Jump to content
GIGN Forum

Mani Pasutija


JuiCe
 Share

Recommended Posts

Kapec nenem banu nost reson pat nebija par ko RESON busted es jau neesu vainigs ka demka nava vairs tur ?? Ko man darit jo 100 PROCENTI BAN PAR NEKO TAK ES LUDZU NONEMIET NOST JEB PASI ATRODAT TO DEMKU jo es nevaru dabut bans bija pirms 33 dienam

Link to comment
Share on other sites

Tas tikunta neatiecas uz neko visu jau izlasiju JUS JAU ADMINI a ne es taka problema jau jums jakarto un sudzibu sadala mani jau pasutija taka devos pie problemam un ta jau skaitas ka problema Taksto tu kludies. Ja ban butu uzlikts ar iemeslu es te nenaktu sudzeties taka banam nava iemesls es sevi aiztavu. smiliez.de_2428.gif

Link to comment
Share on other sites

Vispar ar jums ir loti gruti sadarboties aha.gifaha.gif Bet Pa maksu nekas nebus biggrin.gif . Esu sakarigs cilveks un domaju sakari chitot es nechitoju bet ka lai pierada jums vo to es nezinu . Piedavaju jums 1 vs 1 ar jebkuru no adminiem ( varbut zaudesu bet pieradisu ka I AM NO CHETER ) Taka luuuudzuuu UnBan me . Stridesos kamer nebusu pieradijis ka es neesu chiteris . DODU MANU GODA VARDU thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Luuudzuu admini ticiet man . unban mani nekad neesu chitojis un necitosu man zell ka ta demka irj au izdzesta bet NOTICIET MAN JA ES BUTU CHITERIS ES NECENSTOS vispar lai man nonem banu ludzu. Ja nonemsiet to banu varesiet verot mani serveri un es pieradisu ka Dj EriX ir kludijies I SweaR For My LIVE smiliez.de_2524.gif

Link to comment
Share on other sites

Bleeeee nu es aceros par ko bans bija SORY visi admini me ar a smiliez.de_2125.gif Man Banu toreiz ulika pa mat vai pa spam ble ATVAINOJOS JUMS VISIEM NO VISAS SIRDS Bet tikunta nevajadzeja likt BANU PERMINETLy es nozeloju savu izdarito un vairs nekad nespamosu un nelamasos uz nevienu APsolu un zveru . Ludzu admini nonemiet man to banu es jums ludzu no visas sirds es negribeju ta darit un tagad zinu ka bez gign servera nevaru . Jo parejie serveri nava tik labi ka jusu TAKA LUDZU ADMINI APZELOJIETIES UN UNBAN MANI LUDZU CERU UZ JUSU LABAJAM SIRDIM UN ES NOZELOJU PAR SaVU IZDARITO.

post-17-1151857876.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nu tad bus man atbilde ? Ja gribat 1 vs 1 uzraut iedosu skaipu varam sarunat TIKAI ADMINI LAI RAKSTA mans skype cy6ka1992 sis mans

1 vs 1

Location - Eljiks

Price - 20 Ls

Player - cy6ka1992

tagad zinu ka bez gign servera nevaru . Jo parejie serveri nava tik labi ka jusu

Vecais - tev vajag aiziet pie ārsta! CS ir tikai spēle! 4uJI

p.s līzt pakaļā vecais tu baigi labi pieproti, tikai tagad jau ir pa vēlu, jo vajadzēja padomāt pirms spamo sūdus!

Edited by bukuciS
Link to comment
Share on other sites

Zini pec ka man tas izklausas? pec: "AK ludzu admini jel apzhelojaties jel nonjemat baaninju ak miljie admininji esmu nezheligi labojies nozheloju ar visu sirsninju". Ja nu pec ta man tas ari izklausas. Tev vel nav pielecis ka shadus banus nenjem nost?

Link to comment
Share on other sites

Kapec savadaks ? Tas ka es jums ta nepielaizijos biggrin.gif , bet es piekritu ka es kludijos ka bans bija par neko TA BIJA KLUDA bet katrs cilveks var kludities vai ne ? Bet es jms atvainojos un paludzu vai var nonemt vai pat ari uzlikt banu kaut uz to menesi bet ne perminatly ! Loti patik jusu serveri spelet ir normali admini un sakarigi cilveki taka es paludzu vai var nonemt vai pamazinat bana terminu (nevis uz perminatly bet uz kadu menesi vai uz nedelu vel jo kaut gan 33 dienas esu nogadijis un sapratis savu kludu )

post-17-1151859196.jpg

Link to comment
Share on other sites

Kapec savadaks ? Tas ka es jums ta nepielaizijos

Vecais varēji vismaz izdomāt vienu nostāju pie kā palikt, jo patreiz pats nonāc pretrunā ar sevi, jo tu d1rs, ka nepielaizies, lai gan pats saki šo!

Jo parejie serveri nava tik labi ka jusu

Ludzu admini nonemiet man to banu es jums ludzu no visas sirds es negribeju ta darit

smile.gif

pamācies pareizrakstību un noskaidro kā rakstās

perminatly
Edited by bukuciS
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...