Jump to content
GIGN Forum

Cs Map With Hammer


Recommended Posts

nu pasakiet kaa avr Kvadraatu par sliipu trep vai tiltinju nu plzz pasakiet!! nu luudzu juus tachu makat!!

kad uzdod jautaajumu paprieks piepulle arii savas atmirushaas smadzenes lai neteereetu citiem to svariigo laiku, ko pvada pie PC. Luuk lejaa atkal ir bilde, bet vairaak jautaajumus neuzdot.

iedoshu linku kur rakstits vairaak http://johnyjk.eclub.lv/

gan pa byzone utt.

smiliez.de_2523.gif

post-2-1146629213.jpg

Edited by drinkits
Link to comment
Share on other sites

Uztaisuju mapi, bet tikai vel viena problēma. Viss ir traki tumšs, kaut gan ir pat divi light_environment . Pacheko kāds pls kas tad tur īsti ir.

EDIT:

Hmm. Man tāds gļuks ir tikai vienai pamācībai. Pārējās visas iet.

Man gan attēlus nerāda visās šajās nodaļās.

Kā izveidot vienkāršas durvis

Kā izgriezt sienās caurumus

Trepju izveide

Kā uztaisīt debesis

EDIT2: Nezinu, vai man jau pievienotajā mapē ir game parameters, bet nu tai, ko es tagad papildinu ir uzlikts pie info_game_parameters, ka neviens nevar iepirkties, bet tomēr tas nestrādā.

Edited by Traffic
Link to comment
Share on other sites

sory par spam, tikai gribu atdzīvināt šo topiku. Plss kāds palīdzat.  unsure.gif  sad.gif  unsure.gif  sad.gif

ea ar tiem lightiem labi nemaaku bet buy znone varu uztaisiit!!taisiit tad?bet ja tve jau ir tad ieej tajaa entity kur ir game_parametrs_tad kaut kaads buy un tur uzliec ka visi var pirkties nevis neither CT's neither T's!!

Edited by waplet
Link to comment
Share on other sites

ea ar tiem lightiem labi nemaaku bet buy znone varu uztaisiit!!taisiit tad?bet ja tve jau ir tad ieej tajaa entity kur ir game_parametrs_tad kaut kaads buy un tur uzliec ka visi var pirkties nevis neither CT's neither T's!!

Man liekas, ka tu nesaprati. Man tieši vajag, lai nevarētu iepirkties, bet lai es liktu vienalga ko. Tik un tā visi var iepirkties. Taču par to gaismu ir daudz lielāka problēma sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...