Jump to content
GIGN Forum

Gign Krekliņi


macho
 Share

Recommended Posts

  • Replies 238
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

a kaa buutu ja to caurumu liktu mugurpusee aptuveni uz dibena? biggrin.gif

Cik tad tai maikai būtu jābūt garai, lai caurums sanāktu uz dibena O_~.

Nu nez, arī šie neikeda varianti mani īpaši nepiesaistīja.. Man patiktos, ja būtu GIGN rakstīts tajā fontā, kas redzams augšpusē. Un vispār labāk bez kaut kādām bildītēm, tas tik visu izbojā.

Link to comment
Share on other sites

es protams neko negribu teikt, bet visi redzeetie kreklinji smird... no jums gaida normalu izdomu nevis ieiet kaut kadaa fonti.com, panjemts piektais fonts un uzbliezts pelekaa krasaa uz krekla... es tiesham gribu redzeet kaa jus ar shitadiem kreklinjiem kaut vai dienu nostaigaasiet smile.gif

ja nu jums tiesham nevienam galiigi nelec par ko es runaju, tad pilnigi pietiek googlee uzmekleet t shirt thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

es protams neko negribu teikt, bet visi redzeetie kreklinji smird... no jums gaida normalu izdomu nevis ieiet kaut kadaa fonti.com, panjemts piektais fonts un uzbliezts pelekaa krasaa uz krekla... es tiesham gribu redzeet kaa jus ar shitadiem kreklinjiem kaut vai dienu nostaigaasiet smile.gif

ja nu jums tiesham nevienam galiigi nelec par ko es runaju, tad pilnigi pietiek googlee uzmekleet t shirt thumbsup.gif

Ja jau misteram wormam liekas, ka muusu krekli smird un mums nau izdoma, tad kaapeec gan tu pats neuztaisi kreklu ? confused.gif

Link to comment
Share on other sites

Ja jau misteram wormam liekas, ka muusu krekli smird un mums nau izdoma, tad kaapeec gan tu pats neuztaisi kreklu ? confused.gif

varbut arii uztaisishu brivakaa briidii...

starpcitu koshker, tavs krekls bija visrealakais smile.gif izdoma laba, tik pie izpildijuma drusku japiestradaa

Link to comment
Share on other sites

Es ar taadu nestaigaatu.

Anfisa tev būs savādāks! cool2.gif

COPYRIGHT ANFISA & TYKE 2006

EDIT Pēc anfisinjas mazas buciites milumina luuguma bildiite tika iznemta ! Buch buch smile.gif

Edited by ^Ali^
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...