Jump to content
GIGN Forum

Ban


RagnaR
 Share

Recommended Posts

nebija wh, visas bija def kustibas... kad vins skreja pa durvim laukaa paskatoties uz augsu srazu shaava nost - visdrizak tapec, ka vinu ieprieksejo raundu no turienes nolika! pec tam pagriezaas un saaka shaut taalumaa pa CT trepjaugsu tapec, ka uz ielas pie ieejas uz spotu A tur shaudiijaas savejais dzeks un ragnars noteikti to redzeja arii radaraa un dzirdeja, tapec bija droshi griezties un skatities uz to trepjaugshu, nu i defaultaa visi no taas vietas parasti ieposii trepjaugshaa un defaultaa lielaakaa dala pec tam arii skrien un iemet granaatu ! Un kapec vins skreja uz rampu - tapec, ka visi T bija izklidusi gandriz pa visu A spotu, T respu un pasaa sakumaa no rampas uz T respu lidoja kaadas 5 he, pec idejas vajadzetu skatities rampaa peec palikusajiem pretiniekiem un bans tika uzlikts par aatru jo tie bija tikai pieci killi un diezgan necili! nav vairak ko piebilst, buutu lavusi vinam paspelet ilgaak varu deret ka atklaatos pilniigi preteejais! vai ari apstiprinatos jusu shaubas .... smile.gif

Link to comment
Share on other sites

RagnaR yooo smile.gif

demo noskatījos - nekā īpaša nav , un vienīgā epizode bija tā kuru MaX jau nosauca ...

un vispār , vai nevarētu kādu ūber adminu palūgt , lai cilvēkam nav iespēju postot sūdzību sadaļā ? praktiski visos topikos , kuros viņš kaut ko pasaka, pasaka viņš ka ir wh , aim utt ... neesmu citas atbildes redzējis ...

Link to comment
Share on other sites

Ko tu te gruzii uzreiz uz visiem?! Izsaki savu viedokli un miers, nevis nod1rs visu ieprieksheejos postus! Ja zinaams cilveeks, tad OK - bet redz, es vinju nezinu! Taapeec arii uzliku banu, jo tajaa momentaa vinjsh likaas paranormaals ektrasens, kursh visu perfekti zinaaja!

Noskatiijos demku - tajaa raundaa bija viena nereaala situaacija! Proti, tur, kur vinjsh vienu CT panjem pie rampas. Bet, ja skataas 1/2x aatrumu, tad var pamaniit, ka CT jau tur seezh. Taa kaa es vairaak nosliecos uz to, ka esmu kljuudiijies! Ja "augstaakie" ir liidziigaas domaas un nesaskata tur WH, tad bans ir jaanonjem un personiigi RagnaR - atvainojos!

viss skaidrs, max, ja vēl neesi to izdarījis, tad ņem nost banu.

Link to comment
Share on other sites

cilveeks ir vienkaarshi normaals pidinjsh. patiesiibaa, ja es un citi no augstaakajiem pranjnjikiem un ponchikiem vinju regulaari nestimuleetu ar veseliigiem slap, gag, slay, llama utt, tad vinjsh jau sen buutu paartapis vecajaa labajaa cilveekaa. taa kaa mosh to nedaram, pastiisimies, cik ilgi buus, pirms vinjsh atkal normaali bruukjees muti, ja vinjam regulaari neuzliks grozhus thumbsup.gif

aciimredzot bana nav. bet es nenjemshu nost, jo mani kretinee tie daudzpunkti. te dereetu viens labs I.Kalniņa (vai Ziedoņa, neatceros) citāts, kuru es ari preciizi neiepeistoshu, taa kaa to vareetu izdariit macho manaa vietaa wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...