Jump to content
GIGN Forum

Recommended Posts

piemeeram es gribu uzlikt uz sava kompja 3 cw serverus (zinu ka mans kompis pavilks vinju ,ja pareizi uzlikt cw serverus )

pasakiet man ,ar kaadu progu vareetu uzlikt toz serverus ,lai iespeejams nebuutu nekaadu lagu?

Nu vienkārši portus serveriem nomaini...

Link to comment
Share on other sites

īstenībā man šķiet, ka nav tādu pluginu vai kā cita, kas tev tik radikāli palīdzētu un uzreiz tev nebūs lagi. Galvenais, lai tev nets un pc to visu pavelk. Un kā jau viens teica, nomaini portus serveriem, ja gribi lai tie šancētu vienlaikus.

Edited by AlusDaris
Link to comment
Share on other sites

idinj tie nav plagini , violent1.gifviolent1.gif ,bet progas liidzigas hldsupdatetool,dedicated server,

liidziigu progu NAV!!! HLDS it vieniigais ar ko iet serveris! uztaisi hlds.exe 3 shortkatus un katram pie target raxti: -port 27015 otram -port 27016 un 3ajam -port 27017 par lagiem atkariigs no neta un PC!

Link to comment
Share on other sites

ejat izgulaties! ja tu iznemsi ara tos pluginus tad ari bus mazaki lagi un taisi serv uz linux, linuxam naak lidzi tada proga ping booster! un windows serveri bez lagiem ir gruti uztaisit.

Edited by myst
Link to comment
Share on other sites

piemeeram es gribu uzlikt uz sava kompja 3 cw serverus (zinu ka mans kompis pavilks vinju ,ja pareizi uzlikt cw serverus )

pasakiet man ,ar kaadu progu vareetu uzlikt toz serverus ,lai iespeejams nebuutu nekaadu lagu?

Kādus Vēl 3 serverus? smiliez.de_2551.gifsmiliez.de_2551.gif

Kas tad tev pa agregātu, Cik Cpu un cik Gigabaiti rams un kas pa krutu netu? smiliez.de_2524.gifsmiliez.de_2551.gif

Link to comment
Share on other sites

tici - ir.

bet vai tieshaam neviens nezin neekaadu progu,iznjemot dedicated server un hldsupdatetool??????? dry.gif

draugs - naftu dzersi?

tev laikam vilciens paari galvai paarbraucis

njem nost visus fuflo t.i. - amxus, darbojies caur, + satviiko savu kompi peec shii video (nekas nevar nobrukt) un tev neriis windows tik daudz resursus respektiivi nebuus lagi vairaak vai mazaak

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...