Jump to content
GIGN Forum

Dziesmina


Mr.Kill
 Share

Recommended Posts

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ev paklausies mazo smirduli , šito labak ieceko . Moš mazak SMAKOSI .

Cik gruti ir iedomaties, kur tads lohs ir radies,

jo ne katru dienu ar tadu nakas sastapties ,

bet reiz ta ir sanacis , ka man ir sastapties ar tadu nacies.

Cik kruts tu juties ,

labak ej skuties.

Tavu stulbumu visi redz ,

tikai pats ne .

Bet smirdigi lohi , jau neko nerdz un nedzird !

Tikai dirsa list mak.

Un , kad vini sak ,

tad vairs nezin kad stat !

Edgar tu smiirdi , smiirdi , smirdi.... , smirdi..... ,

Edgar tu smirdi smirdiiii , smiirdi ..... , tavai dziivei nav jeegas , ej un pakaries !!!!

Atceroes , paris gadus atpakal nometne , pus komandai zobus soliji izsist

Bet tie visi ir vieta ,

atškiriba no tavam smadzenem , kuras ta nav !

Cik gudrs juties stastot citu tekstus un idejas , ka tas butu tavejas !

Un sauc tas par savejam .

Bet tev jau tadu nav .

Tev neka nav.

tev nav tavejo ,

kurus vari saukt par savejiem !

Tev vispar nav draugu !

Kuri tevi sauktu !

Un ja ari sauktu ,

tad tikai , lai tev mauktu !

Edgar tu smirdi smirdiiii , smiirdi ..... , tavai dziivei nav jeegas , ej un pakaries !!!!

Sporta diena , kad nogrudu tevi smiltis , pus skola mani apsveica un slaveja ,

kamer tu atkal visiem purnu izškaidit soliji,

un acis boliji.

Visa skola tevi apdirš ,

un piepiš !

Personigi neredzu jegu tavai eksistencei.

Ja nu vienigi pakalas slaucišanai

Un pena sukašanai !

Edgar tu smiirdi , smiirdi , smirdi.... , smirdi..... ,

Edgar tu smirdi smirdiiii , smiirdi ..... , tavai dziivei nav jeegas , ej un pakaries !!!!

Baigo reperi meta ar stiligam kurpem .

Nopircis blingu vispar gangsteru juties ,

lai gan isteniba nekas vairak par stinkeru neesi !

Nesaksim runat par tavam pleznam ,

negribas man bernus biedet !

Bet tevi tas neuztrauc ,

tapat ka tava smaka !

Bet ko nu tur vairs ,

Tapat spriedums zinams , ka tevi vajadzetu saukt par loh,

Bet tev jau poh !

Tapat ka tava smaka !

Edgar tu smirdi smirdiiii , smiirdi ..... , tavai dziivei nav jeegas , ej un pakaries !!

Pirms tu kadam ko dirs , pasties uz sevi un padoma divreiz !

Un pirms tu saki , lai kads atbild par saviem vardiem ,

atbildi par savu smaku !

Edgar tu smirdi , tu pirdi , tu boja manu sirdi

Edgar tu smirdi , tu pirdi , tu boja manu sirdi

Edgar tu smirdi , tu pirdi , tu boja manu sirdi ! Ak , ja un vel smird !!

macho lūdzu smile.gif Tikai garumzīmes nesaglabajās txt failā sad.gif . Un beiags pats uz vietas piedomāju biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Cik gruti ir iedomaties, kur tads lohs ir radies,

jo ne katru dienu ar tadu nakas sastapties ,

bet reiz ta ir sanacis , ka man ir sastapties ar tadu nacies.

lmfao.gif

smiliez.de_265.gif

āhahaha ideāli vārdi. Un tajā dziesmiņā tā bija vienīgā bilde ar viņu, kas ir pieejama?

Link to comment
Share on other sites

Guest blody

kas veel tev skanees? es tikai gribeetu redzeet kaa tu dziivee par kko taadu atbildeetu kaadam citam jo cik saprotu relouders ir 0

Link to comment
Share on other sites

kas veel tev skanees? es tikai gribeetu redzeet kaa tu dziivee par kko taadu atbildeetu kaadam citam jo cik saprotu relouders ir 0

pielieto smadzeni kādreiz. Nafig viņam kādam citam būtu jāatbild par to ko viņš ir veltījis relouderam?

Link to comment
Share on other sites

kas veel tev skanees? es tikai gribeetu redzeet kaa tu dziivee par kko taadu atbildeetu kaadam citam jo cik saprotu relouders ir 0

es gribeetu redzeet, kaa kauko taadu, ko pasaciija mr. kill par relouderu, tu reaalajaa dziivee pateiktu urlu baram thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest blody

pielieto smadzeni kādreiz. Nafig viņam kādam citam būtu jāatbild par to ko viņš ir veltījis relouderam?

pielieto smadzeni un mosh sapratiisi ka es to biju domaajis "ja mr.kill iedomaatos uztaisiit taadu dziesmu par kaadu citu " kuram nav tik ljoti pohuj kaa relouderam (kautgan esmu paarliecinaats ka vinjam nebuutu pohuj , bet vinjsh vnk neko nevar izdariit) un paldies par warn lvl es jau kaadu gadu vai ilgak nebiju sev zem profila redzeejis kkadus %

<edit>

macho Posted on Jul 4 2006, 14:39

? man liekas blody ir big muļķis!?

same for u

Edited by blody
Link to comment
Share on other sites

warn levels tev ir par šo. Man nav jāzīlē visi varianti kā tu ko biji domājis. Pēc tava teksta

es tikai gribeetu redzeet kaa tu dziivee par kko taadu atbildeetu kaadam citam jo cik saprotu relouders ir 0

ir lieliski redzams, ka tu gribi lai kills par relouderam veltīto dziesmiņu atbild kādam citam. Tāpēc - kā jau peins teica - vari iet atbildēt urlu baram par to ko teici mr. kill smiliez.de_2428.gif

totāls big muļķis.

Link to comment
Share on other sites

Guest blody

skaidri var redzeet tikai to cik tu esi aprobezhots ar saviem gudrajiem tekstiem un par to ko es gribu tik droshi vari nespriest un par smiliez.de_2428.gif es vispaar kluseeju,

tachu zinot ka tev atkal beigaas buus taisniiba es vairaak nestrideeshos wallbash.gif

Link to comment
Share on other sites

Man tiešām ir skumji ka tu esi big muļķis. Man ir skumji redzēt arī to kā tu mētā vārdus bez pamatojuma. Tavu tekstu izlasot (tas teksts bija tik stulbs) man gribējās vienkārši bļaut. Tā skaļi. Bļaut "KAS PAR STULBUMU". Pēc brītiņa es vienkārši atslābu.

respekt, tevi laikam tas afraid sūds ir padarījis par kaut ko ļoti līdzīgu loham. Vismaz Hivemind točna (man gan ir smagas aizdomas, ka viņš jau tāds bija). Es esmu diezgan drošs, ka neviens no jums nav stulbs. Patlaban gan, redzams ir tikai pretējais un lielās devās. Kā jau teicu, skumji...

mellow.gif

Link to comment
Share on other sites

kas veel tev skanees? es tikai gribeetu redzeet kaa tu dziivee par kko taadu atbildeetu kaadam citam jo cik saprotu relouders ir 0

Bļin macho, Tu esi tāds pats "lupers" kā Set. (mācamies vienā klasē, takšto pazīstu viņu). Besī, ka piesienās vārdiem nevietā + no mušas cenšas uzpūst ziloni. dry.gif

Anyway, ja izlasītu to teikumu vēlreiz pamanītu izceltos vārdus, respektīvi: "par kko taadu", tātad nevis par TO pašu, kā domā Tu macho, bet gan par kko TĀDU tobiš tādu pašu tikai veltītu kādai citai personai, kura to neuztvertu tik vienaldzīgi kā relouders.

Zinu, ka bāžu degunu citu darīšanās, bet izlasot Tavu tekstu man vnk gribējās TĀ BĻAUT (vnk skaļi bļaut)!! Taču pēc brītiņa es nedaudz atslābu! dry.gif

Link to comment
Share on other sites

zabei, tam vairs sen nav nozīmes. Vispār jau izskatās, ka es tiešām kļūdījos tajā sakarā, jo domāts bija savādāk, bet blody pēdējais posts tik un tā pārsita visu.

Btw Mr. luperu noteicēj, es nepiesējos nevienam vārdam. Un to dry.gif smailiju zasuņ sev.

p.s.

Un vispār ir idiotiski pieņemt "par kaut ko tādu kādam citam". Jo šajā gadījumā nebija cits, bija relouders. Tikpat loģiski būtu salīdzināt gadījumu kad viens 13gadīgais piekauj otru 13gadīgo. Tavuprāt Mr. Luperi, būtu loģiski pateikt viņam "oi es gribētu redzēt kā tu piekauj 19 gadīgu!!", ko?

kā jau teicu, zabej!

Link to comment
Share on other sites

oooo worm , tas toč bija pa tēmu biggrin.gifbiggrin.gifsmiliez.de_2551.gif . Es blody un macho ēēēē... kā to labāk pateikt ..... domu apmaiņā , Īpaši neiedziļinājos , tikai sapratu , ka macho biķ pārprata blody teikto . Savukārt blody varēja vnk paskaidrot macho , ko viņš ar to gribēja teikt .( Sorry , ja netā sapratu) .

es tikai gribeetu redzeet kaa tu dziivee par kko taadu atbildeetu kaadam citam jo cik saprotu relouders ir 0

Tu esi pareizi sapratais . Un man nevajag nevienam citam par ''ko tādu atbildēt'' , jo ir tikai viens un vienīgs pilnīgi bezsmadzeņains cilvēks uz zemeslodes , tas būtu Relouder !!!

Edited by Mr.Kill
Link to comment
Share on other sites

Guest blody
skaidri var redzeet tikai to cik tu esi aprobezhots ar saviem gudrajiem tekstiem un par to ko es gribu tik droshi vari nespriest un par smiliez.de_2428.gif es vispaar kluseeju,

tachu zinot ka tev atkal beigaas buus taisniiba es vairaak nestrideeshos wallbash.gif

paarshaavu paar striipu bet par afraid arii nebija jeega puksteet no tawas puses jo tam ar mani nav nekaada sakara - es ar vinjiem esmu saistiits tik pat maz kaa ar tewi jo labi ja reizi divaas nedeeljaas esmu maajaas un tur nekas nenotiek - visi ik pa briidim pamet klanu un stulbi seezj kanaalaa jo bez manis jau cw sarunaat nevar.

Kaa jau esmu teicis agraak es cienu gan tevi macho gan arii wormu un paarejos kas gign ieguldiijushi lielu dalju sava briivaa laika , tapeec sorry par diezgan nepamatotajiem tekstiem tavaa virzienaa , vnk izveda taa tava piebilde ka es esmu muljkjis un arii otrais variants ar big priekshaa confused.gif

Link to comment
Share on other sites

ak dieniņās, cik ilgi tu mani pazīsti un cik nopietni tu uztver uzbraucienus no manas puses.

it īpaši tik lolisku kā big muļķis.

how rupji!

p.s.

bigšitele - oi nu tādu otru kā relouders ar uguni nesamaklēsi.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...