Jump to content
GIGN Forum

Gign Pasākums


macho
 Share

Recommended Posts

  • Replies 709
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jums tas viss bija jāvāc? evil6.gif

Tante atbrauca un saaka dirst, ka buus jamaksaa par to ka mees elpojam... otra iespeja bija vaakt suudus, ko arii darija brivpratiigie. Piemeram judge ar manu katlinju kasiija no zemes araa saplestus stikla gabalus smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Tante atbrauca un saaka dirst, ka buus jamaksaa par to ka mees elpojam... otra iespeja bija vaakt suudus, ko arii darija brivpratiigie. Piemeram judge ar manu katlinju kasiija no zemes araa saplestus stikla gabalus smile.gif

Mēs ar krishu tanī laikā pīpējām rastu vai taisījām džina kokteiļus, vot skāde - neatceros precīzi 104.gif

Link to comment
Share on other sites

ble ku es daudz gribu rakstīt

patlaban pateikšu tikai to ka vēl lielāka resnā dille par alvi bija tā tante - vienkārši ūbermega resnā dille.

kavackijs foršs džeks, ererris arī happy.gif vispār daudz pozitīvu iespaidu. Fudžitsu kad apdzeras galīgi stulbs paliek smile.gif lai gan duham viņš līdzi netur. Citi savukārt arī skaidrā ir stulbi 4.gif

vobšem gribēju dzēst afraidG klanu, jo tur kaut kāds mistisks kēksis ZeeVish spēlēja, bet tā kā likās sakarīgs cilvēks (jo cienāja mani ar diezgan garšīgu viskiju smile.gif ) tad lai jau paliek.

jāuzliek kaut kas samurayam un hydro, viens man zandeles atnesa, otrs salvetes smile.gif

respekts visām trim čiksām smile.gif visas kārtīgi aplējās. Cienījams sniegums.

lol aizmirsu savējo smile.gif to cik viņa dzēra nepiefiksēju.

Link to comment
Share on other sites

aizmirsu pateikt ka visomulīgākais cilvēks bija JimBuga - vienkārši omulīgi sēž konstantā pozā - 38 worma bilde un ik pa brīdim izspļauj kādu spārnotu frāzi, līdzīgu kaut ko piemēram "Ko sēsi, to pļausi". smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...