Jump to content
GIGN Forum

Party


Rabbit-
 Share

Recommended Posts

/me te taa padomaaja dereetu taakaa uztaisiit kaadu tusu ne ? /me kaa liepaajniekam vispaar ari nebuuut probleemas savaakt savus 118 | cilveekus un mesties uz Rigu. Vareetu taa kaa peec Jaunaa gada ? Sakiet ko domaajat ?? No manas puses buus 4 cilveeki tochna un ja nu veel pacenstos sarunaat paaris Liepaajas cs strikerus biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 123
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

smiliez.de_2125.gif ;D *me reec

nekaads bezsakars,izteicu savu viedokli -tupa ideja wink.gif

Link to comment
Share on other sites

blje vbyuer, tu, cinci mazais beidz vienreiz bezsakaraa postot.. puisis nopietnu ideju izsaka, a tu te dirs.. ja nav ko teikt - paklusee...

2 rabbit- doma neslikta, lai gan dazhi veeleejaas uzriikot tusu liidz jaungadam. es personiigi esmu ar mieru peec jaunaa gada, tag jaasarauj skolaa, jo akadeemiskie paraadnieki tiek izmesti, kas mani ne paaraak apmierina... peec jaunaa gada varbuut atsaakshu CS speeleet, varbuut arii uz tusu aizbraukshu..

Link to comment
Share on other sites

Nu vot vismaz viens cilveeks ar normaau domaashanu .. laugh.gif Nu taa viss vienmeer saakaas ar to riikoshanu - varbuut kaadam ir kaads priekshlikums kur kaa ? Ja juus buutu gatavi braukt uz Liepaaju no problem, bet nu no pieredzes zinu ka ka neviens nekur negrib vilkties no savaam maajaam blink.gif

Taakaa varbuut vareetu izteikt piedaavaajumus smile.gif Izsakiet savas domas gigi.gif

Link to comment
Share on other sites

nuu.. dalju tautas no 118 paziistu.. wink.gif it iipashi mazo padlu bulls.. par to vai jums braukt uz riigu vai ne.. sure.. brauciet.. gan jau kaut ko sadomaas... tauta jau buus oki doki.. savaksies kadi 10 purni nu i ies alinju iedzers...

Link to comment
Share on other sites

/me te taa padomaaja dereetu taakaa uztaisiit kaadu tusu ne ? /me kaa liepaajniekam vispaar ari nebuuut probleemas savaakt savus 118 | cilveekus un mesties uz Rigu. Vareetu taa kaa peec Jaunaa gada ? Sakiet ko domaajat ?? No manas puses buus 4 cilveeki tochna un ja nu veel pacenstos sarunaat paaris Liepaajas cs strikerus biggrin.gif

Liepajas OCD? smiliez.de_2523.gif

Link to comment
Share on other sites

I`m in! bet tikai peec jaunaa gada.

Link to comment
Share on other sites

Kaadu Siguldu!? Riiga DEREES! Nu ja tais tuss me piedalaas partytime2.gif ! Me grib patuseet ar GIGNERIEM smiliez.de_2076.gif Kapeec obligaati vaig nenormaalo tautu?! Lielaaks bardaks! Pietiktu arii ar kaadiem 10. Nu man jau nav nekaa pret lielu tautu. Jo lielaaka tauta jo labaak smiliez.de_29.gif ! Tikai ar meeru new_all_coholic.gifsmiliez.de_82.gifsmiliez.de_2469.gif . Katraa zinjaa ja taisa disko pljesko me piedalaas!

Link to comment
Share on other sites

nu tad taisa iepriekseejaa vietaa... tobish salmu krogaa... varetu piemeram 3 janvarii.. 15.00 ... taa ir 6diena tapec visiem briiva.. parejiem man liekas ir briivlaiks tajaa laikaa... Tik vaig pateikt offic kas buus.. nevis kaa pagajusho reiz.. buus buus un neatnaak.. tongue.gif tapec buildojam saraxtu un aidaa...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...