Jump to content
GIGN Forum

Pirmā Istaba 3


Recommended Posts

Šādi tiks noteksturizēta tikai viena sienas mala

Lai aktivizētu visas 6 malas nospiežam Shift+Lmouse

vai arī ctrl + LMouse (tas nebija domāts kā alternatīvs variants, bet kā vienīgais pareizais variants)

enivei, šis tutoriālis bija jau daaaaudz labāks, visu sapratu un viss sanāca. Jau tagad redzams, ka es esmu topošais tekstūru ģēnijs. Vei mans pirmais veidojums.

user posted image

Jūs gan to neredzat, bet uz kastes ir rakstīts "CAUTION: LASER". A ble. Es rullēju.

Link to comment
Share on other sites

DA LABI, es TĀĀĀĀDU pro karti uztaisīju un VHE uzkārās. pff. man liekas pirms cikturtiem gadiem man bija līdzīga problēma.

ble vēl papisu visus configurationus :F

pff, nokārās tāpēc ka nospiedu delete pogu, tagad nospiedu delete vēlreiz, viss ok. Weird.

Link to comment
Share on other sites

DA LABI, es TĀĀĀĀDU pro karti uztaisīju un VHE uzkārās. pff. man liekas pirms cikturtiem gadiem man bija līdzīga problēma.

ble vēl papisu visus configurationus :F

pff, nokārās tāpēc ka nospiedu delete pogu, tagad nospiedu delete vēlreiz, viss ok. Weird.

same zaban.gif entās reizes ir uzkāries, tādēļ ik pa laikam piespiežu ctrl+s

Link to comment
Share on other sites

es jau pirms laika vienreiz izlasiiju tutoraaili kaa veidot mapi netgeimos un viss pieleca, uztaisiiju pirmo kautcik nozheeljami labu karti, jaakjeras pie jaunaakas ar odinja ieteikto pamaaciibu, vnk es taisiiju kaa kubu lai gan shaadi ir vieglaak laikam

cool2.gif

respect odinsh

mosh veel vari pastastiit kaa savu texturru uztasi, zinu ka jaataisa ar wally vai ko taadu, tikai iissti nesapratu to progu, ja var tad luydzu

Edited by drinkits
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Kā var izveidot mazu kalniņu.. ķipa eju un priekšā mazs kalniņš uz leju.. ??

a un ja es mapē ielieku: FENCE2 žogu - man kad būšu palaidis mapi caur New Game tam žogam redzēs cauri? Jo tagad valve hamerā viņš ir zils un cauri neredz..

Edited by Who.mE?
Link to comment
Share on other sites

Kā var izveidot mazu kalniņu.. ķipa eju un priekšā mazs kalniņš uz leju.. ??

a un ja es mapē ielieku: FENCE2 žogu - man kad būšu palaidis mapi caur New Game tam žogam redzēs cauri? Jo tagad valve hamerā viņš ir zils un cauri neredz..

1. Kādu kalniņu? Pasaki tā lai var saprast!

2. fucn_wall, Render mode = solid, FXamount = 255, textūra {fence2 (or something) un viss ies, hammerā protams ka nerāda

Edited by vincister
Link to comment
Share on other sites

Es izvedoju savā mapē šahtu (ķipo to cauruli pa kurieni lien) tajā sākumā kur jāizšauj tās restes lai tiktu caurulē. Tās restes sākumā uzliku : {GRATE3A

tālāk es ar sarkano bultu iezīmēju tās restes --> tie to entity (ar labo pogu) un kas man tur jāsameklē, lai tās restes varētu izšau? Vai arī viņas jau uzreiz ir izšaujamas? smile.gif

Link to comment
Share on other sites

func_breakable, render mode = solid, FX amount = 255, health = 5 (karoče laikam 5 ar vienu šāvienu sanāk izšķaidīt) material type = metal (tavā gadījumā)

Principā tas pats kas stikls vien ir, tikai uzliek solid mode un glass vietā metal, ar to health paexperimentē un redzēsi pie cik ar pistoli 1 shaviens neder etc.

Pakustini pelēko vielu un izdomā pats, nav tik sarežģīti ko?

BTW: Izskatās ka esi sācis aktīvi taisīt kādu karti, vai ne!

Edited by vincister
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
a kā izdarīt to kasti mazāku?man tādas gigalielas...

nu var arī izmainīt izmēru wink.gif ...ā tu prasi kā? vienkārši paņem kādā no 2D skatiem un pavelc aiz stūra to priekšmetu sev vēlamajā virzienā.

Un par trepēm!

2 brushi viens func_ladder otrs func_wall. func_wall pieliekam render mode solid, fxamount 255 un textūru {ladder (vai citu kuru vajag)

novietojam otro brushu(func_wall) tur kur gribam redzēt trepes bet pirmo brushu(func_ladder) uzliec turpat, bet tā lai tas atrodas nedaudz tuvāk uz player pusi. nu resp. pirmais ir caurspīdīgs tātad mēs redzēsim to {ladder textūru. bet pirmais ir galvenais elements - ar to players saskaroties "kāpj" pa kāpnēm otrais brush ir tikai vizuālajam noformējumam.

Link to comment
Share on other sites

vai arī ctrl + LMouse (tas nebija domāts kā alternatīvs variants, bet kā vienīgais pareizais variants)

enivei, šis tutoriālis bija jau daaaaudz labāks, visu sapratu un viss sanāca. Jau tagad redzams, ka es esmu topošais tekstūru ģēnijs. Vei mans pirmais veidojums.

user posted image

Jūs gan to neredzat, bet uz kastes ir rakstīts "CAUTION: LASER". A ble. Es rullēju.

smiliez.de_2125.gif tā toxic texstūra tevi izmet ārā no mapes,ja nav debesu(respektīvi SKY texstūras).....un tui tajā ņifiga nevari plavaet....(pa kriveski-peldēt 1d71.jpg ) evil6.gifevil6.gifevil6.gif

edit: par vincester postu:

es jau viņu aiz MALĀM PAVILKU māzākū,bet tāpat vanu iznāk kautkāds mega-giper biezas cementa sienas,vai arī papīrs.plz help? smiliez.de_2524.gifsmiliez.de_2524.gifsmiliez.de_2524.gif

Edited by Ganupuika
Link to comment
Share on other sites

es jau viņu aiz MALĀM PAVILKU māzākū,bet tāpat vanu iznāk kautkāds mega-giper biezas cementa sienas,vai arī papīrs.plz help? smiliez.de_2524.gifsmiliez.de_2524.gifsmiliez.de_2524.gif

a tu esi mēģinājis grid izmēru pamainīt, jo ja tu to nemaini tad sanāk ka snap-to-grid visu piesaista pie sava 64 unitu izmēra, vai arī 1 unita izmēra ja tu to resize mazu wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...