Jump to content
GIGN Forum

Meegjinaats Nav Zaudeets ;)


Recommended Posts

Sveiki cienijamie GIGN admini(cik formāli, ne? biggrin.gif )

Vēlos mēģināt pretendēt uz kādu tiesību iegūšanu serverī... Kāpēc? Pēdējā laikā sanācis bieži ieraudzīt dažnedažādākos tipiņus ar norecoil, esmu veiksmīgi sadarbojies un to noziņojis serverī esošajiem adminiem, veiksmīga sadarbība tā teikt... Tāpēc domāju, vai nevarētu piešķirt man xb, jo tas ietaupītu laiku nobanot kādu čīteri(atpazīt viņus māku, ir pieredze). Arī online time man ir virs 300h, pirms statu padzēšanas bija ~320h...

Redzēs ko teiks citi... thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

es pat tieshi kautka pagajushonedelj gribeju tevi ieteikt tiesibam, bet nolemu pagaidit, kad pats izdomasi wink.gif

Kaa speletajs - labs

Kaa cilveks - vel neesu sastapis, bet pielauju, ka ir draugos ar smadzenem

rezumē - esmu par

Link to comment
Share on other sites

Sveiki cienijamie GIGN admini(cik formāli, ne? biggrin.gif )

Vēlos mēģināt pretendēt uz kādu tiesību iegūšanu serverī... Kāpēc? Pēdējā laikā sanācis bieži ieraudzīt dažnedažādākos tipiņus ar norecoil, esmu veiksmīgi sadarbojies un to noziņojis serverī esošajiem adminiem, veiksmīga sadarbība tā teikt... Tāpēc domāju, vai nevarētu piešķirt man xb, jo tas ietaupītu laiku nobanot kādu čīteri(atpazīt viņus māku, ir pieredze). Arī online time man ir virs 300h, pirms statu padzēšanas bija ~320h...

Redzēs ko teiks citi... thumbsup.gif

antirec

1. tev mute liela

2. tu izsmej NAVI

3. tu man nepatiic

Edited: set turies

Edited by jerrico
Link to comment
Share on other sites

jaa , man ar neipasi patik tas ka tu apliec navi un, kad vinsh neko neatbild tu vienalga turpini braukt augumaa! Nesaku ka man pasam baigi vini patiktu bet nu tas nav iemesls, lai kaadu noliktu !

Edit:: nu beidz es tiesam atceros ka bija, bet taka man nav gag nevareju uzlikt and kickot negribeejas! Vienu gan es atceros tas bija bez iemesla visu laiku kad skatijos mr kills neko nerakstija ..

Edited by ^Ali^
Link to comment
Share on other sites

eu nu tad jau jāsāk dot visiem, kas ir puslīdz sakarīgi un puslīdz normāli spelē. šoreiz esmu pret principa pēc. ( piedodien man ak jēl )

redboot neuztver personiski, bet nu te pacelsies atkal tas pats jautājums, kas ilgi jau cilājas, vai tad nepietiek adminu ?

Link to comment
Share on other sites

eu nu tad jau jāsāk dot visiem, kas ir puslīdz sakarīgi un puslīdz normāli spelē. šoreiz esmu pret principa pēc. ( piedodien man ak jēl )

redboot neuztver personiski, bet nu te pacelsies atkal tas pats jautājums, kas ilgi jau cilājas, vai tad nepietiek adminu ?

a nav vienalga cik adminu? galvenais, lai var chiiterus nobanot un netaisa 4erni. man jau liekas, jo vairaak, jo labaak(uz xb es domaaju)...

Link to comment
Share on other sites

nez, kaut ka nav pamanits ka vinsh navi apliktu! nu it ka norm keekss, kaut cik jau tusee te, spelet kaut ko jedz, bet vienigi adminu jaa ir daudz! es iesaku chetora tiesiibas parlikt shitam smile.gif jo chetors gan nav ipashi gudrs ar navi aplikshanu! saprotu var kadu prikolu izmest par vinjiem, bet uzreiz ka kads ienak ta vinsh uzreiz IVAN ONLINE un vel visadus bezjedzigus sudus ar capsu, un vnk drsh tik daudz un bez apstajas, man pat paliek kauns vinja vietaa par cilveeku rasi! nu saprastu vel kads tads varetu but, bet ja vinsh ir admins... tas ta isuma

Edited by Bucher
Link to comment
Share on other sites

vienīgais kas man nāk prātā saistībā ar xb došanu redbootam ir tas ka, manuprāt, tu (redboot) nobanosi vairākus cilvēkus nepatiesi, jo tev liksies, ka redzi čītus tur kur to nav. Teiksim kā mani (ar feikniku) chetor nobanoja par wh jo man mērķis raustās (es tik vēlāk iedomājos par šī fakta interesanto pusi - wh atpazīst pēc mērķa raustīšanās).

kas attiecas uz navi, man liekas visi jūs te tēlojat lielos džekus un viņus noliekat. Tagad kaut kādi labiņie esat palikuši.

Link to comment
Share on other sites

nez, kaut ka nav pamanits ka vinsh navi apliktu! nu it ka norm keekss, kaut cik jau tusee te, spelet kaut ko jedz, bet vienigi adminu jaa ir daudz! es iesaku chetora tiesiibas parlikt shitam smile.gif jo chetors gan nav ipashi gudrs ar navi aplikshanu! saprotu var kadu prikolu izmest par vinjiem, bet uzreiz ka kads ienak ta vinsh uzreiz IVAN ONLINE un vel visadus bezjedzigus sudus ar capsu, un vnk drsh tik daudz un bez apstajas, man pat paliek kauns vinja vietaa par cilveeku rasi! nu saprastu vel kads tads varetu but, bet ja vinsh ir admins... tas ta isuma

ko tu ten (pankuuka) puuderee smadzenes, es tevi pashu veel izkickoju apr NAVI aplikshanu un mainiiju tev nikus kad tur raxtiiji visaadu sviestu, tagad tu taads labinjais esi ka pljuutiit gribas veel zini pa chetoru pateikt ka tas apliek vienjus, bet paskaties uz seviim - tu neesi tas labaakais cilveeks ieksh gign servera

ps bucher kur taa jokot iemaaciijies? skautos agraak gaaji?

Link to comment
Share on other sites

labi viņi palika kad es ar kādu imūno adminu sākām aizstāvēt N.A.V.I biggrin.gif bet tas tā ...

par redbooT - hvz, ne es esmu par , ne pret ... par būtu - jo būtu vairāk kas vaktē servaku , pret - adminu pietiek blah blah ...

Link to comment
Share on other sites

jerrico smiliez.de_2428.gif

tu tak vispar neko nerubij sad.gif

lol, es toreiz neko neapliku, vnk tev parak aprobezhota domashana, un aahuuna tu mani toreiz kikoji, tu man tik ar xnick nomainiji tagu uz [GIGN] un vnk izmeta (muahahahaha pats uzeedies)!

sorry par offtopic, vairs neko te nerakstishu!

Link to comment
Share on other sites

Jāpiekrīt Fuj1m,adminu ir jau ļoti daudz.Un taadi kas spēlēs pa nakti,hmm nu neticu es tiem solījumiem.Vienīgais kurš to tiešam apzinīgi pilda ir L-Beast,pārējie visi kautkaa pazuda pēc tiesību saņemšanas.Ā, nu protams Denja ir īpaš gadījums smile.gif.Tas ka džeks normāls,nu ir ok ,bet tad jau sadod macho visiem normālajiem tiesības un visi būs admini.Ka tik nākotnē nesākas tāds pats bardaks kā netgames serveros ,kur katrs bezmazvai ir admins un pilnīga anarhija.

Link to comment
Share on other sites

' date='Jul 7 2006, 11:36'] tad jau sadod macho visiem normālajiem tiesības un visi būs admini

shim apgalvojumam veeleetos nepiekrist, jo apmeeram 50% cilveeku ir absoluuti daunji un veel 40% ir vienkaarshi idioti thumbsup.gif

p.s. par lietu: neredz u nekaadu iemeslu, kaapeec vajadzeetu dot redboot'am tiesiibas. vieniigais, ko dzirdeeju, ka vinjsh ir paliidzeejis adminam nokjert chitokus, kas savukaart noziimee, ka tajaa briidii serverii bija admins, taadad viss chiki poki

Link to comment
Share on other sites

jerrico smiliez.de_2428.gif

tu tak vispar neko nerubij sad.gif

lol, es toreiz neko neapliku, vnk tev parak aprobezhota domashana, un aahuuna tu mani toreiz kikoji, tu man tik ar xnick nomainiji tagu uz [GIGN] un vnk izmeta (muahahahaha pats uzeedies)!

sorry par offtopic, vairs neko te nerakstishu!

nu tad tie tavi pigori bij ritiigie joki un ps nu pasaki tachu kur tu ieamaciijies taa jokot? shock1.gif

pietiks atmazgaaties aj aj bet kaads tu shutniks esi es par taviem jokiem graamatu saraxtiishu un tev pieminekli uzcelshu

sorry par offtopic

Link to comment
Share on other sites

Buchers normāli atrāvās (MUAHAHAHAHA)

par redboot nav bijuši nekādi slikti iespaidi, toreiz, ja jūs domājiet karti Italy, kad tur vairāki cilvēki mainīja nikus un apsmēja NAVI, čota neievēroju, ka redboot būtu kko sliktu darījis (varbūt vienk paskrēja garām), bet nu to, ka buchers izcēlās, to es pamanīju (ACC nost - MUAHAHAHA)!

manuprāt, redboot ir labs kandidāts, jo ja pierādītu, ka spēj labi un pats galvenais DAUDZ ( smile.gif ) adminēt, tas būtu teicami, jo kā jau daudzi redz - cik nav saņēmuši admina tiesības un sērverī vispār nerādās, labi es saprotu, vasara/saule/pludmale, bet tad naxer prasīt to acc, ja labi apzinies, ka nespēsi būt serverī un adminēt?

redboot varētu uzlikt uz test time pravas un tad vēlāk citi varēs uzrakstīt pozitīvo/negatīvo par viņa adminēšanu, cik daudz manīts sērverī utt.

gL

Link to comment
Share on other sites

īstenībā japiekriit Ali ka adminu ir daudz... Dazkaart pat paraak daudz!!! NEdomaju, ka tuvakajaa laikaa butu jadod kadam xb, jo ir taads cilveecinjsh kaa denja, kursh adminee cauraam dienaam. Nedomaju, ka mans viedoglis k-ko maina šajaa gadijumaa ar redboot.

Link to comment
Share on other sites

īstenībā japiekriit Ali ka adminu ir daudz... Dazkaart pat paraak daudz!!! NEdomaju, ka tuvakajaa laikaa butu jadod kadam xb, jo ir taads cilveecinjsh kaa denja, kursh adminee cauraam dienaam.

Zinu, ka mans viedoklis te iipashi neko nemainiis, bet redboot speelee daudz ariii naktiis un ganjau ar admineeshanu veiksmiigi tiktu galaa... + tas ka sakariigs chalis, bet -, ka adminu pietiekami! Nereti tomeer naktiis adminu truukst, un tam ir jaaatrod risinaajums.

Link to comment
Share on other sites

mjaa... es jau shos postus labaak nesaliidzinaashu ar bot1k'a topika postiem...

LOCK plz mad.gif

P.S ja ir personiga nepatika, tad taa arii sakiet nevis "adminu pietiek, bla bla bla..." un citaa topikaa citam cilveekam pilniigi preteejo

Edited by redboot
Link to comment
Share on other sites

mjaa... es jau shos postus labaak nesaliidzinaashu ar bot1k'a topika postiem...

LOCK plz mad.gif

P.S ja ir personiga nepatika, tad taa arii sakiet nevis "adminu pietiek, bla bla bla..." un citaa topikaa citam cilveekam pilniigi preteejo

atvaino, bet nesalīdzini sevi ar bot1ku. cik ilgi tu te apgrozies, un cik viņš.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...