Jump to content
GIGN Forum

Dziesmina


Mr.Kill
 Share

Recommended Posts

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Njāāāā ..... smile.gif . Bet kā jau daudzi ir teikuši vajadzēja vairāk bildes ar pašu Reloduer biggrin.gif . Nekas , gan jau nākotnē izdošu jaunus singlus ar jauniem klipiem biggrin.gif .

taatad kaads klips tev tomeer jau ir? huh.gif

p.s. par to bilzhu iztruukumu jaapiekriit.

Link to comment
Share on other sites

pilnīgs  shit.gif

sākumā jau biju nolēmis, ka neklausīšos, bet pēc pāris pozitīviem komentāriem, domāju, ka jāpamēģina. velti izšķiestas 4 minūtes.

...teica rr, no kura nekas pozitiivs nav dzirdeets 10 gadus.

Link to comment
Share on other sites

smile.gif Man šī dziesma jāiedzied ir labākā formātā , tad klipa uators viņu ierakstīs diskā un nometnē Relouderam būs jāklausās šī dziesma 24 /7 biggrin.gifsmiliez.de_2551.gifsmiliez.de_2551.gifsmiliez.de_2125.gif29.gif40.gif29.gifLatvia2.gif

Aāā un nometnē Relouderam nav istabas biedru biggrin.giftumbleweed.gif

Link to comment
Share on other sites

zheel mister kill ka tu nomiizi man atbildeet par to ko netaa man sa**rsi sad.gif

''thu neustraucies'' savaa naakoshajaa dziesmaa vinjsh to noteikti izdariis.

p.s. ko noziimee sarsi?

Link to comment
Share on other sites

davido , tik zemam smadzeņu līmenim kā tev vispār nav vērts neko atbildēt !!! Tāpat nekas neaizies ! Un pirmais pierādijums tam ir ka tu prasi man atbildēt , ja tu pats 1. sāki dirst ! Tā kā 29.gif29.gif29.gif

Link to comment
Share on other sites

es laikam neizteicos pietiekami skaidri. lemme rephrase that

lol, allworths baigais rr eksperts atradies. laugh.gif

viņš vienkārši mani zin, zin, cik es esmu negatīvi noskaņota persona, kurai ir ļoti liela nosliece uz diršanos sad.gif

ā, un es piemirsu pateikt, ka es nekad nesmejos sad.gif

Link to comment
Share on other sites

eu MISTER fakts ir taads ka netaa muti man maaceeji paraadiit un pat pieaicinaaji uz skaidroshanos bez neta starpnieciibas un kad mircaa prasiiju kad un kur tev mistiskaa veidaa nolagoja nets vai arii kkaa pats no sevis kvitojaas mirc...kaa tad taa? un peec kaa tieshi tu spried par manu domaashanu ja tu mani pat redzeejis neesi? peec kaa? luudzu citaatus un secinaajumus...ir taads labs teiciens - gudri dirst nav malku cirst!

Link to comment
Share on other sites

Ziniet kapec man ir naplivat shitam visam shitam ^^ Tapec kad tur ir 50% patiesibas .... Pirmkart jau par to pashu aktivako smaku ... Hmz... tas radas luk shada veida ... skutans a.k.a skukeens izdomaja shadu prikolu un visi dibentinja slidetaji saka atdarinat vinju taka pashi saprotiet ... Nju tas taa ... Tas lai jums atfreshinatu domashanu ... Saprotit jeega sist man kadu cilveku ja vins tapat nekur talu netiks ... Tikai vienigi sho vel dumjaku pataisiishu ... Un kas te rakstija kad es esmu 0 ... Vecit ei noshaujies ... smiliez.de_2428.gif Un mr.kill biggrin.gif Man na istabas biedru biggrin.gif Nu un ... es tur braucu izklaideties vai kaa ?? karo4e noshaujies un man ir pilnigi pff par to kas skanes biggrin.gif Kaut vai jus nodirshiet mani ... redzesim ka izies pec nometnes smiliez.de_2428.gif nju kill tagad tu esi kruts ... uztaisiji muzonu realako un moviku tu ir kruts .. Vso navi liekat par labako klanu gigna .... vai to tu gaidiji kad visi teiks ... nee ... Tikai tie kuriem jus dibentinju laiziet lai tiktu kat kur ...

Nju ta un es nezinu vai es to visu slikto jusu ivanenu reputaciju izveidoju ... parasti jau jus ta dariet mazinjie kad jus apbizho un jus visu noveliet kadam citam ...

Nju labi ko es te variishos ... Kas grib tic tam shitam kas ir totala aplamiba, ore padoma objektivi ...

Aa un piekritu bukucim kad ivaneni sho te ir paveikushi lai paceltu savu reputaciju, bet nju es nez ja jums tas skiet tik reali tad es ir beigts suns kuram ir uzmiists un uzdirst ...

Un worm ... biggrin.gif Aiz loga tiktiesham labs laiks , tikai ne n.a.v.i 24/7 Cs biggrin.gif

Lab uz jautajumiem atbildeshu mirca ... Relouder @ irc.lv

Man vairs nav nekas sakams par sho shitu ....

Link to comment
Share on other sites

Izlasot tavu iepriekšējo postu man kļūst skaidrs kā tu iepazīsties ar cilvēkiem. Nevis vienkārši normāli runājot, bet lienot dibenā. Līdz ar to - tas ka es ar goili un mr. kill varu normāli saprasties tev nozīmē to, ka viņi ir ielīduši man dirsā, jo citus variantus tu vienkārši nezini. Nu skumji, ko tur daudz vēl teikt.

Jā, kādreiz nodirsu, nenoliedzu. Un ko es pūšu ja nav noslēpums? Pretējo varbūt?

Pēdējais teikums vispār - SAKARS KUR TU RODIES smiliez.de_2428.gif

Link to comment
Share on other sites

Lasot visu sho sviestu man tik naak smiekli un nevis par Relouderu, bet gan par jusu leeticigumu un stulbumu smiliez.de_2125.gif

Mr.Kill ko lai saka, redzu ka tev smadzenes nepietiek, lai pateiktu ko tadu vinjam sejaa! Tu tik ko tadu saki tikai tad, kad tev aiz muguras stav bars zirgu aka pedinju! stfu.gif Tu tag liecies kruts ne? Dirst par to ko pats nesajeedz! Uztaisiiji dziesmu ar "stiligako" videoklipu pasaulee! Iemacies vismaz repot, atzisti ka tev nav balss, neko stiligu dziesmaa neredzeeju, nedzirdeeju!

nooke , tieši tā ! Mēs savu slikto reputāciju ieguvām pateicoties Relouder ! Un tāds lielākais izlēciens bija kad viņš Bijach māti nosauca par eh....ehmm........ suņu matīti !!!!

Ha ha ha, jus un slikto reputaciju delj reloudera? smiliez.de_2125.gif ahahaha, vaax! Ko vel nesadomasi? tas jus ar savam isajam smadzenem visu sev gravaat, daudz dirshot pa labi pa kreisi + vel spelejot negodiigus cw ar runajoshiem HLTV smiliez.de_2428.gif

Atceros jusu kurto ideju izvirzities uz WCG, rofl man kauns butu ja parstavetu N.A.V.I - nomushisim absoluti visus ienaidniekus (ka tik tads nebij sakotnejais nosaukums?) latvijas izlasi!! smiliez.de_2477.gif

Kautvai man taga tas ir pofig, i dont play cs enymore smiliez.de_2428.gif

Dziesma ir par Relouderu jeb kā viņs tagad sevi dēvē ''pure-lv'' . Dziesmas tekstā ir minēta 100 % patiesība !!!

ha ha ha, devee sevi par Pure-lv LMAO un vel 100% patiesiba!!! pag pag tu kautko nejauc? Tas ka vinjsh spele ar manu regjistreto niku gignaa nenozime ka vinjsh mani telo, kam tas vispar jazin ka tas neesmu es, bet Relouder? No taa visa tajaa "Uber Krutajaa dziesminjaa" leilakaa dalja nemaz nav patiesiba takaa nevajag te sapnjot pa makonjiem kads gan ir Relouders, patiesiiba ir taada, ka tu pats notici saviem izgudrojumiem smiliez.de_2428.gifnew_silly.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...