Jump to content
GIGN Forum

CS:Source Server Manual


ANALGINS
 Share

vaig vai nevaig csssm  

27 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

parstaj domat, tu esi ko tadu darijis ? visticamak ka ne un nesaproti cik tas ir nopietni, es ap 10 saku ka4at sodien, visi adoni etc jau sarikteti, bet serveris vel jo projam kačajas(16:54)

visiem idiotiem bus jautajums vai uz mana 1ghz 128ram pavilks csss jo 1.6 pavilka un ja mans i-nets ir pdsl blink.gif

tadi lohi padara mani traku kuri nemak neko atrast utt

nau jau gruti, bet sekas tam var but graujosas, ja vien foruma moderatori lautu man ierakstit pedejo post tad iztirit forumu no drazam un aizslekt to sadalu ka tadu postosanai....

Link to comment
Share on other sites

parstaj domat, tu esi ko tadu darijis ? visticamak ka ne un nesaproti cik tas ir nopietni, es ap 10 saku ka4at sodien, visi adoni etc jau sarikteti, bet serveris vel jo projam kačajas(16:54)

visiem idiotiem bus jautajums vai uz mana 1ghz 128ram pavilks csss jo 1.6 pavilka un ja mans i-nets ir pdsl blink.gif

tadi lohi padara mani traku kuri nemak neko atrast utt

nau jau gruti, bet sekas tam var but graujosas, ja vien foruma moderatori lautu man ierakstit pedejo post tad iztirit forumu no drazam un aizslekt to sadalu ka tadu postosanai....

kam tagad viegli...

būs jau labi!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...