Jump to content
GIGN Forum

Lielais Laivu Brauciens Nr2!


worm
 Share

Recommended Posts

Laivu brauciens nr2 augustā!

Laiks: 4., 5., 6. augusts

Kas? Kur? Kad? Kāpēc?

KUR: Gauja tika pievarēta, gan no Valmieras līdz Cēsīm, gan no Cēsīm līdz Siguldai. Tāpēc varētu arī iemēģināt citu upi. Izskatās ka laimīgā upīte būs Irbe... kas diemžēl atrodas samērā nepieejamā vietā, bet ir sarunats transports, kas spēs aizvest 6 cilvēkus. Par pārējiem negarantēju smile.gif Transports sagaidīs (cerams) mūs Ventspilī, tāpēc no sākuma jātiek līdz turienei. Par nokļūšanu - katrs atbildīgs pats par sevi, var ar stopiem, var ar autobusu...

Ak jā, pati izbraukšana notiksies no Rindas ciema, zemāk arī karte ar starta un finiša punktiem.

KAD: vislabākais variants būtu 5dien pēcpusdienā, jo ceļš ir samērā tāls. Pirmajā vakarā pārnakšņošana galā teltīs pie upes nemaz nesākot braucienu. Ja kāds izdomā braukt 6dien, tad visticamāk tas būs iespējams tikai ar paša mašīnu, jo neviens no Ventspils vairs nevedīs līdz upei. Itkā sestdien no rīta kursē no Venstpils līdz Rindas ciemam arī autobuss - 6:30, biļetes cena 0.80 Ls

user posted image user posted image user posted image

Par līdzi ņemamām lietām un visādiem šitiem skatīt šo te topiku

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 99
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Neliels info par maršrutu iz www.campo.lv:

Sarežģītība: Šis ir bezkategorijas jeb t.s. atpūtas dienu pārgājiena maršruts. Maršrutā nav tehniski sarežģītu posmu un tas ir veicams ar visiem pieejamiem peldlīdzekļu veidiem - kanoe, smailēm, katamarāniem un piepūšamajām laivām.

Lielisks 2 dienu maršruts grūti aizsniedzamu maršrutu mīļotājiem. Tas ietver sevī Rindas upes straujāko posmu un Irbes upi, kas visu savu ceļu līdz jūrai līkumo starp smilšu kāpām. Ja laimējas netrāpīt odu sezonā, maršruts garantē maksimumu pozitīvo emociju. Ja nu gadās savādāk, tad jūs glābs tikai inventārs, ķīmija un stabila nervu sistēma. Bet, ja tas nelīdz, tad atliek sevi mierināt ar domu, ka maršruts ir īss un airēt enerģiskāk - uz upes to mošķu ir mazāk.

Labu nometnes vietu maršrutā pietiek, bet tās mēdz būt blīvi apdzīvotas, īpaši nedēļas nogalēs.

Ar zivīm upē pašvaki, kaut arī dažs sakās izmānījis no upes pat foreles.

Link to comment
Share on other sites

es varētu sāk līmēt laivu un arī maybe doties, bet šoreiz zināmu apsvērumu dēl ar meiteni cool2.gif

vakar h!ve man teica ka jus abi brauksiet kopaa laugh.gif vai arii es paarpratu un doma bija ka juus abi brauksiet katrs ar kaut ko...

Link to comment
Share on other sites

ja ir burbulis (laiva), kuraa buutu vieta man un maniem aliem - esmu brauceejs. liidz tai nogalei buushu ventspilii. ljaunaakajaa gadiijienaa var nopirkt maximaa burbuli (peec dareka vaardiem). will see

Link to comment
Share on other sites

Tatad, pienjemsim ka laicinsh araa buus labs un viss notiek... velreiz aicinu gribetajus lidz treshdienai, velakais ceturdienai (ja tiktiesham nevar izlemt atraak) pieteikties. Bet nevis "varbuut", bet gan "noteikti", citadi jus te afigelji pedejaa dienaa pazinjot ka "ai, labak majas cs paspeleshu viikendaa".

Visaa visumaa gribetu dzirdet teikumu tjipa "jaa, es braukshu kopaa ar xxx un man ir laiva un telts" vai arii "jaa, es braukshu, bet man nav laivas un mekleeju ar ko braukt kopaa".. domajams ka laivas nebuus problema

Kaa arii butu forshi ja ali varetu dabuut plostu, tas buutu pr0 variants cool2.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...