Jump to content
GIGN Forum

Braucamais


worm
 Share

Recommended Posts

  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

es domaaju ka wormam bez iipashaa gruutiiba vajadzeetu vineet All-u, vismaz peec tehniskajiem datiem, taalaak jau viss ir atkariigs no brauceeja!

Un vispaar All-s buutu pelniijis zaudeet, jo vinjsh ir pidinjsh!

Link to comment
Share on other sites

Man šodien wormiitis iedeva izmest vienu līkumiņu - nu super! Tāds uzrāviens, aš vai bail palika smile.gif. Bet vietas aizmugurē tiešām praktiski nav! Es vēl kaut kā iespiedos, bet, piemēram, ownijs gan laikam netiktu sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Nu nezinu kaa ar to braukshanu lidz juurai... nobraucu 140km un notereju 20l benziina 4.gif ... pareekinot iegustam 14,3l/100km. Diezgan cieshami, njemot veeraa ka es iemeginaju visas mashinas iespejas...

Eniivei, kooperejos ar ljautinjiem kas var sponsoreet benziinu thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

es domaaju ka wormam bez iipashaa gruutiiba vajadzeetu vineet All-u, vismaz peec tehniskajiem datiem, taalaak jau viss ir atkariigs no brauceeja!

Un vispaar All-s buutu pelniijis zaudeet, jo vinjsh ir pidinjsh!

Viss ko tu zini par tehniskajiem datiem ir 2 un 1.8 motori?

P.S. Skaties, ka pie taa pidinjsh kaadaa jaukaa dienaa veel nesanaak atgriezties thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Nu nezinu kaa ar to braukshanu lidz juurai... nobraucu 140km un notereju 20l benziina 4.gif ... pareekinot iegustam 14,3l/100km. Diezgan cieshami, njemot veeraa ka es iemeginaju visas mashinas iespejas...

Eniivei, kooperejos ar ljautinjiem kas var sponsoreet benziinu thumbsup.gif

Tad man rodas jautājums, cik tev viņš pa pilsētu uz 100km ēd?! huh.gif

Link to comment
Share on other sites

Viss ko tu zini par tehniskajiem datiem ir 2 un 1.8 motori?

P.S. Skaties, ka pie taa pidinjsh kaadaa jaukaa dienaa veel nesanaak atgriezties thumbsup.gif

Neiet runai tikai par litraazhu, bet par vispaareejiem radiitaajiem, dikti shaubos vai tavam superdubper bwm liidz 200 zirga speekiem aizvilks.

ps. All, un es atbildu par visiem saviem vaardiem, neesmu es nekaads maazais puika, kas aiz mammas brunchiem sleepjaas!

Link to comment
Share on other sites

FM-8940 smile.gif Kaada jeega kraasot priekshaa nr ciet, ja bagaazhnieks valjaa un tur arii ir nr ? biggrin.gif

Un vel citaa bildee ar neaizkraasotu nr smile.gif

Enivei izskataas diezgan apdauziita tongue.gif

da man vienkaarssi taadas bildes bij kompii, ne jau dell ssii foruma vinnas kraasoju ciet laugh.gif

nav jau tik traki apdauziita wink.gif piepucee biski un buus ok

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...