Jump to content
GIGN Forum

Banned


ckopBb
 Share

Recommended Posts

ja igral na cs.gign.lv i vdrug bil zabanene s togo ne s sego

BAN] Tu esi izbanots no shii servera!!!

BAN] Izbanojis tevi ir: GIGN CS 1.6 / Pub / CD 4.31

BAN] Nobanotaa speletaja niks ir: 1nFecTeD :: ckopBb

BAN] Iemesls banam: wh visticamaak, ja kas griezies forumaa

BAN] Bans uzlikts pirms 0 dienam 0 stundam 0 minutem 1 sekundeem

BAN] Bana terminsh ir peec nenoteikta laika

BAN] Par jautajumiem shai sakara griezties www.gign.lv forumaa sudzibu sadaljaa

BAN] ----------------------------------------------------------------------

atho dropped

Kicked by Console: TEV IR BANS. Iemesls: wh visticamaak, ja kas griezies forumaa. Vairak info konsolee

Kicked :TEV IR BANS. Iemesls: wh visticamaak, ja kas griezies forumaa. Vairak info

iemesls wh visticamak stulbi .Ja pat civleks kurw bano nezizn ir chiti nav bet es teikwu nebus un nekad.

Ludzu mani atbanot jo ta banot var izbanot visu serveri "visticamak" - mde.....

mans ip "195.13.217.46"

Link to comment
Share on other sites

Tyr nekas aizdomiigs neizskatiijaas bet es tew waru pateikt zini ko ka ty esi nulle CS warbuut banu taapeec tu norawi smiliez.de_2469.gifthumbsdown.gif

cirvīti, ja tu būtu palasījis, ko admins uzrakstija kā iemeslu banam tad tu redzētu - "wh visticimāk(..)" smile.gif

Link to comment
Share on other sites

skorvj .. zini , ja arī es esmu citreiz uzskatījis ka dareks ir krāns un čito - tad tu esiŪŪbER masters un zlobu ar savu skillu serverī iznestu vienos vārtos ... hotj bi es eju ar valku - tu zini kur es esmu .. .tas nav normāli ... īven pat zloba ir nošaujams - bet tu nē ... piedod - no sava viedokļa ņemot - tev unban nevajag - vari nomirt ...

Link to comment
Share on other sites

Guest darek
zini , ja arī es esmu citreiz uzskatījis ka dareks ir krāns un čito

kaa to saprast? smile.gif

btw. noskatijos to demku, bet nu, hmm, gruuti pateikt, ja njem vera spelejot visu radarus, mic, skanju - gruuti pateikt! Nu es nez, lai noskatas macho, vinjsh shiis lietas labak parzin!

Link to comment
Share on other sites

ā tur bija tādi interesanti momenti. Tagad nav laika, rīt papētīšu. Es vienkārši skatos - čalis spēlē kā ABSOLŪTS bots un dust2 uztaisa 5hs pēc kārtas. Nu tas vēl tā. Vertigo raunda beigās viņam arī wh nebija. Avot tieši pirms banoju viņš uzrašoja tur pa kāpnēm un ļoti maģiski zināja uzreiz kur ir pretinieks. Vobšem, tīrs tas čalis vienkārši nevar būt, jo es tak redzu ka spēlē kā maksimāls noobs, a fragi >30.

till tomorrow then.

Link to comment
Share on other sites

macho tadel es zinaju ka tur visu laiku kads ir.

P.S. tur vis laiku ka zhurka sedeja Kyky un vaca nost un ka bots tape ka man wi ampe ienist un i-nets lagoja tur lohs ka4aja muziku un zb macho ta banot

unban un viss 5 gadus

lemsiet

Link to comment
Share on other sites

tātad, nobanoju es viņu nevis par to vertigo demku, kur vispār nekā nav, bet par šo demku. Vobšem tikko noskatījos - tas čalis vienkārši ož pēc kaut kā nelaba - visa viņa izturēšanās, bezsakarīgā pārvietošanās, mērķa bīdīšana uz pretinieku caur sienām, tizlais prostrels (oo skaties man nav wh, es taisu prostrelus) liecina par čītiem.

Konkrēti momenti - 17:05 - izejot uz B čalis tā TĪRI NEJAUŠI mērķi tur uz džeku caur sienu. Nopētījis kārtīgi, ka tas čalis ir aiz sienas, viņš relaksējas.

20:46 - čalīts izskrien, pamana 5 džekus, notinas - ievērojiet kā viņš skrien tizli taisni - ķipa ieslēdz wh, nošauj vienu caur kastei (mērķis uz pretinieka caur kasti tik smuki ka bail), tad viņam atkal pauze, lai čītus izslēgtu un tad viņu nošauj no muguras

21:30 - šeit man liekas viņam ir eims. Nevar īsti gan saprast bet bukuci (otro keksu) viņš nošauj galvā tā ļoti maģiski - tēmeklis tā vienkārši uzraujas uz burkuča galvas.

vobšem banu nost ņemt es netaisos.

Link to comment
Share on other sites

Oj kaa es ar myth, abi spredeleejaam par visiem shitiem infected klana memberiem. Vinji visi ir aizdomiigi. Vai nu LJOTI LABI speelee, vai arii labi maak chiitot. Ok mosh vinji peec skanjas, bet vai tad peec skanjas var noteikt tieshi kur dzeks atrodaas, jo kad vinji izlien no stuuri, jau ir noteemeets uz dzeka.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...