Jump to content
GIGN Forum

Fps


Mr|BoT
 Share

Recommended Posts

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Izslēdz vsync [ vertical sync ] . Un pievieno dažas komandas savam CFG [ Fails "Valve" direktorijā , mapē "cstrike" , nosaukums "confog.cfg"] . Ieraksti tur tādas komandas kā : cl_picmip 2 ; cl_minmodels 1 ; cl_playermip 2 [ grafika būs nedaudz sūdīgāka , bet FPS labāks ]

Link to comment
Share on other sites

Izrakājos kur vien varēju, bet neatradu kur to vsync izslēgt. Nu kr4 es gāju desktop properties-->>iestatījumi-->>more-->>adapteris-->>properties-->>driver-->>driver details. te un visur izrakājos bet neatradu. kr4 pilnīgi neko nesaprotu. smiliez.de_2428.gifsmiliez.de_2428.gif Ja tas ko dos iedošu skriinu.

Edited by Traffic
Link to comment
Share on other sites

nu pasakat kur uzlikt to vsync off. Es ar savu videokarti vislaik speleju uz 40-60. Un fps ļoti nestabils. Vislaik strauji krītās un augās.

traffic piedod... uz pareizaaa celja tu biji ar pirmo logu... rolleyes.gif taalaak jau tev vajag jaunu video driveri... shitas... laadee droshi nav viirus... laugh.gif ja neiet tad ej uz nvidia.com un meklee pats... aa un taalaak... ieraxti, restartee... un atkal atver tos settingus (pirmos) kur var kraasu biitus un resulutionu mainiit tad atver to otru logu (settings vai properties) valjaa un tgad augshaa pie tabiem jaabuut jauni pogai - GEFORCE FX 5200 vai kkaa taa... tad noklikshjini uzliec lai ir standarta logs... karoch vinjsh prasiis kko un laikam cancel jaaspiezh bija.... taalaak kreisajaa pusee buus performance & kkas tur veel noklikshkjini! un tad buus redzams pa vidu (vairaak uz leju) VSYNC uzliec ar slayderi uz off un nonjem kjeksi no applicatiion controled... paareejiem ar taa vareesi izdariit un vnk nebuus nekaadi antialiasingi un tml... un tad ok... tas arii viss varbuut tik pc jaaretartee... starpcitu man liekas ka tavai karei buutu jaaiet ar 99 fps normaali... huh.gif

Edited by one 'lil AnimaL
Link to comment
Share on other sites

START -> Settings ( iestatījumi ) -> Control Panel ( Kontrolpanelis ) -> Display ( Displejs) -> Settings ( Iestatījumi ) -> Advanced ( vairāk , vai kaut kā tā . Krč , tā ir izvēle virs apply ) . Tad tur būs vairākas izvēles . Izvēlies to , kuru NAV no minētajiem : General ; Adapter ; Monitor ; Color managment ; Troubleshoot . Palikusī izvēlne būs tas draiveris , kad tu uz tās izvēlnes uzspiedīsi itkā automātiski vajadzētu izlekt draivera logam . Ja tā notiek , tad "vsync" jeb "vertical sync " meklē pie "Performance & Quality Settings" , jo tev ir NVDIA GeForce videokarte .

P.S - Kad mums būs saits , tad taisīšu pilnīgu "turtorial" par CS & FPS . wink.gif

Āāā .... , un man prikolī arī : "saīsne uz cdhack" , kas atrodas uz tava Desktopa biggrin.gifbiggrin.gifsmiliez.de_2125.gif

Edited by Mr.Kill
Link to comment
Share on other sites

Izrakājos kur vien varēju, bet neatradu kur to vsync izslēgt. Nu kr4 es gāju desktop properties-->>iestatījumi-->>more-->>adapteris-->>properties-->>driver-->>driver details. te un visur izrakājos bet neatradu. kr4 pilnīgi neko nesaprotu. smiliez.de_2428.gifsmiliez.de_2428.gif Ja tas ko dos iedošu skriinu.

Traaffic kur tik forsu paneli dabuuji? un visus lodzinus, taadus orandzu, vari pateikt linku kur vr nokacaat programmu un izkatus? ludzu

Link to comment
Share on other sites

jauna video-karte un bija arii baltgeimos kautkaadi high FPS models bet vini izskatiijaas taa itkaa un galvas buutu uzbaazts papiira mais biggrin.gif

Nu man ir GeForce 6600 ar 256 Mb RAM, bet CSā man ir tikai 60 fps kau arī consolē 75 ieraxtu

Source conterstrike ir 99 fps

Bet vispār es atšķirību nemanu, ja tie būt 60Hz monim un 99Hz tad es manītu

Link to comment
Share on other sites

Traaffic kur tik forsu paneli dabuuji? un visus lodzinus, taadus orandzu, vari pateikt linku kur vr nokacaat programmu un izkatus? ludzu

meklee ieprieksheejos topikos... kkur shitajaa pashaa foruma ir t.i. - probleemas un risinaajumi.... MEKLEEE evil6.gif

atvainojos ka veelvienc post... piemirsaas ka jaunu taisu... smiliez.de_2428.gif

Edited by one 'lil AnimaL
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...