Jump to content
GIGN Forum

Choke Un Sensitivity!


ciguzins
 Share

Recommended Posts

velejos pajautaat kaa lai ats sava serverii novacu choke! turras visu laiku uz 100! TAw ir man! ieeju citaa serverii! choke 0! Kko esmu dzirdejis par tiem maxupodate rat bet vairak neko nezinu!

UN veel es velejos pajautat ar kadu sensitivity juus spelejat?

Link to comment
Share on other sites

Ieraxti konsole : net_graph 3 " . Skaties cik ir choke un loss . Ja tas nav 0 , tad tev rates nav kārtībā . Maini savus rates kamēr choke ir 0 . rates komandas : rate xxxxxx (Sākat ar 5000 un palieliniet par 500 kamēr parādas choke , tad to samaziniet par 500 un atstājiet ); cl_updaterate(sākat ar 20 un palieliniet par 5 kamēr parādas choke vai loss , tad samaziniet par 5 ) ; cl_cmdrate sākat ar 20 un palieliniet par 5 kamēr parādas choke vai loss , tad samaziniet par 5 )

Sensivity - 2.054

zoom_sensivity_ratio - 1.33

Link to comment
Share on other sites

piedodiet par tik stulbu jautajumu bet kas isti ir choke un loss? smiliez.de_2551.gif

Neizskaidrošu, kas tas ir, bet jo mazāk, jo labāk. uzraxti net_graph 3 konsolē un redzesi cik ir tev. Man pārsvarā abi ir 0 tikai rounda sakumā, kad iepērkos choke ir 1.

Un par sensitivity - vislaik spēlēju uz 5.6, bet tagad man uzlabojās fps, un nez kadeļ tagad griežos ātrāk, un pārliku uz 4.

Link to comment
Share on other sites

Neizskaidrošu, kas tas ir, bet jo mazāk, jo labāk. uzraxti net_graph 3 konsolē un redzesi cik ir tev. Man pārsvarā abi ir 0 tikai rounda sakumā, kad iepērkos choke ir 1.

Un par sensitivity - vislaik spēlēju uz 5.6, bet tagad man uzlabojās fps, un nez kadeļ tagad griežos ātrāk, un pārliku uz 4.

tnx smile.gif man ari ir abi 0 kad ieperkos choke 1 smile.gif tikai jauzzin ko vini nozime? wink.gif

Link to comment
Share on other sites

tnx smile.gif man ari ir abi 0 kad ieperkos choke 1 smile.gif tikai jauzzin ko vini nozime? wink.gif

loss ir zaudētās paketes

choke ir ieķērušās jeb iegļukojušās paketes

Ja pa daudz pakešu tiek zaudēts vai arī pārāk daudz pakates ieķeras , tad tas noved pie tik ļoti "iemīļotajiem" lagiem . Tādēļ ir jāatrod savi optimālākie "rates" , ar sekojošajām komandām : rates "xxxx" ; cl_updaterate "xxxx" ; cl_cmdrate "xxxx"

Link to comment
Share on other sites

Man bieži ir tā, kad loss ir 0 bet choke gignā 0-1, bet vienā citā serverī 0-30. Esmu dzirdējis, ka loss ir tava problēma, choke - servera. Pēc loģikas tā arī varētu būt.

Ja ir tā kā saka mr.kill, tad sanāk, ka katrams erverim ir jābūt savi rates.

duno

Un es spēlēju ar win 6 / cs 1.2

Link to comment
Share on other sites

kill tu pateici par klienta iestatiijumiem. BEt kad defaultajaa taisa serveri tad man liekas ir defaultie reiti, nezinu kaa tas ir serverim bet ja tas ir kaa klientam ka defaultie reiti suukaa tad vnk dabuuni kkur kaada laba servera cfg vai pameklee google.lv kaadiem maxcmdreitiem un maxupdeitreitiem un paarejiem reitiem jaabuut Interneta serverim wink.gif nesen kko mekleju saistiitba uz cfg un uzduuros arii par so probleemu tapeec googleee ir, mekleet tikai vaig smile.gif un pareizi mekleet

---

windows sensivity defaultais

csaa 2.3

speleeeju bez axeleraacijas

Edited by Goili
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...