Jump to content
GIGN Forum

Tava Miilaakaa Peldvieta Pasaulee?


FraG LorD^
 Share

Recommended Posts

nu bļin nēsiet tauta tik stulba!

pareizi būtu: Nu bļin, tauta, neesi tik stulba.

ak jā... man patīk peldēties jūrā un vēl vien dīķis pie Liepājas šosejas sākuma. Kad atcerēšos kā sauc noteikti uzrakstīšu.

Link to comment
Share on other sites

Kaada ir tava miilaakaa peldvieta pasaulee? thumbsup.gif

Man miilaakaa peldvieta ir juura =]

Es, bots buudams, nemaz nesaprotu sho jautaajumu... un taa tava atbilde ir vispaar izsmeljosha. dry.gif

Link to comment
Share on other sites

katru dienu taadi topiki tava miiljaaka dziesma ,miljaaka pelvieta utt.

biggrin.gif Ja tas gan, pirmais bija tiri normals bet shitais jau ir parak recigi, nakamais bus ko tu daritu ja tev uzdotu stulbus jautrajumus. Tu varetu nakotne stradat par psihologu laugh.gif

Bet ja nopietni es peldos vienas karieras, tu forsha klintis apmeram kkadi 16 metri moz vairak, normali lekt ieksha, tikai es biki mizu

Link to comment
Share on other sites

mana mīļākā peldvieta ir ar ūdeni aplūdušas dolomīta karjeras a.k.a. "Kadžas"

norm. dziļums, var lekt no klints (nevar apsisties, jo ir diezgan dziļa ūdenskrātuve)

tiesa gan... tā nav peldvieta, bet tikuntā r0x... ūdens tīrs, bet baigi kaļkains... ūdens nāk no avotiem! āāā... un vel ezers Ungurs rulē

Edited by darker
Link to comment
Share on other sites

Ņu tiešām wacko.gif sāk jau piebesīt...

P.S. Mana mīļākā ir lācīts XD.gif

muahah biggrin.gif es vel pagajushogad tur braucu peldeet, bet shogad sapratu, ka nav noziimes(jeb slinkums un ritenja tehniskas probleemas) un peldu beerzee, pofig uudens slapjsh ir, nekaada shkjirba laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Kaada ir tava miilaakaa peldvieta pasaulee? thumbsup.gif

Man miilaakaa peldvieta ir juura =]

Jūū! Laukā toč baigi karsts, labi, ka nēsāju cepurīti..savādāk dabūtu saules dūrienu un beigubeigās nonāktu tur pat kur šis te..teiksim tā - p1d1nJsH!!11 dry.gif

PS. Jūra r0xj0rZzzz

Link to comment
Share on other sites

biggrin.gif Ja tas gan, pirmais bija tiri normals bet shitais jau ir parak recigi, nakamais bus ko tu daritu ja tev uzdotu stulbus jautrajumus. Tu varetu nakotne stradat par psihologu laugh.gif

Bet ja nopietni es peldos vienas karieras, tu forsha klintis apmeram kkadi 16 metri moz vairak, normali lekt ieksha, tikai es biki mizu

pamuļķis XD.gif tu kādreiz vispār dzīvē 16m esi redzējis? Drīzāk no 16cm tu tur lec, no 16m atsistu visas iekšas un uzpeldētu pēc dienas.. Tas augstums ir apmēēēram 5-6 stāvu māja ~_-

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...