Jump to content
GIGN Forum

Izvaroshana


macho
 Share

Recommended Posts

Ar šo aizsākās tīņu problēmu ēra. Anfisa (paldies viņai šoreiz) atraka tajā web arhīvā šito izvarošanas gabalu, kurš man uz kompja nezkāpēc vairs nebija. Noseivoju un ieliku pa jaunu gignā. Patīkamu lasīšanu smile.gif Starp vairākiem stulbiem, nesmieklīgiem un neloģiskiem komentāriem, daži ir īstenas pērles.

mans mīļākais gabals

Ja puisis ir abshaubaams un tev tikshanaas ar vinju var buut biistama (teiksim juus satiekaties zem kriitosha cementa gabala) par to liecinaas ne tikai vinja apgjeerbs (ar asiem dzelzhiem un uzrakstiem "MIRSTI") bet arii valoda ("tu shodien mirsi"), jocinji (negribi nomirt? hehe)

vispār man pašam interesanti palasīt kā es rakstīju pirms gandrīz divarpus gadiem. Vispār daži teikumi tajā pamācībā ir tik debīli ka bail smile.gif

Ideāls piemērs ar ideālu komentāru XD.gif

Puisim liekas ja tu to esi dariijusi ar vinja draugu tad tas tev jaadara arii ar vinju (pacelj rokas tie kam taa neliekas - taadi vispaar ir?)

iesaku šo rakstu iedot visām pazīstamajām meitenēm smile.gif

Link to comment
Share on other sites

izsistu vinju no liidzsvara (piemeeram nodarot saapes) un peec tam aizbeegtu (neskrien tikai uz bandas pusi)

(LOL - tipa parasti vinji domaa ka bailiigu meiteni obligaati vajag panjemt priekshaa... mm logjiski)

laugh.gif

Edited by eLL
Link to comment
Share on other sites

mosh jums istas arii patiks..Tiinju probleemas, vecs shits, bet ljoti uzjautrinoshs...

var daudz iereekt..tur pat ja nemaldos bija piemineets gign..(komentaaraa)

neesi pastulbs? smile.gif

anfisa pirms tam ielika linku uz viņām. Vispār, ja tā padomā, tad, ja tu izlasot manu pirmo postu vēl nesaprati, ka es viņas uzrakstīju, tad tu tiešām esi stulbs.

Link to comment
Share on other sites

Es atkal pa TV kādus gadus atpakaļ dzirdēju tādu lietu, ka ja uzbrūk izvarotājs (uzbrūk sievietei, visticamāk) un ir redzams, ka pretoties nav iespējams, tad labāk sievietei esot atslābt un gūt no tā baudu, nekā pretoties ^^.

Link to comment
Share on other sites

Es atkal pa TV kādus gadus atpakaļ dzirdēju tādu lietu, ka ja uzbrūk izvarotājs (uzbrūk sievietei, visticamāk) un ir redzams, ka pretoties nav iespējams, tad labāk sievietei esot atslābt un gūt no tā baudu, nekā pretoties ^^.

nu nez nez .. ja tevi meeginaatu kaada traka baaba izvarot un pienemsim veel kaut ko saaktu histeeriski raustiit un tas tomeer izraadiitos huh.gif ... deguns nez vai tu no taa guutu baudu .. enyvey doma taada, ka uzbruktu kaads sadists wink.gif bet padoms vareetu buut neslikts .. 2. variants, lai uzbruceejs justos psihologiski traumeets vajag samajam pateikt "Paldies .. tagad tu slims ar HIV" smile.gif

P.S sliktaak buus ja shis pateiks ka slimo ar AIDS shock1.gif

Link to comment
Share on other sites

Es atkal pa TV kādus gadus atpakaļ dzirdēju tādu lietu, ka ja uzbrūk izvarotājs (uzbrūk sievietei, visticamāk) un ir redzams, ka pretoties nav iespējams, tad labāk sievietei esot atslābt un gūt no tā baudu, nekā pretoties ^^.

Izskatas ka kads so padomu izmanots laughing4.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...