Jump to content
GIGN Forum

Rit JAAAIET VEELET!


0xDEAD BEEF
 Share

Par kuru partiju balsosi  

134 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 180
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mani senči agrāk bija jaunajā laikā un varu pateikt jaunais laiks ir galīgi garām. Ja man būtu vēlēšanas tiesības tad es domāju ka vēlētu par Zaļajiem vai pat TP.

Mans sencis vēlarvien darbojas jaunajā laikā un es neteiktu, ka viņi ir galīgi garām, so nedirs.

Link to comment
Share on other sites

Kaa visp. var par JL balsot??? Par Repshi, kursh jau neilgu laku peec tikshanas siltaajaam Ministru Prezidenta kreeslaa divkaarshoja tieshi ministru kabineta algas??? Kursh peekshnji saaka pirkt tur lidmashiinas, privatizeet maajas un sev laukos villas taisiit??? Kaa par taadu kjeemu var balsot... Samuray's vsp "gudri" pateica par JL, ka ciinaas pret korupciju... Nez gan kaapee KNAaBis veersaas pret Repshi un saakaas kriminaalprocess pret Repshi un vinja daudzajiem miljoniem??? Un cik atceros, tad vinju taadeelj arii atstaadinaaja no amata! smiliez.de_2125.gif

Link to comment
Share on other sites

EDIT: Flashback: peec kaa tu spried, ka JL baigi labie? Peec taa, ka tavs sencis nes maajaas lielu naudas maisu, lai deelinjsh vareetu labi dziivot un visi vinju miileetu???

flashy, kas tik te neatklaajas, no sakauma jl krekls, tagad jau shis. XD.gif

Ediite: kas ir 14. sarakstaa?

Edited by kaamis
Link to comment
Share on other sites

EDD ja mnogo 4ego ponimaju prosto vi ne mozhete ponjatj russkij narod..ne ho4ju ssoritsja, no prosto ne nado SEBJA stavitj vi6e drugih....i voob6e 6as politiki bojatsja viborov, tak kak mnogo russkih sdali na grazhdanstvo i budut golosovatj za russkih...vot smotrel TV tak oni tam govorjat 4to bi russkie ne golosovali za russkih...a vot nahuj nam golosovatj za drugih esli nam budet e6e huzhe...

Edited by pokor
Link to comment
Share on other sites

Kaa visp. var par JL balsot??? Par Repshi, kursh jau neilgu laku peec tikshanas siltaajaam Ministru Prezidenta kreeslaa divkaarshoja tieshi ministru kabineta algas???

Kursh peekshnji saaka pirkt tur lidmashiinas, privatizeet maajas un sev laukos villas taisiit??? Kaa par taadu kjeemu var balsot... Samuray's vsp "gudri" pateica par JL, ka ciinaas pret korupciju... Nez gan kaapee KNAaBis veersaas pret Repshi un saakaas kriminaalprocess pret Repshi un vinja daudzajiem miljoniem??? Un cik atceros, tad vinju taadeelj arii atstaadinaaja no amata! smiliez.de_2125.gif

Ļoti labi, ka paaugstināja algas. Neko pēkšņi viņs nav sācis pirkt.Jā, JL cīnās pret korupciju, kriminālprocess nav krimināllieta.Repše pats atkāpās.Mēģini vēlreiz.

pokor, tas, ka valstī netiek noteikta otra, oficiālā imigrantu un okupantu valoda nozīmē, ka latvieši sevi vērtē augstāk ?

Edited by vbyuer
Link to comment
Share on other sites

Es savu balsi atdevu TP, tas aizņēma sūda divas minūtes, nu ja neskaita 10 minūtes ceļa, uz iecirkni un atpakaļ smile.gif

Beefs iespaido vēlētājus ... bet pēc viņa teiktā, domas mainīs tikai tas cilvēks, kuram nav sava viedokļa.

Balsot gan iesaku visiem. Nevis kas man par to būs utt, bet gan, kad krievi ievēlēs savas partijas, tad gan jūs redzēsiet, kas ir sūdi. To nedrīkst pieļaut. Tā jau tagad visur prasa obligāto kr.v., kad stājas daba attiecībās, ar krievu partiju pie varas, drīz oficiālā valoda Latvijā būs krievu. Protams, pārspīlēju, bet nu uz to pusi ... GL!

Link to comment
Share on other sites

JL tika nolikts no galvas līdz kājām, gan vakar televīzijā, gan aizvakar radio. (vai arī otrādi, bet tas nav svarīgi)

Man, īstenībā, gribētos redzēt kādu jaunāku partiju (nosaukumu neatceros) pie varas. Varbūt viņi nav tik pieredzējuši, bet idejas viņiem ir grandiozas. Sākumā pamuļātos, bet nu pēc tam, es domāju, ka spētu risināt daudz un dažādas problēmas un tauta būtu apmierināta. Bet tas tikai ir mans vidoklis.

Link to comment
Share on other sites

JL tika nolikts no galvas līdz kājām, gan vakar televīzijā, gan aizvakar radio. (vai arī otrādi, bet tas nav svarīgi)

Man, īstenībā, gribētos redzēt kādu jaunāku partiju (nosaukumu neatceros) pie varas. Varbūt viņi nav tik pieredzējuši, bet idejas viņiem ir grandiozas. Sākumā pamuļātos, bet nu pēc tam, es domāju, ka spētu risināt daudz un dažādas problēmas un tauta būtu apmierināta. Bet tas tikai ir mans vidoklis.

Piemēram, Māras zemi?

Un nolikt no galvas līdz kājām jau jebkurš māk.

Link to comment
Share on other sites

da Latvija ve4no okkupirovannaja strana to Shvedami to Nemcami...moj praded voijval za osvobozhdenie Latvii ot fashizma...i ja nikogda ne priznaju okkupaciju Rossiej, kak i vesj ruskojazi4nij narod...eto vas v 6kolah tam u4at kakie russkie plohie i s ih prihodom LAtvija opjatj poterjaet nezavisimosj...da LAtvija uzhe davno poterjala svoju ne zavisimostj s teh por kak vstupili v NATO i ES.vsje blink.gif

Link to comment
Share on other sites

da Latvija ve4no okkupirovannaja strana to Shvedami to Nemcami...moj praded voijval za osvobozhdenie Latvii ot fashizma...i ja nikogda ne priznaju okkupaciju Rossiej, kak i vesj ruskojazi4nij narod...eto vas v 6kolah tam u4at kakie russkie plohie i s ih prihodom LAtvija opjatj poterjaet nezavisimosj...da LAtvija uzhe davno poterjala svoju ne zavisimostj s teh por kak vstupili v NATO i ES.vsje blink.gif

pokor vispār jau krievi okupēja Latviju, takā nevajag! Un ja tev interesē kāpēc , tad padomā - ko Cariskajai Krievijai vai tanos laikos izveidotajai Padomju Sistēmai vajadzēja ??? pasties ekonomiskos aspektus ...

Link to comment
Share on other sites

sporitj mozhno bezkone4no...ja 1 vas mnogo, tak 4to bolj6e ne4ego ne budu pisatj...u nas raznie vospitanie v 6kolah bilo...etim vsje skazanno...

Pokor.. tad interesanti, kuraa skolaa tu macijies. Tu tacu te Latvija piedzimi, tev butu bijis jaiet latviesu skola pec 90 gada, tas nozime, ka tur butu bijis jamaca valsts intereses tas prieksmets... bet ja jau pasaas skolaas krievu skolotaajas ir NELOJAALAS Latvijas valstij, tad kaada vispar var buut runa par sabiedriibas lojalitaati... :/ nozelojami... jacer, ka latviesu valoda ka obligata macibu valoda atrisinas sito problemu un ka tas krievu maukas (vecas fucking ucenes) izpirdiis lauka no skolaam... sad.gif

Beefy

Link to comment
Share on other sites

nu es īsti nezinu, vai var saukt par slepkavību, ja viens traks (visticemāk, ka piedzēries) vīrietis skrien pliks pa braukšanas joslas vidu pa nakts tumsu un kā par brīnumu - repše uzbauca viņam virsū...

ps: ceru, ka kaut ko nejaucu.

Link to comment
Share on other sites

Nu jaa , vinsh tikai atnjeema cilveekam dziiviibu , kas tad tur liels

Demagogs.

Slepkava ir persona, kas apzināti nogalina.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...