Jump to content
GIGN Forum

Aivvv Stila Lappusiite


aivvv
 Share

Recommended Posts

  • Replies 109
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nee kaadeel gan tas buutu slikti galvenais ir just meera izjuutu un nepaarspiileet ar to ja ar solaarija paliidziibu speej guut veseliigu iedegumu tas ir lloti pozitiivi un daudziem cilveekiem izskataas daudz labaak nekaa baala aada taccu paarsaulloties gan neieteiktu smile.gif

un kaada gan jeega no taa ko uzskata daudzi tas gan ir tas ko es jums sseit staastu par to ko dara vairaakums jo taa jau arii ir stila pamatbuutiiba bet no otras puses es nevienam nelieku tam sekot tas vieniigi var jums paliidzeet dazzaadas dziives situaacijaas iejusties apkaarteejaa sabiedriiba jaapiebilst gan ka solaariju apmeklee lloti daudzi un tas tiessaam lielaakajai dallai paliidz izskatiiteis labaak taa kaa nebuut nestreso tas ir pozitiivi smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Aivv tu plurksti nemeera daudz. Es jau piemineeju - dzen nevajako demagodjiju. Un ne mazak ka 16 gadi vieta tev taka vajadzeja rakstit ne mazak ka 18, ne?!

Anyway, es domaju, ka sieivetem tomer patik, ja dzekiem ir skutas paduses, vai vismaz max garums spalvam ~1cm, jo preteja gadijuma paduses izskatas peec izpurusa puuku suuda. Tapat ir arii ar pipeli. nemaz nerunajot par to, ka spalvainas paduses smird. Es domaju, ka stiligam dzekam ir jabut apm 1-2mm melniem bardas rugajiem un nekada gadijuma nedrikst buut UUSAAS. Labak jau noskut bardu.

Es ari domaju ka solarijs ziema ir svariga lieta lai kermenis nezaudetu d vitaminus un cilveks izskatitios vesels.

Daziem ir stiligi valjiit alu bet noteikti stiligak ir iet uz sporta zali jo tur IET visi stiliigie dzeki. Zel ka es nesmu stiliigs.

Agrak matus krasoja blondus - nez - vai izskatities zilam ir stiliigi vai ari stiliigaak ir buut asajam vecim - cakam norisam.

Un nobeigumam - manuprat pisties publiska vieta ir galiigi nestiligi, jo citi cilveki ejot garam padoma %#$%$ un tas vienkarsi nevar but stiligi.

Beefy

Link to comment
Share on other sites

Katram sava taisniiba. Nesaprotu tikai kaapeec taads naids pret aivv vai kaa pareizi raxtaas. Vinjsh tak nemeegjina kautko kaadam uzspiest. Ja tev patiik vinja padomi (vai ne vinja hvz), tad lasi un njem veeraa, ja nepatiik, taa arii pasaki un kas tieshi. Kaapeec uzreiz jaanodirsh kaa peedeejo suni? beef gan tomeer drusk normaalaaku textu biida, iznjemot to paarspiileeto braukshanu virsuu aivv. prichom uzreiz gejs un kaapeec vinja vecumaa nevareetu seksoties ar meiteneem zem 18 un virs 15. Par paduseem runaajot- ir kam piestaav tie pashi lielie melnie pretiigie mati, ir kas var atljauties nodziit pavisam. Ja ir meitene, tad protams labaak pajautaat vinjas viedokli smile.gif

p.s. aiv par raxtiibu gan vaidzeetu padomaat. neteiktu ka gruuti lasiit. no saakuma bij ok bet kad vairaak palasaas ta drusk piebesii jo paliek gruutaak uztvert domu.mosh paprovee iemaaciities raxtiit (ja nemaaki) apmeeram taa kaa es (nezinu kaa to stilu sauc ja vispaar kautkaa).

Link to comment
Share on other sites

aivv te kaut ko muldeja par veesturnieku pabeigsanu so nospriedu - resns teevins ar mizligu alus vederu ap 30 gadiem ar vecuma perversijam un pedofiils, kas mekle savus upurus interneta izliekoties par stila pazineju, kaut gan stila ieteikumi ir samera sekli lai pat neteiktu vairak - izdoma pats, kas ir stiligi, jo daziem sist gejus ir stilig bet dazeim nav, bet ja logiski padoma, tad sanak, ka gejus sist ir stiliigi, ja jau reiz 90% sabiedribas nav geji un stiliigums pieder lielakajai sabiedribas daljai. Es gan nedomaju, ka ir stiligi sist gejus, jo vardarbiba nav stiliga, bet gan ir sekla un kaut gan uz mirkli cilveks liekas kruts, bet pec laika neviens ar vinju negrib tuset.

Ka vienmer mode peldoshorti garuma biku pari celjiem - vasarigi gaisas krasas.

Beefy

Link to comment
Share on other sites

Hi hi Beef ielika Aiivv kloķi,puisis sāka ataisnoties ,stostīties.aivvv.beidz dzīt herņu,kā jau beef teica viss tavs teksts ir absolūts ūdens.Neviena reāla padoma,rodas sajūt ka tev gribas parādīt kautkādu savu pārākumu kura tev pietrūkst dzīvē.Domāji atradīsi puišeļus forumā un sāksi mācīt dzīvot?Sūdīgi tev sanāk ,tāda vipārēja omītes pļurkstēšana .Ieteikt varu tev iet par politiķi,tur ir vajadzīgi tādi ūdens lējēji.

Link to comment
Share on other sites

Runajot par stilu... ja paklausies facecontrol pa european shit radio. Rodas iespaids, ka veikali maksa vinjiem par reklamu lai ljautinji naaktu izpirkt nepardotas pagajusha gadsimta dreebes! laugh.gif

Un vel runajot par stilu - kaadas bikses tagad ir mode? Oki es saprotu ka sadriskatas, bet ne paarmeriigi. Ar kaut kadiem caurumiem. Velams zilaa kraasa. Bet vai piegulosaakas vai valiigaakas. Un tik neerti staigat ka visiem ar sadriskatam biksem.

Kada skaista meitene man reiz teica (toreiz ari es biju skaists biggrin.gif) - vinja teica - skaistam viss piestav. Un es pat teiktu ka smukie cilveki dikte modi, bet tu vari but neglits, ar usam, parmerigi tievs (ka darek) vai loti resns (ka es) un tev tapat neizskatisies stiligi jo uz tevi neskatisies ka stiligu.

Ka lai panak pirmas reizes tiksanas stiliigumu. Var izsist savu stilgumu ar ipasu attieksmi ka Aivv, bet to nevar nofotografet. Vai gotisks matu sakartojums lidzetu - es saubos. Parak extremas lietas atbaida un nekad neliekas stiligi. Meitenes var uzvilkt da jebko, kas ir gaish un sexiigs (atklaj vinju dotibas un nomaske trukumus, ka piemeram liels iezgriezums topinjam palielina nelielas krutis un krusturis par 1nu izmeru mazaaks vel jo vairak) un vinjas izskatas sexiigi, bet lai ari butu stiliigas nederees matu krasa savadaaka kaa blonda vai brunete. Krasu linijam ir jabut loti neuzkritosam - pec iespejas dabiskakam. Ka lielisks atributs butu kads matu dekors - pukite, bantite vai kas lidizgs. Sovasar mode roza krasa! (ka jau katru vasaru)

Vel velejos pievienot biku par stiligumu.

Vai puisiem ir stilgi lietot makeup tonaalo lai masketu sejas defektus. Atceros, ka reiz skolas laikos drauga masa mus abus samaleja ar tonalu. bija jau smuki un neko nevareja redzet, bet baigi stromijam, kad dejojam, jo likas, ka tas tonalais tulin noteces.

Vai virietim lietot sjeas makeup ir stiliigi?

Beefy

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

Lai arii man shis topiks liktos tizls un lai arii es pilniibaa piekriitu komam par aivvo rakstiishanas stilu, tomeer arii mani shis topiks ir iespaidojis

Taa nu peedeejaa laika ir sagadiijies, ka gandriiz katru dienu sanaak aizguleeties. Taa nu tas ir, ka pa dienaam ir nezheeliigi karsts, bet veelaas vakaraa stundaas (peec 10iem, 11iem) ir patiikami dzestrs, taadeelj gribaas izbaudiit katru minuuti (ir stiliigi izbaudiit minuutes smile.gif )". Taa nu sanaak aiziet paveelaak guleet un no riita ir varen gruuti piecelties. Tad nu skrienu pa galvu, pa kaklu uz darbu. Vareetu veel piebilst, ka, liidz ar aizguleeshanaas maratonu, esu atklaajis lielisku iestaadiijumu "Daile", kas ir STILIIGS, mazs bulcinju veikalinjsh (man shkjiet, klinjgjerus un tortes tur arii var pasuutiit) uz Blaumanja ielas starp Kr. Barona un Teerbatas ielaam. Kaapeec gan shis veikalinjsh ir stiliigs? Taapeec, ka lielveikali nav stilaa, stilaa ir mazinjie veikalinji, kur tu biezhaak ejot sapaziisties ar paardeveeju, kas tev pa blatam ieber mazliet vairaak cepumu un iedod svaigaakaas bulcinjas. Bet par to nav shis apcereejums.

Taa nu sanaak, ka izskrienu no maajas ne eedis, ne... It kaa jau vareetu padirst maajaas, bet nu... Pieceljaas manas smadzenes, bet kjermenis liidz galam nav pieceelies. Tad nu sanaak, ka meegjinu kauko izdabuut no sevis, bet vienkaarshi nenaak, jo kaadu laicinju jau tomeer vajag, lai kjermenis apstraadaatu tos suudus (shii vaarda tieshaakajaa noziimee) un ieraadiitu tiem savu vietu.

Tad nu nonaakot darbaa apseezhos, padaru kauko, aizeju peec bulcinjaam (brokastis tomeer neeestas) un vienbriid saprotu, ka kjermenis tomeer pamodies - prasa savu tiesu.

Seezhu! Aviizes, ko palasiit nav, jo neveelos iet uz tualeti ar aviizi. It kaa jau normaala paraadiiba - paseedeet un palasiit, bet laikam jau tas nav tik stiliigi kaa vareetu likties. Taa kaa aviizes nav, naakas vienkaarshi seedeet un domaat. Un shoreiz manas domas saaka griezties ap stiliiguma teemu un podu. Tad nu saaku domaat, vai publiskajaa tualetee seezhot un dirshot stiliigi ir meegjinaat savas gaazes apslaapeet, vai arii tomeer bliezt pa pogaam no visas sirds - taa lai dzird visi, kas tuvumaa.

Kaadu laicinju nomaaca shis jautaajums. No vienas puses vareetu buut nepaaraak pieklaajiigi prieceet citus ar savu "Simfoniju dibenam". No otras puses, ja tu ieej iekshaa un apseedies taa klusi, cilveeki var saakt runaat. Nu padomaajiet tik - ej tu paseedeet mieriigi tualetee, a tikmeer dzhekinjsh cits ieiet blakus kabiinee pamiizt. Shis iznaak aaraa un redz (driizaak vienkaarshi noprot), ka tu veel seedi saveejaa kabiinee - skaidra lieta, ka dirs. Tachu, ja dirs, kaapeec neizdod ne skanjas? Laikam jau dari ko citu. Katraa zinjaa, ja koleegji par tevi domaas sliktas domas, tad stiliigam tev nekljuut, jo stiliigos VISI miil.

Taa nu seedeeju un shtukoju, liidz paar mani naaca apgaismiiba. Kaukur esu dzirdeejis vai lasiijis par to, ka dazhaam austrumu tautaam (ja nemaldos) ir pieklaajiigi peec eeshanas nolaist taa paskaljaak gaazes (vienalga pa kuru galu) - taadeejaadi vinji paraada, ka eediens bijis tieshaam labs. Tas varbuut veel nebuutu nekas, jo kaads gan mums sakars ar austrumu kultuura. Tomeer ir! Austrumu virtuve un kultuura - tas ir stiliigi. Un ko mees visi veelamies? Buut stiliigi. Tad nu izshtukoju, ka vajag laist aaraa, cik nu var - taa, lai dzird visi.

Bet nonaacu veel pie kaada secinaajuma. Laist skailji gaazes vajag ne tikai tualetee, bet arii citur - uz ielas, teaatrii, klubinjaa utt. Taadeejaadi tu vari paraadiit apkaarteejiem, ka tu labi eed. Un kur gan vislabaak var paeest? Tieshi taa - pie Maartinja Riitinja. Jaasaka, gan ne paaraak leeti. Tad nu ej garaam meitenei un nolaid vienu taadu "Riiga Dimd", kas acis kozh aaraa. Shii, protams, uzreiz noprot, ka esi bijis pie Martinja, un sniedz tev savu roku, jo - pie maartinja eed bagaatie, bagaatie ir slavenie, slavenie ir stiliigie (Bredz Pits, Toms Kruuzs, Aivvv).

Tas nu buutu mans stila ieteikuminjsh Jums, cerams, paliidzees gan ieguut skaistaas meichas uzmaniibu, gan apkaarteejo keksiku cienju.

Juusu Stila Dakteris Peins

Link to comment
Share on other sites

Tas nu buutu mans stila ieteikuminjsh Jums, cerams, paliidzees gan ieguut skaistaas meichas uzmaniibu, gan apkaarteejo keksiku cienju.

Juusu Stila Dakteris Peins

Paldies par sho apgaismiibas pilno ieteikuminju, bet mani nomaac svariiga/nesvariiga paardomu nasta, piemeeram, ja cilveeks ir satureejis to artavu liidz peedejam un ir laiks doties seedet uz poda, stiliigaak ir skriet pa galvu pa kaklu ar izteiksmiigu sejas izteiksmi, kura noraada, ka tas tuuliit naaks aaraa, vai arii leenaam, ar nevainiigu grimmasi un nepieveershot sev lieku uzmaniibu sasniegt galameerkji? un vai skrienot tas izvadiishanas process netiek krasi paaatrinats?

Link to comment
Share on other sites

Dirst skaļi ir nepieklājīgi, lai gan ne vienmēr viss nepieklājīgais nav stilīgs, taču šoreiz gan tā būs. Šķiet gan, ka citās tautās tas varētu būt stilīgi, vai nu arī viņiem vienkārši liels pO uz stilīgumu, bet kad ieeju lidostas tualetēs ( barselonā, diseldorfā, prāgā, maltā ) tur tā laiž vaļā ka mati stāvus saceļas, un vairs pašam pilnīgi neko likt ārā negribas. ( iespējams tā bija tikai man un tā ir sagadīšanās, bet tā nopietni bija ).

rezumē - latvijā dirst skaļi publiskās vietās NAV stilīgi. Tas nu ir droši.

+ Brīnos kā tu varēji nezināt tik ilgi par "Daili". Vienkārši burvīgas bulciņas n' more.

Link to comment
Share on other sites

rezumē - latvijā dirst skaļi publiskās vietās NAV stilīgi. Tas nu ir droši.

tev tas rezumee no pirksta izziists. gan jau nemaaki normaali palaist balodiiti, taapeec arii meegjini pieraadiit, ka tas nav stiliigi

+ es zinaaju "Daili", tik tur iekshaa nebiju bijis, jo bulcinjas diendienaa liidz shim needu

Link to comment
Share on other sites

Dr.Pain, resnam but nav stiligi -> ari bulcinas mocit ieksa dien diena nav stiligi. Man loti zel.

Bet macho gan mak dirst. Tev jau nav obligaati jaadirsh savaas biksees lai buutu stiliigs. Tu vari arii iedirst cita biksees vai foruma.

Tjipa meginaju extandot daktera saapes domu.

Tagad ir stiliigi braukt ar skuuteri ar atverto kiveri nevis ar masinu! Vel stiligak ir, ja skuterim aizmugure sez meitene plana, slapja, balta topinja bez krustura. Moci ari ir stiliigi! wink.gif

Beefy

Link to comment
Share on other sites

tev tas rezumee no pirksta izziists. gan jau nemaaki normaali palaist balodiiti, taapeec arii meegjini pieraadiit, ka tas nav stiliigi

Nav.

Kļūdies.

Tas nav stilīgi.

Link to comment
Share on other sites

Nav.

Kļūdies.

Tas nav stilīgi.

Oi! tava logjika ir neapgaazhama - dazhreiz nepieklaajiigais ir stiliigs, bet dazhreiz nestiliigs, taatad skalji palaist veejinju ir nestiliigi blink.gif

Mosh iemaacies pamatot savu sakaamo pirms kauko saki, nevis vienkaarshi izziid kauko no pirksta. Mosh taa tev kaukaada beerniibas trauma, ka tev vislaik gribaas kauko izziist, paziist? Maaminja paaraak aatri saaka barot ar putrinjaam?

Dr.Pain, resnam but nav stiligi -> ari bulcinas mocit ieksa dien diena nav stiligi.  Man loti zel.

pats mineeji, ka esi resns, taatad esi nestiliigs, liidz ar to es tevii neklausos, jo neveelos sanjemt stila padomus no nestiliiga dzhekinja

Link to comment
Share on other sites

ar solaarija paliidziibu speej guut veseliigu iedegumu

tatad iedegums rodas tapec, ka ada reage uz launajiem UV un ada klust bruna, lai pasargatu sevi no UV stariem. par solarijiem neko daudz nezinu, bet pienemu, ka tur tevi ari apstaro ar UV stariem. tapec neko shausmigi veseligu tur neredzu.

iesaku dazzaadas koka rotas kas ir vienkaarssas un leetas bet izskataas labi it iipassi ja apmekleejat nuudistu pludmales jo taa lloti labi piestaavees arii pie pilniigi kaila kkermenna

laikam ir baigi stiligi staigat apkart ar iesaulotam koka rotam ap kaklu vai roku?

Edited by shadyzz
Link to comment
Share on other sites

Mosh iemaacies pamatot savu sakaamo pirms kauko saki, nevis vienkaarshi izziid kauko no pirksta. Mosh taa tev kaukaada beerniibas trauma, ka tev vislaik gribaas kauko izziist, paziist? Maaminja paaraak aatri saaka barot ar putrinjaam?

nu pag. ja viņam niks ir minoritāte - tad jau viņš drošvien ir gejs - un geji nemāk pirst. Problem solved.

Link to comment
Share on other sites

Oi! tava logjika ir neapgaazhama - dazhreiz nepieklaajiigais ir stiliigs, bet dazhreiz nestiliigs, taatad skalji palaist veejinju ir nestiliigi blink.gif

Mosh iemaacies pamatot savu sakaamo pirms kauko saki, nevis vienkaarshi izziid kauko no pirksta. Mosh taa tev kaukaada beerniibas trauma, ka tev vislaik gribaas kauko izziist, paziist? Maaminja paaraak aatri saaka barot ar putrinjaam?

pats mineeji, ka esi resns, taatad esi nestiliigs, liidz ar to es tevii neklausos, jo neveelos sanjemt stila padomus no nestiliiga dzhekinja

Respect. es domāju, ka 100% tu pieliki Beefy pie vietas.

Biku sāku smieties pa šo tekstu, bet labs. var redzēt esi rūdīts dirsējs biggrin.gif (tas nav domāts tiešā nozīmē)

Link to comment
Share on other sites

Respect. es domāju, ka 100% tu pieliki Beefy pie vietas.

Biku sāku smieties pa šo tekstu, bet labs. var redzēt esi rūdīts dirsējs biggrin.gif (tas nav domāts tiešā nozīmē)

Nu sitads kaluns ka dr pain mani pie vietas nevar ta vienkarsi pielikt smile.gif Isteniba es nemaz nesmu resns... Bet stiliigi ir izlikties par taadu kaads tu neesi!

un galu gala nevar sparast, ko tas pains isti grib pateikt - ka jabut resnam, lai labi pristu, jo tievi slikti pirz un noramlie ari un tapec ir jaed bulcinja un tapec ir stiligi but resnam pirdejam ar iesauku belash? 36.gif

Beefy

Link to comment
Share on other sites

Man liekas, ka mes esam aizskarus AIVVV un vins vairs negrib ar mums bazaret. Ak jaa.. nu aceros, ka vins kaut ko sakuma teica par aiivvv stila lapusiti un ka citiem nedriiskt neko minet par stilu... sad.gif

Piedod aivvv, nac atpakal!

Beefy

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...