Jump to content
GIGN Forum

Par Anticheatu...


Recommended Posts

C-D ar nav nekaads labais anticheets dry.gif labaak liec daudz LABUS adminus un tas buus labaak par jebkuru antichiitu...

Bet ja tikuntaa gribi to HLguard tad pie metamod\plugins.ini pieraksti

win32 addons\hlguard\dlls\hlguard_mm.dll (ja tev vinsh atrodas addons\hlguard mapee

ja naak klaat kaads .cfg (nezinu jo pats nelietoju) tad ieliec cstrike mapee un server.cfg pieraksti exec nosaukums.cfg

P.S 3ncOunTer no spamoshanas juus populaaraaki nepaliksiet dry.gif

Edited by RavenHolm
Link to comment
Share on other sites

labak neliec neko ja nemaaki biggrin.gif

Kas šitais par botu (nepārprotiet, tas nav cs, bet gan lieta sadzīvē naughty.gif ) uzradies ? Ne tu mani mācīsi kā man likt un ko likt. Btw ja tev k-kas negāja un tml tad ko lai saka... ej dirst

RavenHolm`am : Nu tā jau ir, bet ja nu džeks grib kādu anti-čītu...

Link to comment
Share on other sites

Personīgi es daru ļoti vienkārši. Protams tas ir maz efektīvi pret tiem čīteriem, kas sēž mājās aiz sava lielā 21 collīgā monitorā ar lielām brillēm, un spaida podziņu end un dabū uzbudinājumu no tā. Īsāk sakot esmu pāris reizes redzējis klubos čīterus, un ziniet ko, no kluba tās dažas reizes viņi izgāja ar lauztiem pirkstiem. Tā kā es domāju viņiem būs mācība vismaz klubos vairāk nespēlēs ar čītiem.

Link to comment
Share on other sites

Visus cilvēkus kur es zinu kuriem ir Win98 (pāri 10 cilvēkiem no dažādiem Latvijas ranojiem) SS Client vispār nevar palaist. Personīgi es arī uzmēģināju uz viena Win98 rezultāt. Palaižot SS client PC uzkarās, lai arī cik jaudīgs tas nēbūtu un vienīgais kas līdz ir restarts.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...