Jump to content
GIGN Forum

Lielais Laivu Brauciens Nr2!


worm
 Share

Recommended Posts

  • Replies 99
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

a KAA TU TO ZINI? shodien dabushu informaciju par irbi, jo pa to upi brauca pazistami cilveki... jebkuraa gadijumaa, ja irbe bus izhuvusi, tad brauciens notiks no ceesiim liidz liigatnei, kas patiesibaa ir krietni labaaks variants, njemot veraa, ka nokljut tur ir ljoti vienkaarshi un sameraa leeti

un es neredzu iisti pamatojumu, kapec lai atteiktos braukt, jo iepriekshejais brauciens bija tiiri laba chiloshana, bet uz sho es ceru ieraudziit daudz vairak cilvekus... esmu patiesibaa viilies tajos, kas nebrauc, jo nodroshinajums ir pat ar rezervi - ir liekas laivas, teltis, alko (aa nee, shis gan nav), konzervi biggrin.gif vispaar niikulji, kas seezh majaas un CS spelee shitadaa laikaa

Link to comment
Share on other sites

un es neredzu iisti pamatojumu, kapec lai atteiktos braukt, jo iepriekshejais brauciens bija tiiri laba chiloshana, bet uz sho es ceru ieraudziit daudz vairak cilvekus... esmu patiesibaa viilies tajos, kas nebrauc, jo nodroshinajums ir pat ar rezervi - ir liekas laivas, teltis, alko (aa nee, shis gan nav), konzervi biggrin.gif vispaar niikulji, kas seezh majaas un CS spelee shitadaa laikaa

ai, blood, nebuutu paarvaakshanaas faktors (pa briivdienaam jaaiekaartojas) un naudas taupiishanas faktors prieksh shii te smiliez.de_29.gifsmiliez.de_2076.gifsmiliez.de_2076.gifsmiliez.de_29.gifsmiliez.de_2433.gifsmiliez.de_2433.gifsmiliez.de_29.gif40.gif40.gifsmiliez.de_29.gif pasaakuma, uz kuru izbraucam naakamotrdien smiliez.de_29.gif , labpraat samekleetu savu piicku un laistos pa upi lejaa

Link to comment
Share on other sites

nu man ir viena laiva lidziga tavejai, bet vinjai drusku naak gaiss araa, jo nipelis nodilis ir, tur vajadzetu gumiju nomainiit... teoretiski 10 minushu darbs

bet vispar tu varetu palasiit iepriekshejo tekstu, kur es prasiiju par glabshanas plostu... tu vinju vari sadabuut? tas butu mega k00l

Link to comment
Share on other sites

ai, blood, nebuutu paarvaakshanaas faktors (pa briivdienaam jaaiekaartojas) un naudas taupiishanas faktors prieksh shii te smiliez.de_29.gifsmiliez.de_2076.gifsmiliez.de_2076.gifsmiliez.de_29.gifsmiliez.de_2433.gifsmiliez.de_2433.gifsmiliez.de_29.gif40.gif40.gifsmiliez.de_29.gif pasaakuma, uz kuru izbraucam naakamotrdien smiliez.de_29.gif , labpraat samekleetu savu piicku un laistos pa upi lejaa

nu nau jau nemaz tik shaushaligi daargi tas viss pasakums, ar dvacatnjiku buusi paeedis, padzeeris, padirsis, paguleejis, pasmeejies, pa(sheit ieliec kaut ko ko pats vari izdomaat)

Link to comment
Share on other sites

nu nau jau nemaz tik shaushaligi daargi tas viss pasakums, ar dvacatnjiku buusi paeedis, padzeeris, padirsis, paguleejis, pasmeejies, pa(sheit ieliec kaut ko ko pats vari izdomaat)

viss jau buutu ok, bet paarvaakshanaas faktors. pie tam darbaa mani palaidu uz festinju tikai ar norunu, ka es visu esu pabeidzis, taapeec man briiva tikai 6diena un 7diena sad.gif

Link to comment
Share on other sites

worm kā tu domā tikt no augšlīgatnes uz līgatni,jo cik skatijos vilciens pietur augšlīgatnē un tur ir baigais gabals! + Kad izbraukšana notiek šajās brīvdienās vai nākamajās?

Link to comment
Share on other sites

Izbraukšana notiek šo 5dien diezgan pavēlu vakarā, lai no agra jo agra rīta varētu jau sēsties laivās sākt chillot. Bet, ja worma otrā laiva tiks piešķirta ali, tad jau sanāk, ka symbiote un Inta paliek bez laivas. Vai arī es palieku bez laivas (atkarībā no no tā, kurš pretendē uz sprīdīša laivu).

Ali! Tauta pieprasa plostu!

Link to comment
Share on other sites

Izbraukšana notiek šo 5dien diezgan pavēlu vakarā, lai no agra jo agra rīta varētu jau sēsties laivās sākt chillot. Bet, ja worma otrā laiva tiks piešķirta ali, tad jau sanāk, ka symbiote un Inta paliek bez laivas. Vai arī es palieku bez laivas (atkarībā no no tā, kurš pretendē uz sprīdīša laivu).

Ali! Tauta pieprasa plostu!

nee nu plosts butu makten vietaa shoreiz, jo no spridisha pasakuma sakoljiju vel vienu chiksu kas gribetu braukt smile.gif tiesham jauki butu, ja visi varetu sasesties vienaa lielaa laivaa un chillot

ALI KOMOOOOOOOOON, es tev alinju uzsaukshu, tikai DABUU plostu, parejaiz viss ir pohuy...

un par to ceesis-liigatne es tikai iemineejos, var tak izveersties visaadi, ja cilveekiem laps praats un ir iespejams, tad var arii braukt lidz pashai siguldai, bet tur jarekinas stabili ar 3 dienaam.. enivei primaarais ir irbe, kas ir 2 dienas, gauja ir tikai backup variants

Link to comment
Share on other sites

worm estev velreiz saku, ka visu ļoti zems ūdens līmenis tu pa irbi nepabrauksi ar plostu,jo jau toreiz ,kad ūdens tur bija normaļnā līmenī mums viņš ik pēc brīža bija jāstiepj!

post-7-1154426536.jpg

Link to comment
Share on other sites

worm estev velreiz saku, ka visu ļoti zems ūdens līmenis tu pa irbi nepabrauksi ar plostu,jo jau toreiz ,kad ūdens tur bija normaļnā līmenī mums viņš ik pēc brīža bija jāstiepj!

Nu bet tas tak ir fans, vismaz kaajas izkustinaasi... es domaju ka tas pieder pie lietas. Un nav tas plosts TIK liels, ka vinju nevaretu izkustinaat... been there, done that

aa un pameklee ieksh dc: js latvia killer (vai kaut kas lidziigs), iemet .exe ieksh js latvija direktorijas un palaid, vismaz skriinshotus varesi uztaisiit bez watermarkas

Link to comment
Share on other sites

Mēs braucām no Irbenes līdz Tiltam (Velntspils-Kolkas šoseja). Irbene - iekāpām butībā pie lokatora, tas ir, vecajā armoijas pilsētiņā. Šis ir maršruts 2 dienām braukšanas, galīgi nesaspringstot- 1.dienā aairējāmies 11-18.30ar pauzēm, otrajā - 11-16.30. Ūdens ir, vietas, kur jāvelk laivas pāri sēklim - uz 1 rokas pirxtiem saskaitāmas, td zin, Gaujā arī tādas gadās. vējš netraucē, upē gan daudz zaru, tiešām uzmanīgi jābrauc.

taa kaa ali, GATAVO PLOSTU, kaa arii veselu somu ar Kaznacheiskaja Lime

Link to comment
Share on other sites

Paga, tad jau sanāk, ka šausmīgi daudz jāairējas smile.gif

30km, dienaa pa 15... pa gauju no valmieras lidz ceesiim bija 40km, kur mees pirmajaa dienaa nobraucaam 15-17km, otrajaa arii liidziigi un pedejaa sanaca sameraa maz... un chiloshana bija sameraa normaala, njemot veraa ka muus veejsh nesa atpakalj smile.gif takaa nevajadzetu buut problemaam ar 30km un divaam dienaam

Link to comment
Share on other sites

blja, es biju sapratis, ka braukshana buus pa kurzemi, vai es k-ko sajaucu? no ventspils kratiities to kushkji ir ahuuns zajobs, ja nu vieniigi dareeka brauks ar k-kaadu privaato transportu un shameejais mani parauj turp-atpakalj

Link to comment
Share on other sites

Nu ali saka, ka Irbē varētu nebūt ūdens tik daudz lai laivotu pa turieni. Gauja ir tikai rezerves variants un par cik "cilveeks_kas_bija_irbee" teica, ka upe ir okei, tad rezerves variants tā arī paliks tikai rezerves variants. Skaidrs?

Edit: blood, GAUJA IR BACKUP VARIANTS! SAPROTAT???

Edited by big_shit
Link to comment
Share on other sites

Guest darek
viens runaa par fakin' liigatni, otrs par irbi.. tad kur iisti? ja kurzemee, tad es vareetu aizmiiciit

vo vo... ja kautkada ligatne vai vel labak valmiera, tad es uzreiz atkritu, kautvai ari ja viss izdosies ka planots!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...