Jump to content
GIGN Forum

Gribeetos Jau Sho .. :)


Recommended Posts

Ja šī ir tā pati de_747, kuru es savulaik, vēl pirms man bija internets, spēlēju pret botiem, tad man ir radies iespaids, ka tur valda smags disbalanss - ejot iekšā ļotenē ( laikam pa T ) tur jau priekšā mūs sagaidīja ļaunie CT un visus botus nesa ārā, jo no iekšpuses bija baigās priekšrocības.

Link to comment
Share on other sites

vai nevarētu arī ielikt cs_disconter? smile.gif to varētu likt kā fun mapi, ko varētu raut pa naktīm, kad maz cilvēki. būtu labi, ja biki varētu pamainīt tekošās kartes, piemēram de_winterdust un vostok vietā ielikt to pašu ločeni, arābuielas vai rusku, kas patiesībā ir ļoti normāla karte. vienkārši, kad uzliekās vostok tad visi bļauj, lai maina karti un neredzu lielu jēgu no 2 vienādiem dustiem, tikai vienā ir sniegs (ziema jau ir beigusies). nebūtu slikti, ja gign admini uztaisītu voti (nu majaslapas sākumā, kur visas čoinās votes) kādas mapes (vismaz 2) varētu uzlikt uz serva smile.gif nē, bet reāli vajag kko jaunu, tas padarīs spēli interesantāku!

Edited by slow hands
Link to comment
Share on other sites

vai nevarētu arī ielikt cs_disconter? smile.gif to varētu likt kā fun mapi, ko varētu raut pa naktīm, kad maz cilvēki. būtu labi, ja biki varētu pamainīt tekošās kartes, piemēram de_winterdust un vostok vietā ielikt to pašu ločeni, arābuielas vai rusku, kas patiesībā ir ļoti normāla karte. vienkārši, kad uzliekās vostok tad visi bļauj, lai maina karti un neredzu lielu jēgu no 2 vienādiem dustiem, tikai vienā ir sniegs (ziema jau ir beigusies). nebūtu slikti, ja gign admini uztaisītu voti (nu majaslapas sākumā, kur visas čoinās votes) kādas mapes (vismaz 2) varētu uzlikt uz serva smile.gif nē, bet reāli vajag kko jaunu, tas padarīs spēli interesantāku!

Piekriitu jaunas mapes ir serverim nepiecieshamas , un nu de_vastok bduh.gif

P.s no P.s

stfu.gif

Link to comment
Share on other sites

Nu bez discountera jau var iztikt, visi atkal saliidiis pa ct un caur sienaam mochiis, vai arii skriesh rushaa un noshaus visus t. Tur baigais disbalanss un pie tam biezhi vien saakumaa kaads nospraagts. Pie 10 cilveekiem pat, manupraat, vienmeer. Un maz cilveeki uz gign servera nekad nav smile.gif Bet nu tas taa. Anyway - esmu par de_vegas un cs_arabstreets (vostoka un winterdusta (arii winternights var iznjemt, ja tas ir veel mapsaiklaa) vietaa).

Link to comment
Share on other sites

Piekriitu, ka vajag gan de_vegas gan cs_arabstreets (peec nosaukuma pat atceros veel). Bija veel vecaas labaas arii de_beirut, ne? huh.gif de_rotterdam arii. Sen, sen speeleetas, labas bij'... rolleyes.gif

P.S. Online Time prieksh dd2, aztec un inferno ir vienakarshi daaaudz par daaaaaudz. Top5 speeleetaakaas kartes tiek speeleetas aptuveni 45% no laika ko vispaar serveris griezhaas. Nerulee. Apnikushas jau dry.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...