Jump to content
GIGN Forum

Elik


krish
 Share

Recommended Posts

  • Replies 144
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

laugh.gif Oj, kopuma bija labi. (pashlaik rakstu alkahola reibumaa jo vilcienaa veel dzeeru (jaa es paspeeju tik maajas + picu no chillii ieriit))

Saakumaa seedeeju baraa ar paaris chubariem un panjeemu alinju. Protams man vajadzeja noteelot kruto un palieliities kaa es jaanjos izdzeeru 14 sec vienu 0.5 alinju. Taa nu mani pierunaaja atkaartot to, un ja es idzershu vismaz 14 sec laikaa man uzliks veelvienu 0.5. Saakumaa domaaju buus kauns par savu neveiksmiigo meigjinaajumu, bet beigaas izdzeeru ~12.5 sec laikaa. Zbis veelviens alinjsh. Peectam devos uz tornado pro, kur lieliski pavadiju laiku. Saakumaa stati man bija taa teikt izcili, liidz briidim, kad ljaunais hallow life man saaka dod piipeet zaaliiti un es saaku dzert alu masiivos daudzumos. Beigaas nokaveeju autinju uz maajaam un forshi luudzos, lai kaads ljauj palikt pa nakti. Man patika Rayusa atruna, ka es nevareeshu aizmigts, jo vinjsh njemsies ar savu meiteni, vai iks-meiteni. Beigu beigaas man mamma piezvanija un pateica ka kursee tagad vilciens uz maajaam un beigu beigaas esmu sveikaa maajas.

P.S. Erika uber riil ekshen kreslis bija forsh un anfisas aplikshana arii tiiri ieruleeja. laugh.gif

Paldies visiem, kas ieradaa, bija jautri ! cool2.gif

EDIT: izlaboju paaris gramatikas kljuudas.

P.S.S. Es necik nesamaksaaju un prosta noseejeeu laikam 4h pie pc.

Edited by Koshkers
Link to comment
Share on other sites

Mjāā bijjj lapzz ^^ Ja kāādam vajag bildes, tad visas ir pie manis un Dj erix smile.gif

Davaj iepoustijat bilzhu sadaljaa vai arii te, buus prieks gan man, gan citiem. wink.gif Viss, es i iet chucheet.

Link to comment
Share on other sites

njaa bij norm tik es dabuju 20 km uz majam iet ne vilciens ne autobus vairs negaja unsure.gif

ar to arī apsveicam.. evil6.gif

bikucīt galva sāp un uz darbu jāiet sad.gif bildes vnk, lol. pasākums bija zaibis, tik pa maz laika. vajadzēja uz kādā 10h 31.gif

Link to comment
Share on other sites

man ir slikta duusa, sap galva un mani parnemusi velme dirst skidru vielu.

tad dari tā... pasākums bija foršs, baigi patikās. Vajadzētu tādus uzrīkot biežāk, un tad no 10 rītā līdz 10 vakarā ar visu šmigu utt.

Link to comment
Share on other sites

5km/h ar kaajaam, ja normali iet, vai ta nee? smile.gif

redzot to ka vins iepostojis to postu ir 6:58, tad tas ari veretu but tas laiks kad vins paarradas ^^. es vakardien neatcer nevienu raundu, un tikai tagad poha atlaida. darba esmu neparsepjams, neko nevaru izdarit. bet sis mokas ir ta verts.

Edited by HoLLow_LiFe
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...