comment
Share on other sites

es pastāvēju rindā Kongresu namā (jocīgi, iepriekšējo reizi tur rindas nebija) un nobalsoju par JL.

vakarā bija neliels (kā tagad pieņemts teikt) burziņš un pāris krievu tautības meitenēm apjautājos par ko viņas nobalsojušas, un, protams, atbilde bija Saskaņas Centrs.

nu TP laikam tagad veidos koalīciju ar ZZS un SC (vai LPP). karoče visi varam droši turpināt ņemt kredītus, jo tā tiek nodrošināts mākslīgais IKP pieaugums. Latvijai gan esot milzīgs ārējais parāds, tā ka agri vai vēlu Taukpartijai nāksies kaut ko beidzot izdarīt lietas labā.

Link to comment
Share on other sites

butu man par 11 menesiem vairak butu balsojis par JL. riktigi iepera partijas "Pensionaru un Senioru partija" veleshanu kampanja laugh.gif

Nu NU! smile.gif

Prinicpa jau JL var veidot koaliciju ar saskanas centru, LPP un TB/LNNK, bet tas laikam NEKAD nenotiks! smile.gif

Beefy

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

ej tu dirst es sāku justies kā pieaudzis cilvēks, jo mana prognoze piepildījās -

Nu vienkārši gaišreģis smile.gif

Link to comment
Share on other sites

vajadzeetu palielinaat nepiecieshamos procentus no 5% uz kaadiem 10% vismaz, jo tagad partijas ar tiem saviem 20 cilveekiem jau nav speejiigas pildiit soliijumus! vislabaak ir kaa ASV, kad ir tikai 2 partijas. attieciigo laiku valda viena no vinjaam un politika kustaas uz priekshu wink.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Nu padsani - Ka jums tagad Tautas Partija?

1) Shmucite ar reklamas izdevumiem un vini atcela to likumu, lai nebutu sudi

2) Lieliska Demakova - koncertzales uz AB dambja - viss nepiemerotakas un dargakas vietas.

3) Izmainas drosibas likumos

4) Rigas mera nomaina, lai varetu uzbliezt koncertzales

5) Vai gadijuma TP nesolija palielinat algas mentiem un skolotajam? Vai tas ir izdarits?

he he

Beefy

Link to comment
Share on other sites

Man vispār liekas, ka pirms balsošanas katram vēlētājam vajadzētu veikt aptauju ar kuras palīdzību konstatētu cik kompetents ir attiecīgais cilvēks politiskajos jautājumos nevis kaut kādi defaultie pensionāri, kas bieži neko nerubī.

Link to comment
Share on other sites

Referendums gan notiks, bet diezvai tur bus jautajums TP/ JL?! Drizak JA/NE! smile.gif

Es tikai uzpeldinaju so topiku, lai tie 20 pari, kas bija nospiedusi uz tautas partijas, varetu atgadinat, kadi bija vinu argumenti par tautas partiju...! wink.gif Laikam cukdelfins simpatizeja! wink.gif

Beefy

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...