Jump to content
GIGN Forum

Baltcom Internets


macho
 Share

Recommended Posts

ew kaads juusu praat ir wislabaakais internets ko wareetu iewikt jelgavaa par pienjemamu cenu!!! huh.gif

EDIT : man tagad ir 120 ls pats nopeelniiju es gribu bishkjiit uztjuuneet kompi!!! man ir 256 MB ram un kaada suuda videokarte ...!!! ko juus iesakat pirkt?? unsure.gif

Edited by zero
Link to comment
Share on other sites

tev sanaak 10 kastes chipshu un kaadi 10 bloki koshlaajamo gumiju biggrin.gif

0FFT0p1C

Tev sanāk brīvbiļete notiesāto klasē (ar izbijušiem spameriem) uz "atvaļināto salu", kur katram piektajam dod jaunu komplektu smadzenes ar 10% atlaidi!

------

Man pašreiz ir kreiss provideris, bet nu apmierina pilnībā! Ātrums vidēji velkot ir ap 6mb/8mb un mēnesī piķo - 13LS 50! smile.gif

Promedia.lv

Edited by bukuciS
Link to comment
Share on other sites

ew kaads juusu praat ir wislabaakais internets ko wareetu iewikt jelgavaa par pienjemamu cenu!!!  huh.gif

EDIT : man tagad ir 120 ls pats nopeelniiju es gribu bishkjiit uztjuuneet kompi!!!  man ir 256 MB ram un kaada suuda videokarte ...!!! ko juus iesakat pirkt?? unsure.gif

Teiktu noperc ramu vienu kartinu ar 512 mb un pieliec klat pie savas vecas bus gandriz 800 mb ram un kompis diezgan atri stradas , nebramzees! Un vel nu vari jau to videokrati nopirkt normalu pa 50 Ls tas kopa ar ramu bus nu teiksim 90 ls . Un vel ja gribi Ghz piecoci nedaudz , nu vai ari atlikuso naudu pataupi pectam nopirksi vairak Ghz!

SORY PA OFF LINE TOPIC ! tongue.gif

Edited by sTop^
Link to comment
Share on other sites

negribejas vert vala jaunu topiku, bet vai kadam neatrastos kada geforce 5500 vai kas tads, ko varetu man aizsist kamer noperku jaunu karti. taa jau geforcei 2 mx440 nav ne vainas, cs iet, bet nu cits ari nekas neiet :\

Link to comment
Share on other sites

da baltcom eto lazha ponaja !:) u menja u sestri baltcom, tak ja priezhal k nej cs skcival ,ctobi sigratj, tak u menja cs kochalsja s bg, esli neoshibajusj gde to chasov 17 mb bolshe !!!! vot tolka pravda neznaju skolka ona platit !!! zaban.gif no sam fakt cto eto zopa polnaja a ne internet!!! smiliez.de_956.gif

Link to comment
Share on other sites

laugh.gif  laugh.gif  laugh.gif

BALTCOMS? tu kaut ko jauc. Baltcomam lielākais ātrums ir kaut kāds 1mbps un tas maksā 40ls mēnesī tā ka nefleitē smile.gif

lol. man ari ātrums ir ap 1 Mbps, bet tas man maksā 7.5 Ls. provaideri sauc "optiline", k-kāds urlu kantoris purvciemā, bet nesūdzos.

Edited by shadyzz
Link to comment
Share on other sites

loli , man gan ir paveicies - maN no bg velk ar 8mb/sec no gigna ar 6-7mb/sec a no dc filmu kkur no 600kb-5mb/sec ar kkaadu ljevo firmu "Groteks" kauguros. maksaaju 14ls meenesii.

Link to comment
Share on other sites

es esmu viens no tiem laimiiigajiem baltcom interneta aboneetajiem, secinaajums - pilniiigs suuds. Briiizhiem man rodas taada sajuuta, ka tas piesleegums ir sieviete: izmaksaa daargi un baudas tik pat kaa nekaaadas, ir cikli - ta pings normaals, tad vienkaarshi milziiigs un no vinja ir gruuti tik valjaa, tjipa nosleedz liigumu uz gadu un ja gribi lauzt tad tik un taa katru meenesi, liidz beigsies tas sasodiitais gads, vinji no tevis iekasees 5ls.

Un paliidziibas dienest vispaar ir kaut kas unikaals, taada sajuuta, ka vinji tur visu dienu dzer kafiiju un speele ri4u ra4u, jo briizhos kad meegjini vinjus sazvaniins vai nu ir aiznjemts, vai neviens necelj trubu!

Aaaa, man patieshaam shajaa dziive ir izdevies sasniegt kaut ko ieveerojamu - man izdevaas vinjus sazvaniit (tas bija kaut kad sen). Atbildeeja man ljoti laipna un zinosha sieviete......da mana mamma saprota vairaak ........ jo kaa izraadas, peec taas sievietes domaam, pings 100 un vairaak, tas ir normaali. Vispaar dikti shaubos vai vinja vispaar saprata, ko es vinjai staastu, raadaas taads iespaids, ka vinja prot ieliet tikai teeju!

Baltcom suukaa, zheel, ka neko labaaku nebija iespeejas piesleegt mana maajaa, bet nu skaitu dienais liidz taa sasodiita gada beigaam, kas ir noraadiis liiguma, un meegjinaashu tik no taa suuuda valjaa !

Edited by uyinaators
Link to comment
Share on other sites

Hmmm ir batcom un balticom tie ir divi dazhadi pieslegumi... Batcom 4ista suck tas iet caur tv kabeli vai kaa tur un speed ir down to 50 kb/s bet savukart ar balticom ir savaadaak, zinu vienam dzekinam pur4ikaa ir balticom speed 2 mb/s happy.gif

EDIT: Pārlasīju velreiz - mjaa macho atkal iznesa cauri, vai pats saputrojaas XD.gif

Edited by LiL_Netii
Link to comment
Share on other sites

EDIT : man tagad ir 120 ls pats nopeelniiju es gribu bishkjiit uztjuuneet kompi!!! man ir 256 MB ram un kaada suuda videokarte ...!!! ko juus iesakat pirkt?? unsure.gif

Pa 20 Ls nopērc sev vēl 512 RAM . Vēl tev palikuši 100 Ls , ja žēl visus izterēt pa videokarti vari pirkt aptuveni šādu

Bet ja nav žēl , tad vari ņemt aptuveni šādu

Bet pirms pērc jaunas detaļas PC , skaidri noskaidro vai tās derēs tavam PC !

Edited by Mr.Kill
Link to comment
Share on other sites

0FFT0p1C

Tev sanāk brīvbiļete notiesāto klasē (ar izbijušiem spameriem) uz "atvaļināto salu", kur katram piektajam dod jaunu komplektu smadzenes ar 10% atlaidi!

man gan neliekas ka te buutu vajadziigs atvalinaajums... no stulba jautaajuma nav gudras atbildes

vismaz buutu uzraxtiijis kas pa PC cfg un tad vareetu shtukot ja v-karte dermo tad noteikti vga vai pci slots un boot forumaaa taadi topiki Dahujaaa GL

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...