Jump to content
GIGN Forum

Sirups.lv


flashback
 Share

Recommended Posts

jaa... izcili domu gajieni smile.gif

s gribu uzzināt kā dzēki masturbē?

nu rauj kulaā!!!!!!!!!!!

biggrin.gif

Lohi juus visi..

Ai man piedraazt..ko juus domajat..

tas notika un?,,,jus enmaz man nepaliidzat..

Pidaru bars..tev ien forumaa sapuulceejas..nekas vairaak..

tiem kuriem nav draugu <= smile.gif

man ir liela pezha! ko lai es tagad daru?

iebaaz dakshu (suudainu) =]

smile.gif

p.s. Flash thx par topiku uzlaboji garigo smile.gif

pie manis (dāvja) atnāca stulbais Andris. viņš dzīvo Sabilē tur pat kur mēs. viņš mūs nelaiž pie (dāvja ) datora. kautvai tas ir (dāvim). un pēc tam es(edzins) atnācu un viņš jau sēdēja priekšā kādu 1 stundu jau un pēc tam vēl kādu 1 stundu. mums sākā tas izbesīt un mēs viņam iedew

am pa galvu. vai tas bija pareizi? viņš sēdēja draugos un tāpēc.

18.gif

Shitas bija baigi labais man starp zobiem ir skirba un mani par to apdirs man sap, bet citiem pohui!!

Edited by Mahmeds
Link to comment
Share on other sites

pie viena mājās man draudzene aizgāja drāzties viņai 16 a es paliku ar to džeku un viņam ir 20 ! viņč bija jau gatavs mani izdrāzt es baidījos bij pat ieņemta poza un tā sūcāmies ,bet paldies dievam nekas nenotika

ymnJ1k1 smile.gif

Edited by bukuciS
Link to comment
Share on other sites

Kretinee tie chati, kur viegli kaads jaunaas paaudzes dauniiitis, sleepdamies zem tava nika, uzraksta dauniibinjas.

Part 1

A: mums vakar nosūkāja par briwu nahuj mums abiem . bija riktīg reaļņa =] viņi paši prasīja paši =] vai naw labs ko?

A: tā ir reaļņa kā mums forši paveicās

Part 2

A: pie manis (dāvja) atnāca stulbais Andris. viņš dzīvo Sabilē tur pat kur mēs. viņš mūs nelaiž pie (dāvja ) datora. kautvai tas ir (dāvim). un pēc tam es(edzins) atnācu un viņš jau sēdēja priekšā kādu 1 stundu jau un pēc tam vēl kādu 1 stundu. mums sākā tas izbesīt un mēs viņam iedew

am pa galvu. vai tas bija pareizi? viņš sēdēja draugos un tāpēc.

B [piizda]: mad.gif

A: pīzda vinsh ir kroplis vinjsh ir tas kas mums atsūknēja

Link to comment
Share on other sites

es pachuraju juraa un es nenovilkuy bikini apakshu un shodien wisu dieninju nostaigaaju...unj parnaacu majaas un aizgaaju uz tualeti...un nowilku bikini... un tagat sezju pie kompjuutera un es juutu uriina smaku ko man darit?

smiliez.de_2125.gif

Link to comment
Share on other sites

omg rofl jauki atkal palasiities shaadus tekstus, atgaadina tiinju probleemas ko apkopoja macho wink.gif

Man šodien viens zēns lika sew sūknēt sawu pim** kautvai es to negribēju un pēc tam viņš vēl man prasīja naudu kas man bija kabatā. ko lai es daru vai stāstīt māsai vai vecākiem es nezinu palīdziet.

negrib kaada man pasuukneet? biggrin.gif

Edit: talaak izlasiju shaadu te rindinu no taa pasha autora:

tu vienkārši bāz to daiktu mutē=īstenībā esmu zēns.

OMG rekur atradu velvienu, kuru flashbacks nav mineejis- ROFL

http://www.sirups.lv/topic/16774/0/ shodien taisiits biggrin.gif

Edited by redboot
Link to comment
Share on other sites

Guest TradeMAAK

man starp zobiem ir skirba un mani par to apdirs man sap, bet citiem pohui!!

Man arī ir. Madonnai arī. Agrāk tas skaitījās seksīgi.

Bet par sīrupu runājot, tanī forumā kadru dienu visādas pērles var ieraudzīt.

Edited by TradeMAAK
Link to comment
Share on other sites

dažas pērles, kuras tā vairāk iekrita acīs...

-Cik fosha sajuuta bija atstrugaat-

-Man sodien viens zens lika sew suknet sawu pim**-

re, cik daudz sinonīmu var atrast 1 vārdam !

-sawaa dibena caurumaa baazu pildspalwu un man tas ljoti patika..!!-

-veel kaads arii taa dara..??!!-

4.gif

-musu skolas direktorei ari ir skirba un mus abus salidzina-

smiliez.de_2125.gif

cik ģeniāls jautājums, tik ģeniāla atbilde:

-es pachuraju juraa un es nenovilkuy bikini apakshu un shodien wisu dieninju nostaigaaju...unj parnaacu majaas un aizgaaju uz tualeti...un nowilku bikini... un tagat sezju pie kompjuutera un es juutu uriina smaku ko man darit?-

-mosh nomazgaaties.. ?-

un nobeigumā gribētu sacīt:

-MANA MILAKA NODARBE IR MASTUBET JA KADAM TAS MEPATIK LAI IET DIRST-

XD.gif

šamais ir "uuber alles"

OMG rekur atradu velvienu, kuru flashbacks nav mineejis- ROFL

http://www.sirups.lv/topic/16774/0/ shodien taisiits biggrin.gif

ja kāds uzzina viņas adresi, vai telefonu, tad iedodat man ar`. manuprāt ļoti saprātīgs veids, kā iztērēt 9 Ls biggrin.gif

Edited by shadyzz
Link to comment
Share on other sites

Mjaa -Sirups- ruljit skatos thumbsup.gif

No otras puses skatoties, zheel jaunatnes....... Jau kaut vai puse raksta tur savas reaalaas probleemas nevis smeeree bezsakaru, tad paliek taa so so, padomaajot kaadi geeniji LV razhojaas........

Daamai kas miizh juuraa caur nenovilktu bikini 10cms.gifsmiliez.de_2428.gif

Link to comment
Share on other sites

padomaajot kaadi geeniji LV razhojaas........

Kadelj tad LV, da visur shadi brinumi dzimst! Un vel jau ari tas, ka aiz gara laika, puse no tiem stastiem ir izdomati! Bet nu pasmieties var... shadyz, par to pedejo smile.gif izdomats, bet ierek var! Galvenais, ka meitene raksta, itka, par realu "slimibu" un viens dzhekinjsh pieraksta komteru "nac pie manis, es tevi ar vel izdrazishu" smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Viņu rakstīšanas stils vnk owno. Sajūta tāda, ka visi rakstītāji ir ar strupiem n' resniem pirkstiem, kas katrā vārdā paķer līdzi vel kādu nevajadzību burtu. blink.gif

Žēl, ka 80% no tā visa ir izdomājumi, bet pasmaidīt tik un tā var.

Man personīgi šitas piedūra visvairāk:

es tjikko nopirdos un tik jauki smarzho peec olaaam... sakaardinaajaas tagad gribaas vaariitas olas bet es neeediishu man ir dieeta

mums vakar nosūkāja par briwu nahuj mums abiem . bija riktīg reaļņa =] viņi paši prasīja paši =] vai naw labs ko?
Link to comment
Share on other sites

izēdiet man kāpostbumbas cūkas resnās! biggrin.gif

tas gan bija debiils texts, ko kaads, laikam no shejienes, tur, siirupa forumaa, iepostojis..

Edited by EriX
Link to comment
Share on other sites

es pachuraju juraa un es nenovilkuy bikini apakshu un shodien wisu dieninju nostaigaaju...unj parnaacu majaas un aizgaaju uz tualeti...un nowilku bikini... un tagat sezju pie kompjuutera un es juutu uriina smaku ko man darit? biggrin.gifbiggrin.gif psc redzat kadi jautajumi cilvekiem!

Rekur vel vienu smiekligu atradu biggrin.gifbiggrin.gif eu..man ljoti patiik masturbeet..es shodien sev visu laiku maseeju klitoru..!! un teeloju ka esmu prostituuta..un ar kaadu daru TO...man tas patika!!un sawaa dibena caurumaa baazu pildspalwu un man tas ljoti patika..!!

veel kaads arii taa dara..??!!

Edited by sTop^
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...