Jump to content
GIGN Forum

Latviešu Oldskūls


meniks
 Share

Recommended Posts

Visā visumā jūs te varētu iespamot kādas latviešu oldskūlās dzismas kuru vārdi ir zināmi gandrīz katram, vienkārši sanāk izbraukt no valsts, un ilgi esot prom gribas paklausīties kaut ko latviešu valodā. Pagāšvasar bija līdzi PV - Veronika ( tikai ) u nats atstāja zināmu iespaidu. nu es domāju kaut kādas labvēlīgā tipa dziesmas, PV vecās foršās, pērkons utt.

karoč jebko, kas ir latviski un +/- ir zināmi vārdi.

Link to comment
Share on other sites

Pērkons - Slidotava smile.gif

tu slīdēji pa slidotavu un klusi pavādīju es uz baltā sniega ēnu tavu, tu slīdēji pa slidotavu... tu slīdēji pa slidotavu un klusi pavādīju es uz baltā sniega ēnu tavu - tu slīdēji pa slidotavu... (LOLLLLLLLLL)

Edited by slow hands
Link to comment
Share on other sites

Pērkons - Slidotava smile.gif

tu slīdēji pa slidotavu un klusi pavādīju es uz baltā sniega ēnu tavu, tu slīdēji pa slidotavu... tu slīdēji pa slidotavu un klusi pavādīju es uz baltā sniega ēnu tavu - tu slīdēji pa slidotavu... (LOLLLLLLLLL)

šī bija 1 no pirmajām dziesmām, kuras es iekļāvu smile.gif

davaj, cum on es jau esmu dahuja salījis, bet gribu vēl palīdz tak!

P.S. REMIX - Dzeltenās kurpes

Link to comment
Share on other sites

Odis (jā ir tāds, tur Arnis Mednis dziedāja un btw labi, nevis kā pašlaik wink.gif )

Nu Remix visu albūmu Gold (1995 laikam) - nu tur daudz hītu ir.

pašam vēl Turaidas Roze - Apvij Rokas pavelk, jo tur ir daudz dziesmu, kas ar bērnību saistās (teksti gan ne biggrin.gif ).

Link to comment
Share on other sites

uzskaitīšu pērkona dziesmas:

tā gribējās man saules lēkta

mēs pārtiekam viens no otra

lapas birst

slidotava

nu šīs 4 tādas populārākās

Edited by DuH
Link to comment
Share on other sites

Mielavs & Agnese "Taa"

Bet bet "Vakara veejaa"

Igo "Bet dziivee viss ir savaadaak"

Liivi "Dzimtaa valodaa", "Piedod man"

Remix "Kaa senaa dziesmaa"

Taas manas miiljaakaas, bet nu tas taads mazuminsh no visa taa kas latvieshiem tieshaam ir labs wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...