Jump to content
GIGN Forum

Lielais Laivu Brauciens Nr2!


worm
 Share

Recommended Posts

jauna informacija: 5dien lidz ventspilij vares nokljut nahaljavu kaut kad starp riita pusi un pusdienas laiku (preciizs laiks vel nav zinaams), takaa... ja kaadu tas interesee un nav velmes par autobusu 4Ls maksaat, tad pzl kontakteties ar mani

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 99
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Guest darek

cik sapratu, es, Ilze, Iveta un Inta brauksim tik vakara, ja? Nee nu iisteniba nemaz nav citu varinatu, jo man darbs liidz 19:00 smile.gif

Ilze, tad mes esam 4i? Man to vajag zinat!

Link to comment
Share on other sites

Guest darek
forshi liist araa sad.gif prognoziite arii daudzsolosha zaban.gif

A ko es teicu?! Mums te katru dienu tagad liist, darbs delj ta suda jabeidz jau ap 16iem sad.gif hmm, bet ko darisim, ja tiesham lis?

Link to comment
Share on other sites

Guest darek

janjem labi daudz shmiga liidzi  cool2.gif

mierigi smile.gif bet tad brauksim vienalga, ja?

edit: nu man kakto pohuj... bet slimam palikt ar negribetos smile.gif aaa, un kaut ari nebraucam pa upi man sanak normals kodiens smile.gif taka, gluzhi vel lielaks po!

edit: btw. mums tagad list jau kadas 2 stundas no vietas, hvz, varbut, tagad nolis ta riktigi un 6dien paradas smuka saulite! Jaa, ceri vien happy.gif

Edited by darek
Link to comment
Share on other sites

Guest darek

laugh.gif man no shis nesaprashanas nak miegs un smiekli smile.gif ... Tad mes ar laivu vai ar plostu?! Es zinu, ka bus arii plosts, bet man kautka ar vinju negribas :/ Ilze, tu vispar esi runajusi ar Spiti, ka daram tai vakara, jeb tu tikai to izdomaji un teici man ka ideju?! Blin nesuda tagad nesaprotu smile.gif vnk, laikam, bus pazvanit!

edit: spite, cerams smile.gif

Edited by darek
Link to comment
Share on other sites

Worms shodien iemetiis inormaaciju, kas ar ko kur un kaadaa laivaa/plostaa.

Par nokljuushanu - tas taksh ir vienalga kaa katrs no mums tur nokljuust, vienkaarshi pa dienu ir pieejams transports par briivu, vakaraa katrs kuljaas kaa maak - so iisii!

Link to comment
Share on other sites

paņem tamponus ko iebāzt degunā lai nepiešmuce laivu biggrin.gif

Lab tas tāds mazs ļauns jociņs sad.gif

Labā zina ir tāda,ka plosts man būs

Sliktā ziņa ir tāda, ka visas vietas aiņemtas (Nav vietas uz brieža brīvas)!

Es šodien esmu tik smieklīgs, ka vnk vāks !

EDIT::: Ja šitā turpinās līt man pāries gribēšana biggrin.gif

Edited by ^Ali^
Link to comment
Share on other sites

Guest darek

tagad laicinjsh te forshs. +23, debesis - so so smile.gif vareja but skaidrakas, bet cereesim uz labako!

edit: bet makonji rodas arvien vairak un vairak sad.gif nu redzesim, kas bus vakrpuse!

Edited by darek
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...