Jump to content
GIGN Forum

Chetors&cilveeks


Goili
 Share

Recommended Posts

Ā un par cilveeku nezinu. It kā jau bija kkāds bazars par to, ka cilveeks vairs nevienam nedirsīs biggrin.gif un labosies, bet tas lai paliek galveno ziņa tongue.gif

nu ja jau vinjam gagu uzlika tad viss kaartiibaa... wink.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Chetor , man vienkarsi kretine tadi cilveki ka tu, kas bezteema kautko dirs es vairakkart esmu bijis serveri un esmu redzejis shos Ivan un nesmu redzejis ka navi pret to kautko atbildetu bet tas ,ka atbildeja ir tikai passaprotami jo nu nevar vislaik kerpiit!

btw es lidz sim neko sliktu pa tevi nedomaju taka tas tavs posts par mani bija lieks par to ka devu antirec tavam admina tiesibam ir cits staasts un tas antirec bija tikai tapec ka adminu ir daudz, bet skatos, ka tu doma savadaak, t.i. ,tie kuri deva anti tie ir *** utt tie kas rec tie ir draugi..

Link to comment
Share on other sites

otrajaa lapaa man apnika lasiit.

1. - CIK ATKARĪGAM NO CS JĀBŪT LAI SPĒLĒTU VISU LAIKU VIENĀ SERVERĪ KUR TEVI NECIEŠ?! Cmon tas ir stulbuma kalngals. Atnācāt ar pirmo iespaidu - sīku, negudru botu bars, kas diršās un taisa nejēdzīgus postus. Tāds iespaids arī ir palicis un attiecīga ir arī attieksme.

Ieteikums:

Turpināt spēlēt ar to pašu niku un turpināt dirsties and so on..

Turpināt spēlēt nomainot identitāti - internetā tas ir viegli izdarāms.

un nr 3. - ieteicamākā un viedākā izvēle - GET A LIFE AND LEAVE ADDICTION TO C-S evil6.gif

Link to comment
Share on other sites

lol pareizi tu tak man ari antirecliki smile.gif

ne tava draudziga attieksme bija pirms tam.ar tevi vnk navs iespejamas nodibinat normalus kontaktus(tas jau laikam tikai man)

un ivan sveicienu es sen nelietoju smiliez.de_2125.gif

un te kas svaigs no malas.Viedoklis , no kada mana drauga

kamer macho foruma nebja ielicis kko pozitivu par navi, visiem bija vienalga.

taad pec kada posta(zhel ka nepateica kura posta) saradas lielie navi aizstavetaji.un goili sajutis ka vinju aizstav tagad dzen sviestu.

Link to comment
Share on other sites

mana atieksme lielaakoties bijusi neitraala ! Tu esi redzeejis, ka es serveri kadam dirsu virsu?? iznemot bucheru un setu jo tie ir ipasi gadijumi ! Es kad mani nereali novac nelieku tadus tekstus ka IVAN RULZZZZ utt bet vienkarsi uzspiezu pogu kombinaciju un eju skatiities neta so to !

P.s tas par to macho vispar ir funny , varbut neesi informets bet mes ar macho spelejam viena teama taka dirsa list man nav ne mazakas vajadzibas un es domaju es tur dirsa nelienu nevienam !

Agraak tiesam vini bija siiki pidinji, kas dirsas , bet nu dazi no viniem ir mainijusies(uz labo pusi) tapēc arī mana atieksme pret viņiem ir mainījusies! tapec riebjas cilveki kas visu laiku beztolka dirss Tikai tapec ka tas ir kruta dirst virsu navi. jo kaa viens serveri kautko uzraksta sakas pamatigs floods ar shiem IVAN un tml saukļiem, kuri parīet nodrišanā tad, kad kāds no navi nošauj viņu(t.i. dirseeju)!

Link to comment
Share on other sites

Man iisteniibaa lasot so topicu gribas uzdot chetoram un visiem parejiem (dirseejiem) kapec visi dirsh virsuu NAVI???? Vini jums k-ko izdarijushi???? confused.gif

man liekas, ka visiem vienkarshi skauzh... wink.gif

Link to comment
Share on other sites

ai labi es savas domas jau izklastiju ko vajadzetu darit sados gadijumos ...

Nu labi to var formulet ari kaa es at nemaku izteikties kaa vel to varetu nosaukt meginashanu lidzinaties macho? bet nu ....

samuray , man liekas, ka ar skaudību te nav nekāda sakara vnk visi skatās uz viņiem pēc tā kādi viņi bija agrāk un nepieļauj domu, ka cilveeki var mainīties!

Edited by ^Ali^
Link to comment
Share on other sites

ai  labi es savas domas jau izklastiju ko vajadzetu darit sados gadijumos ...

Nu labi to var formulet ari kaa es at nemaku izteikties kaa vel to varetu nosaukt meginashanu lidzinaties macho? bet nu ....

samuray , man liekas, ka ar skaudību te nav nekāda sakara vnk visi skatās uz viņiem pēc tā kādi viņi bija agrāk un nepieļauj domu, ka cilveeki var mainīties!

bet kaapeec vinji (NAVI) pashi sevi meegjina uztvert kaa kaa kaut ko zemaaku, vienkaarshi ja tev uzdirsh, tad padomaa, redz kaads tas ir pidinsh, ka nevar klusu pastaaveet. beigaas iznaak, ka vinji pashi sevi nodirsh, bet citi piepaliidz.

vareetu teikt, ka no mushas izpuush ziloni...

Edited by samuray
Link to comment
Share on other sites

shito vajadzes biegas visu izkopet un kada nebalta diena palasit(tapec ludzu nnepieraxtiet vairak par 10 lapam tinete ir darga sad.gif )

tagad tas jau ir smiekligi..

es vnk ieteiktu izvertet kuram ir sakapis galva.un gluzhi ka ali piemineja par agrakiem laikiem.vai agrak ta bija...

P.S. man ta kretine forumi cool2.gif shodien te saraxtiju vairaka neka jebkad veeeeee

Link to comment
Share on other sites

samuray , man liekas, ka ar skaudību te nav nekāda sakara vnk visi skatās uz viņiem pēc tā kādi viņi bija agrāk un nepieļauj domu, ka cilveeki var mainīties!

cilveeki nemainaas, bet tikai pieaug..

un vai nebuutu vieglaak no cs'a chatu nonjemt? nebuutu shaadi starpgadiijumi

Link to comment
Share on other sites

atvainosjos, jo visu tā kārtīgi neizlasīju, be domu sapratu. u nvispār nostājos navi pusē. pēdējā laika ( īstenībā diezgan pasen nu jau ) viņi vairs nav nekādi žurkuļi. arī diezko dirsīgi nav. vienkārši šajā gadījumā chetoram gribējās pagarināt krānu un beztēmā nodirst navi, jo redz, kas tad tie tādi, phe, kautkādi sīki žurkulēni vien ir, phe

Link to comment
Share on other sites

A kapeec kad cilveeks kaut ko dirsh vinjam neliek gagu vai banu? Goili shajaa situaacijaa nepiekaa nebija vainiigs, vinsh vnk atbildeeja uz cilveeka uzbraucieniem un tapeec vinjam gag +veel 66 min ban? : laugh.gif wtf? chetor ko tu dari? smiliez.de_2428.gif

Te nu tu smagi kljuudies - cilveeks ir manas blacklistes pashaa augshaa un taa vien gaidu kaadu izlecienu no vinja puses.

Par situaaciju kopumaa - pilniigi atbalstu NAVI shajaa situaacijaa, un CHETOR - ja ienaak kaads speeleetaajs un admins uzreiz vinju nodirsh, tas toch nav labi. Es vismaz pagaidu, kaameer cilveeks pirmais saaks un tad eju uz pilnu programmu wink.gif.

Link to comment
Share on other sites

piekritīšu Jankam aka Allw0rth ..+ gribu redzēt demo...

daļše - samuray a tev patiktu - ja tevi katru reizi ka ienāktu servakā apdirstu ? kā tu justos ? pasaki man to lūdzu! un kā tu reaģētu uz to pēc 50-100 reizes ??? vai tu nedirstu pretī ???

principā es to visiem saku - un next time - redzēšu kādu no jums lupatām beztēmā diršot navi virsū, ja protams navi nebūs dirsis - banāns ... apnika man jau ... paspēlēsim spēlīti šādi tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest H!vemind

abi divi vainiigi, navi baigais , piem man sola pa purnu , bet kad pasaka lai atnaak taa arii nenaak , chetors nav diez ko sapraatiigs arii ,peec alus padzershanas man viss bija skaidrs..

Bet nu banu vajag nonjemt

Link to comment
Share on other sites

1. nelasiiju visu shitos neskatamos postus,bet piedavaju risinajumu - maini nicku un tadaa garaa!

2. uzraxti ''hude_saytext'' un spelee,nebuus jalasa tas ''tizlums'' !

kur probleema?

Edited by desT-
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...