Jump to content
GIGN Forum

The Prodigy


^Ali^
 Share

Recommended Posts

Nepiedzersies? cool2.gif

Labots: YOYOYOYO neieshu, tikai gribeeju zinaat, vai nepiedzersies. Un deelj taadiem vieniem gadiijumiem pat iesaukas rodaas. Taa, ka smile.gif CHILL.

P.S. Cik maksaa biljete un vai veel var dabuut?

Link to comment
Share on other sites

es neiešu. bet uz metallica gan man un vēl dažiem no GIGN ir biļetes smiliez.de_2524.gif

lucky bustards, taa gribeeju braukt, jau nauda bij atlikta un transports samekleets, bet NEE jobanais eksaamens tieshi ielikts tajaa datumaa zaban.gifzaban.gifzaban.gifzaban.gif

Link to comment
Share on other sites

paardodu vienu biljeti pa 15ls, pm vai msg mircaa!

Link to comment
Share on other sites

Man vēl tagad ausīs dzinkst

Nepatika, ka nebija ko elpot un sasvīdu kā cūka + pēc tam, izejot ārā var saķert zarazas!

Vēl tur puse bija apnarkojušies ik pa brīdim kautkāds džeks aizplanēja garām un blākam tādi paši dejoja , bet nu tā koncis vnk Rulit !

Link to comment
Share on other sites

Koncis smiliez.de_29.gifsmiliez.de_29.gifsmiliez.de_29.gifsmiliez.de_29.gifsmiliez.de_29.gifsmiliez.de_29.gifsmiliez.de_29.gifsmiliez.de_29.gif !

Blood. No sākuma stāvēju kādus 10 m no pirmās rindas, pēc krievu superiesildītājgrupas jau biju 3-4 rindā.

Plosījiens nežēlīgs un koncis bļe spārdīja dirsu! thumbsup.gif

Nezinu, test2 kā ar ventilāciju, mums priekšā ik pa brīdim palaida svaigu gaisu un vēl apsargs ar super šļakstītājpudelīt visiem aukstu ūdeni smidzināja virsū, tā kā bija ok vismaz priekšā.

Vienīgais - viņi biedēja ar supervājprātīgimonstrīgiskaļo skaņu - nekas tāds nebija.

Parasta skaņa.

Manuprāt, pat Moby bija skaļāks.

Anyway, koncis bija thumbsup.gifthumbsup.gifthumbsup.gif un izārdījos normāli.

P.S. Blood, kā es pēc konča mīzu!!! PSC!

Link to comment
Share on other sites

jaa, koncis bija labs. a man apr to skanju arii likaas, ka saakumaa bija klusaak, bet uz beigaam shie aizvien skaljaak laida. vieniigais, man likaas, ka par "iisu" bisku bija. daudzus vecos labos gabalus nenospeeleeja dry.gif

bet aardiijiens laaabzz 1d71.jpg

Link to comment
Share on other sites

moby koncis čista bija skaļāks wink.gif es tiku pat līdz barjerai, dabūju no prodigy pudeli... krievu iesildītājs iebļāva sejā, bet prodigy bungu vālīte izslīdēja starp pirkstiem.... baigias burziņš smiliez.de_29.gif koncerts riktīgi smiliez.de_1538.gif

Link to comment
Share on other sites

vieniigais, man likaas, ka par "iisu" bisku bija. daudzus vecos labos gabalus nenospeeleeja dry.gif

bet aardiijiens laaabzz 1d71.jpg

Jā. Varēja nespēlēt pāris jaunos gabalus un uzlaist Everybody In The Place, Serial Thrilla, Jericho, Mindfields u.c.

Bet Their Law, No Good, Out Of Space un Voodoo People vienkārši čau bija! smiliez.de_29.gif

Link to comment
Share on other sites

Jā. Varēja nespēlēt pāris jaunos gabalus un uzlaist Everybody In The Place, Serial Thrilla, Jericho, Mindfields u.c.

Bet Their Law, No Good, Out Of Space un Voodoo People vienkārši čau bija! smiliez.de_29.gif

nuu, un veel Narayan, to es arii gaidiiju unsure.gif

Bet, nu, manupraat kulminaacija jau bija pie Smack my bitch up rolleyes.gif principaa, man sviedri pa matu galiem teceeja.... new_silly.gif

(edit) P.S. Riga people, magic people, woodoo people naughty.gif

Edited by slc
Link to comment
Share on other sites

b**e metallica arii Igaunijaa... dry.gif

mes ar dzekiem gribeejam saut uz Deftones konci 19. juunijaa, kurs ari bus Igaunija, bet... tikko paradijas sludinajumi, visas biljetes izkjeera smiliez.de_1343.gif

uz Latviju jau protams nebrauks zaban.gif

Edited by Flea
Link to comment
Share on other sites

b**e metallica arii Igaunijaa... dry.gif

mes ar dzekiem gribeejam saut uz Deftones konci 19. juunijaa, kurs ari bus Igaunija, bet... tikko paradijas sludinajumi, visas biljetes izkjeera smiliez.de_1343.gif

uz Latviju jau protams nebrauks zaban.gif

Manuprāt, viņi spēlē kaut kādā mistiskā mazā klubā, kur pa pusei ir vip vai kaut kādas priviliģētās ieejas.

Nu klubs nevarētu būt lielāks par to pašu Depo un, manuprāt, kamēr ziņa nonāca līdz LV visas biļetes jau bija trīs reizes izpirktas. sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...