Jump to content
GIGN Forum

Dragi


shtepseletajs
 Share

Recommended Posts

par "interese(e)" es vairs neko neteikshu, jo pats labi saproti, ka piesienies pie siikumiem. es arii piesienos pie siikumiem. bet, cik saprotu, tu nevari uzrakstiit postu BEZ piepishanaas vienalga kam wink.gif

izsaku tev līdzjūtību smile.gif

mēģini pamanīt atšķirību starp piesiešanos sīkumiem un baigi tēvīgo nolikšanu (tu) un piesiešanos tāda losīša poustam, kā tu, kursh piesienas beztolkā citu tekstiem un tēlo baigo speciālistu, bet vienlaicīgi pats iebrauc auzās ar savu gramatiku

un par to atdarināšanu tu arī smagi iebrauci auzās. Protams gadās, ka cilvēki grib līdzināties kādam, kas ir jūtami inteleģentāks par viņiem, bet tā nav atdarināšana. Nē tas ir progress

un par dragiem runājot smile.gif es jau neko, bet man viens draugs teica, ka esot forši spēlēt, kad sapīpējās zaļo pūķi cool2.gif

āā un vēl. nemāci cilvekiem ko un kad poustot smile.gif šī ir spam sadaļa un galējā gadījumā ar to tiks galā moderatori

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

un par dragiem runājot smile.gif es jau neko, bet man viens draugs teica, ka esot forši spēlēt, kad sapīpējās zaļo pūķi cool2.gif

āā un vēl. nemāci cilvekiem ko un kad poustot smile.gif šī ir spam sadaļa un galējā gadījumā ar to tiks galā moderatori

vareeji ar to saakt. bet tu saaki ar "zavalji jebalu". uz ielas tu taapat runaa?

un vispaar es nevienam veel neko uzbraucoshu nebiju pateicis, kad mani saaka saukt par idiotu u.s.w.

bet nejuutos aizskarts, jo viss forums ir balstiits uz apdirshanu (saakot ar faqiem).tieshi taapeec te ir interesanti.

Link to comment
Share on other sites

Taadu dziivesveiu=du dziivo lunji , es saprotu iedzert , uzpiipeet bet anfitamiins , smiliez.de_2428.gif Zaljais veel normaali , Bet taalaak iet ir stuulbi !

TAADUS SUUDUS NELIETOJU !!!!!!!!!!!!!!1 violent1.gifviolent1.gifviolent1.gifviolent1.gif

Edited by ecology
Link to comment
Share on other sites

visiem klepotaajiem - ja IR ko teikt tad shis quote ir piemeers, ja nav tad pakluseejiet. nah kult suudus bez vajadziibas.

iisti nesapratu .. atbildeeju uz tavu jautaajumu, bet tu laikam biji dragu iespaidaa un neatcereejies, ko jautaaji .. tatad "1st vai juus (kas lasa sho topic) lietojat narkotikas?" Atbilde jau sniegta manaa otrajaa teikumaa "Tatad neesmu lietojis narkotikas" Un tu gribi teikt, ka tas nava par teemu blink.gif ... pie tam ja 6eit saakas apdir6ana, tad negribu tajaa piedaliities un iesaku klapeet 6ito ciet, jo peedeejie posti - nu pilniigs smiliez.de_2523.gif

Link to comment
Share on other sites

iisti nesapratu .. atbildeeju uz tavu jautaajumu, bet tu laikam biji dragu iespaidaa un neatcereejies, ko jautaaji .. tatad "1st vai juus (kas lasa sho topic) lietojat narkotikas?" Atbilde jau sniegta manaa otrajaa teikumaa "Tatad neesmu lietojis narkotikas" Un tu gribi teikt, ka tas nava par teemu blink.gif ... pie tam ja 6eit saakas apdir6ana, tad negribu tajaa piedaliities un iesaku klapeet 6ito ciet, jo peedeejie posti - nu pilniigs smiliez.de_2523.gif

es tieshi gribeeju pateikt, ka tavs posts vieniigais bija pa teemu. paldies tev par to. tikai naakishreiz pacenties iedziljinaaties.

Link to comment
Share on other sites

baac ieraugot topika nosaukumu nodomaaju, ka te runa par dragrace'iem klaasies :D bet izraadaas, te kaads nesmuki latviskojis vaardu "drugs" ;o.

ehm narkotikas nelietoju un tuvaakajaa laikaa arii nedomaaju. kam taads suuds vajadziigs? :)

Link to comment
Share on other sites

Tas ka kādam ir ielikta avatarī kaut kāda bilde (kur ir uzīmētas narkotiskās vielas), tas nenozīmē ka viņš viņas izmanto. Cilvēki uz ielām arī staigā ar krekliem uz kuriem ir Marihuānas lapiņa tas padara viņus par "narikiem" ?

Tas ka es klausos mūziku kur piemin narkotiskās vielas, tas nozīmē ka es viņas lietoju ?

Un vispār neesu pamanijis nevienam avatarī "narkotiskās vielas"

āaa jā lietoju steroīdus, lai stiprāk varu nospiest peles pogu

+ piedod par ortogrāfijas un interpunkcijas kļūdām.

Link to comment
Share on other sites

par "interese(e)" es vairs neko neteikshu, jo pats labi saproti, ka piesienies pie siikumiem. es arii piesienos pie siikumiem. bet, cik saprotu, tu nevari uzrakstiit postu BEZ piepishanaas vienalga kam wink.gif

Es jau ievēroju, ka visi piefiksē, ka tu nonāc pretrunās pats ar sevi, jo, redzēdams, ka man ir taisnība, tu atmazgājies sakot, ka es piesienos, lai gan pats entajos postos tieši to esi darījis.

un es nezināju ka esmu rezervējis tiesības vienīgais lamāties un izmantot sarkasmu smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Tas ka kādam ir ielikta avatarī kaut kāda bilde (kur ir uzīmētas narkotiskās vielas), tas nenozīmē ka viņš viņas izmanto. Cilvēki uz ielām arī staigā ar krekliem uz kuriem ir Marihuānas lapiņa tas padara viņus par "narikiem" ?

Tas ka es klausos mūziku kur piemin narkotiskās vielas, tas nozīmē ka es viņas lietoju ?

Un vispār neesu pamanijis nevienam avatarī "narkotiskās vielas"

āaa jā lietoju steroīdus, lai stiprāk varu nospiest peles pogu

+ piedod par ortogrāfijas un interpunkcijas kļūdām.

muuzika, kuraa piemineetas narkotikas nenoraada uz to, ka taas pateereetaajs arii lieto.

bet cilveeki, kam narkotiku simboli ir uz apgjeerba, avataros u.s.w., lielaakoties buus kaadreiz saskaarushies ar "vielaam". mazaakaa dalja gados jaunas (liidz 30) sabiedriibas ir narkotiku noliedzeeji, apmeeram tik pat liela dalja taas lieto regulaari. Atlikushajiem, kuru ir daudz vairaak, nekaa abas mineetaas kategorijas, narkotikas ir lietojushi. To pieraada aptaujas. Turklaat jaanjem veeraa, ka cilveeki ne vienmeer veelas atklaat shaada veida paradumus.

p.s. vareetu ieviest smailiju ar kaasi zobos. apgreidojot sho te: 4.gif

Link to comment
Share on other sites

atvainojos par offtopicu, bet es nevareeju notureeties un nepajautaat, kaapeec Tu, shtepseletaj, lieto saiisinaajumu "u.s.w." (starpcitu vai tad "und so weiter" parasti nesaiisina kaa "usw.") ? vai tad latvieshu valodaa nav atbilstosha saiisinaajuma? 31.gif

Link to comment
Share on other sites

atvainojos par offtopicu, bet es nevareeju notureeties un nepajautaat, kaapeec Tu, shtepseletaj, lieto saiisinaajumu "u.s.w." (starpcitu vai tad "und so weiter" parasti nesaiisina kaa "usw.") ? vai tad latvieshu valodaa nav atbilstosha saiisinaajuma? 31.gif

tev taisniiba, bet u.s.w. sarakstee lieto, ja grib to uzsveert - pasaki "und so weiter" aatri - kaa parasti un pasaki to pashu iipashi uzsverot katru vaardu.

Link to comment
Share on other sites

tev taisniiba, bet u.s.w. sarakstee lieto, ja grib to uzsveert - pasaki "und so weiter" aatri - kaa parasti un pasaki to pashu iipashi uzsverot katru vaardu.

bet Tu taa arii nepateici, kaapeec Tev shis saiisinaajums ir jaalieto vaaciski nevis latviski?

p.s veelreiz atvainojos par offtopicu happy.gif

Link to comment
Share on other sites

bet Tu taa arii nepateici, kaapeec Tev shis saiisinaajums ir jaalieto vaaciski nevis latviski?

p.s veelreiz atvainojos par offtopicu happy.gif

es "pieduros" no vaacu valodas. piemeeram, veejjaka vaaciski ir "Anorak", bet izpletnjleeceejs ir "Fallschirmjager". un teikumu konstrukcijas "prosto ubivajet"

4.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...