Jump to content
GIGN Forum

Gign Pasākums


macho
 Share

Recommended Posts

  • Replies 709
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Es vispār neticu, ka kāds te īpaši domā par ēdamo. Liela daļa par to sāks domāt tikai tad, kad iestāsies pilnīgs bads smile.gif. Te var pieminēt to gadījumu, kad cilvēki brauc uz gaļas cepšanas pasākumu un nepaņem līdzi gaļu! XD.gif

Es domāju, ka fuudu var ņemt līdzi katrs sev vai arī sadalīties pa nelielām kompānijām un pirkt kopistiski. Nu nezinu.

Link to comment
Share on other sites

test divi, tavaa sigaa ljoti labi paraadiits, kaads tu buutu pirms brauciena un peec, ja nenjemtu liidz paiku biggrin.gif

par rijamo runaajot, ja nu aptruukstas, kaads jau ar mashiinu var aizbraukt pakalj uz to Spaari, nav jau taalu no godeljiem, atrastos ganjau kaads ciema veikals...

Link to comment
Share on other sites

Liekas, ka laiks bus ljoti patikams dry.gif un ari sola normalu lietu ka jau visu nedelju shaja gala! Iipashu gazienu sola 6,7dien smile.gif

edit: macho, tas nebija vinja magjis smile.gif

Edited by darek
Link to comment
Share on other sites

Guest H!vemind
teici gan - wcg vēl stāstīji kā jums bija maģis ar batareikām duracell un visu nakti vilka.

es staastiju kaa bija jaanjos , bet es teicu ka es to magi njemshu liidzi ?

Link to comment
Share on other sites

es kaaash pec 2 dienaam >< >< >< rekur esmu attapigs blaaa meitenes nesadabushu tik iisaa laikaa sad.gif akal dabush piekosties un atluuzt ... kr cik tad iisti cilveeki brauks un kuri negribes braukt pa lietainu laiku jo ljoti iespejams ka varetu liit ... =\

Link to comment
Share on other sites

es kaaash pec 2 dienaam >< >< >< rekur esmu attapigs blaaa meitenes nesadabushu tik iisaa laikaa sad.gif akal dabush piekosties un atluuzt ... kr cik tad iisti cilveeki brauks un kuri negribes braukt pa lietainu laiku jo ljoti iespejams ka varetu liit ... =\

atkal tu prasi jautaajumu uz kuru atbilde jau ir pirmajaa postaa... DOOH!

p.s. man būs laikam 3 vietīgā telts līdz...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...